Įkraunama...
Įkraunama...

MAC kosmetika

QUOTE(shopingas @ 2009 09 25, 18:44)
Na nuo saulutes reikia ne tik atvirai joje bunant saugotis, bet ir bunant pavesyje - ir aplamai istisus metus reikia naudot apsauga (ir nepriklausomai spigina suale ar vesu buna). O del veziniu lasteliu tiesa sakant pirmakart girdziu, netgi keista, nes dazniausiai tos sudetines dalys, kurios saugo nuo saules yra geros kilmes....

Na jo, tą tai žinau, kad reikia teptis net apsiniaukusią dieną, bet tas pasakymas greičiau reklaminis gamintojų triukas.... unsure.gif kažkiek saugo, sutinku, bet iš kito galo ir savo padaro cool.gif
Na neskleidžiu neoficialios info (nes ji įtariu niekad netaps oficiali) bet draugės sesuo medikė, tai daug blogysčių pripasakoja apie tuos spf,savaiminius, soliariumus ir net kontraceptines. Žodžiu pasiklausius nesistebiu nei kiek, kad vėžys - šio amžiaus maras doh.gif
Aš jau nebevartojų tų spf, na bent jau stengiuos kad jų nepasitaikytų, netepu savaiminių (nemoku jais tinkamai naudotis blush2.gif ), neinų į soliariumus (tiesiog to ir anksčiau nedariau, nes nemėgstu), na ir net KT atsisakiau, baisuma kai pasiklausiau pasekmes doh.gif
Sorry už antireklamą, bet kiekvienas galim rinktis - ir aš pasirinkau kaip man atrodo geriau ax.gif rolleyes.gif Aišku nežinai žmogus kada ir nuo ko mirsi, bet.... biggrin.gif ax.gif

Vidėlto nenukrypstant nuo temos - MAC yra gėris žemėje thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2009 09 25, 22:16)
Na neskleidžiu neoficialios info (nes ji įtariu niekad netaps oficiali) bet draugės sesuo medikė, tai daug blogysčių pripasakoja apie tuos spf,savaiminius, soliariumus ir net kontraceptines. Žodžiu pasiklausius nesistebiu nei kiek, kad vėžys - šio amžiaus maras  doh.gif


Na soliariumai siulo tuos pacius bloguosius spindulius kaip saulute, tik vietoj to, kad nuo ju apsisaugotume, dar papildomai tepames skatinanciu idegi kremu doh.gif Niekada juose nebuvau ir neplanuoju eit. Visa kita irgi nera gerai, nu bet spf vistiek nesutinku, kad visiskas blogis - aisku reikia ziuret sudeti ir kokie aktyvus ingridientai tuose spf. Perziurejau saviski aliejuka nuo saules, tai jame viditiniskai ivertintos sudetines dalys (gali odos alergija sukelt ir pan), bet visos tos dalys isgautos is naturaliu produktu. Man atrodo geriau pasisaugot kad ir kazkiek kenksmingu dalyku nei visiskai gryna oda kaitintis taip 100% neapsaugant odos (o ypac tiems, kas megsta sauluteje mirkt istisom dienom). Nors pati nemegeja sauleje buti ir degintis, tai gal ir nera tas aktualu, bet kad kelias valandas papludimyje pabusiu su spf, tai manau blogiau nebus.... ax.gif Is kitos puses, dabar jau taip viskas uztersta, kad turbut spf naudojimas labai mazai prisideda prie blogos sveikatos ir pan. Tiesa sakant mane JAv labai nustebino toks dalykas, kad vos ne kiekvienas zmogus kazkam alergiskas - pirmakart taip susiduriau doh.gif
Atsakyti
Siandien isbanziau Select bealiejine skysta pudra, kuri skirta riebesnei odai. Mano kaip tik tokia. Pudra labai patiko, graziai sulygina veiso spalva, truputi maskuoja (as tepiau plonu sluoksniu, jei tepti daugiau, maskavimo bus daugiau), nepasakyciau, kad lengva, atvirksciai, tokia sausoka, jei ant skruostu yra sausu vietu, jas paryskina. Bet bendrai man patiko.
Atsakyti
mergaites, o spalvos kurios parodytos puslapyje MAC kosmetikos atitinka nors kiek tikrove? pvz lupu blizgesiu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 09 26, 20:43)
mergaites, o spalvos kurios parodytos puslapyje MAC kosmetikos atitinka nors kiek tikrove? pvz lupu blizgesiu?  smile.gif


Kazkiek tikrai atitinka. Taciau nelabai patarciau taip pirkt, nes vienaip spalva atrodo paveiksliuke ir kitaip ant lupu. Ar ji skaidri, pusiau permatoma ar labai pigmentuota. Neseniai bandziau MAC blizgesiu spalvas, tai beveik visi atspalviai, kurie man patiko, ant lupu atrode nelabai graziai.
Atsakyti
o kaip dazzleglass lupu blizgesiu spalvos? skaidrios?
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 09 26, 20:43)
mergaites, o spalvos kurios parodytos puslapyje MAC kosmetikos atitinka nors kiek tikrove? pvz lupu blizgesiu?  smile.gif


Nevisai - pati pirkau MAC parduotuveje kelis blizgius ir lupdazius, tai paziurejau internete ir spalvos kiek kitokios (artimos, bet tikrai nera viens prie vieno). Pvz mano blizgis, kuris rozinis su alyviniu atspalviu, internete parodytas kaip grynai rozinis.

QUOTE(sher @ 2009 09 27, 00:49)
o kaip dazzleglass lupu blizgesiu spalvos? skaidrios?


Priklausomai nuo spalvos - yra skaidriu, bet yra ir suteikianciu spalvyte. Turiu kelis, tai pora duoda spalva, o kitas tik atspalvi ir daug blizguciu.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 09 27, 01:42)
Nevisai - pati pirkau MAC parduotuveje kelis blizgius ir lupdazius, tai paziurejau internete ir spalvos kiek kitokios (artimos, bet tikrai nera viens prie vieno). Pvz mano blizgis, kuris rozinis su alyviniu atspalviu, internete parodytas kaip grynai rozinis.
Priklausomai nuo spalvos - yra skaidriu, bet yra ir suteikianciu spalvyte. Turiu kelis, tai pora duoda spalva, o kitas tik atspalvi ir daug blizguciu.

aciu uz paaiskinima smile.gif galvoju paimti dazzleglass spalvyte 'love alert' ir 'steppin' out ', as tamsiaplauke manau turetu tikti ax.gif
Atsakyti
na o as siandien isbandziau savo 187 sepeteli bigsmile.gif tepiau kremine pudryte,na ir ka,padengimas tikrai flawless kaip sakoma bigsmile.gif su pirstukais taip man nepasidegdavo wub.gif ir be to nereikia kaip po ploksciu sepeteliu pudrai,pereiti su pirstais ar kempininele ir dryzelius sulygint kurie lieka ax.gif na zodziu man laabai patiko bigsmile.gif isploviau ir bandysiu dabar tepti skaistalus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 09 27, 09:45)
aciu uz paaiskinima  smile.gif  galvoju paimti dazzleglass spalvyte 'love alert' ir 'steppin' out ', as tamsiaplauke manau turetu tikti  ax.gif

pabandyk ivesti pilna blizgesiuko pavadinima i google.com: MAC...
ir paspausk vaizdu paieshka, daznai buna kad mergichkos perka ir savo blog'ose imeta turimos kosm. fotkes 'ant lupu' mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 09 27, 13:58)
na o as siandien isbandziau savo 187 sepeteli  bigsmile.gif tepiau kremine pudryte,na ir ka,padengimas tikrai flawless kaip sakoma  bigsmile.gif su pirstukais taip man nepasidegdavo  wub.gif ir be to nereikia kaip po ploksciu sepeteliu pudrai,pereiti su pirstais ar kempininele ir dryzelius sulygint kurie lieka ax.gif na zodziu man laabai patiko  bigsmile.gif  isploviau ir bandysiu dabar tepti skaistalus ax.gif


As irgi esu patenkinta #187 sepeteliu smile.gif, tepu juo kremuka, primeri, pudryte smile.gif, visai kitaip dengiasi nei su kempinele ar pirstukais smile.gif
Atsakyti
merginos, kuri sepeteliu nr naudojat/rekomenduojat akiu seseliams...
Atsakyti