Įkraunama...
Įkraunama...

Nepavydus vyras

Tai taip... bet ar sunku nors kartą parodyt kad pavydi? biggrin.gif Nors truptuką, vis moteriškėm savimeilę paglosto ane? mirksiukas.gif
Atsakyti
kai pavydus yra labai blogai,blogiau ir būti negali,nes tokį turėjau,kad ir žvilgsnio kitur nusukti negalėjau doh.gif ,o vyrą turiu labai protinga,negaliu sakyti,kad visai nepavydus,bet labai protingai . thumbup.gif
Atsakyti
manau, kad trukumas smile.gif
man labiau patinka kai bent truputi pavydi ax.gif
visai nepavydaus tikrai nenoreciau schmoll.gif
Atsakyti
Kaip ir Baniukas manau blogai kai nepavydus bet dar blogiau kai labai pavydus. Mano vyras labai pavydus doh.gif
Manau turi buti aukso viduriukas biggrin.gif
Atsakyti
Tos kurios sako, kad nepavydus negerai, turbūt niekada neturėjo pavydaus. Man teko su tokiu susidurti. Tai neįsivaizduojat, kaip džiaugiuosi, kad dabartinis MB visai nepavydus. Pavydo net toleruoti negaliu. Net trupučio, ar su "saiku" nereikia. Ir kad nepavydi, tai dar nereiškia, kad nemyli. Manau, kaip tik labai myli ir pasitiki.
Atsakyti
schmoll.gif trukumas,jautiesi kaip visai nzn nereikalinga eini kur nori darai ka nori atsakymas as tavim pastikiu brangioji....nei vienas nei penki kaip sako.... blink.gif kazkiek pavydo vistiek turi buti paciai moteriai geriau
Atsakyti
Na turejau as toooki pavydu, kad net prisimint nenoriu. To nedaryk, ten neik, su tuo nebendrauk...tai del to ir nutraukiau santykius. O dabar tai brangusis sako, kad pasitiki, kad galiu daryt ka noriu...bet suzinojau, kad visai taip nera...pavyyydi, tik vaidina kad taip nera. O taip man patinka-ir svarbi jauciuosi, ir pykciu nera smile.gif Manau kai zmogus nemoka susitvarkyt su savim, tai nera cia privalumas.
Atsakyti
QUOTE(soffi @ 2008 12 19, 14:41)
schmoll.gif trukumas,jautiesi kaip visai nzn nereikalinga eini kur nori darai ka nori atsakymas as tavim pastikiu brangioji....nei vienas nei penki kaip sako.... blink.gif  kazkiek pavydo vistiek turi buti paciai moteriai geriau


Eik jau eik, man tai kaip tik gerai, kai nepavydi, pasitiki.
Ir kas jau tokio gero iš pavydaus vyro gali būt moteriai. Paaiškink man, ką bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2008 12 23, 12:44)

Ir kas jau tokio gero iš pavydaus vyro gali būt moteriai. Paaiškink man, ką  bigsmile.gif


Tikrai nieko gero. Jei maniškis pradėtų vėl kelti scenas kaip anksčiau, spjaučiau į jį. Su pavydžiu gyventi yra tragedija, nenorėčiau net mažo pavydo.
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2008 12 23, 14:37)
Tikrai nieko gero. Jei maniškis pradėtų vėl kelti scenas kaip anksčiau, spjaučiau į jį. Su pavydžiu gyventi yra tragedija, nenorėčiau net mažo pavydo.

taip as sutinku su jusu nuomone drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano draugas ir visiskai nepavydus schmoll.gif kartais net pagalvoju - as jam musiet visiskai nerupiu..Taip noretusi kad bent biski pavydetu biggrin.gif
Kazkada klausiau jo - "Kodel tu toks nepavydus?", o jis atsake - "Kad nesuteiki preteksto taves pavydeti" doh.gif tai ka man db daryt...
Atsakyti
QUOTE(Kutosele @ 2009 01 04, 19:53)
Mano draugas ir visiskai nepavydus schmoll.gif kartais net pagalvoju - as jam musiet visiskai nerupiu..Taip noretusi kad bent biski pavydetu biggrin.gif
Kazkada klausiau jo - "Kodel tu toks nepavydus?", o jis atsake - "Kad nesuteiki preteksto taves pavydeti" doh.gif tai ka man db daryt...

galbut, suteikt... ax.gif
Atsakyti