Įkraunama...
Įkraunama...

MAC kosmetika

Ne, butent sitie ne kreminiai.
Kreminiai va sitie:
http://www.maccosmet...;PRODUCT_ID=879
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo v-i-k-a: 05 spalio 2009 - 10:32
QUOTE(veiva @ 2009 10 05, 11:20)
Noreciau is MAC skaistalu, bet nelabai sekasi su anglu kalba ax.gif . Ar mano idetoje nuorodoje ir yra kreminiai skaistalai, nes butent tokiu ieskau  4u.gif

http://www.maccosmet...;PRODUCT_ID=329


kaip ir sake vika, sitie nera kreminiai, bet turiu skaistalus is situ, labai graziai dengiasi ir siaip esu patenkinta kokybe....
Atsakyti
QUOTE(anafi @ 2009 10 05, 14:04)
kaip ir sake vika, sitie nera kreminiai, bet turiu skaistalus is situ, labai graziai dengiasi ir siaip esu patenkinta kokybe....


O kokia spalvyte rekomenduotumete 4u.gif . Esu sviesiaplauke, saikingai vaikstanti i soliariuma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2009 10 05, 13:13)
O kokia spalvyte rekomenduotumete  4u.gif . Esu sviesiaplauke, saikingai vaikstanti i soliariuma  biggrin.gif


as pati tamsiaplauke, vidutinio tamsumo odos, tai man graike parinko mocha spalvyte... siaip grazi labai spalvyte, manau,kad ir sviesiaplaukei graziai atrodyti turetu...
tik dabar patikrinau spalva internete su originalu, tai man skyrias siek tiek atspalviai... ikelsiu ryt arba siandien nuotraukyte kokia spalva is tikruju mochos....
Atsakyti
Del tos spalvos gi dar ir skonio reikalas. Tarkim man tinka persikiniai ir rudi atspalviai, bet niekad tokiais nesidazau, nes man nepatinka spalvos.
Turiu megstama spalva skaistalu ir koklas tikrai nenoriu ja keisti.
Atsakyti
na va, kaip ir zadejau, dedu mocha spalvyte :

user posted image

cia prasau neziureti i odos spalva, nes sitoj sviesoj visa perbalus atrodau smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anafi: 05 spalio 2009 - 21:34
QUOTE(NORIKA @ 2009 10 05, 18:12)
MM(meistromargarita) ir daliux
Jau 1,5 metų esu pastovi mergaičių klientė, visada aptarnavimas greitas, geras ir šaip viskas pas jas  thumbup.gif

pritariu drinks_cheers.gif nors nedznai pas jas perku,bet kartais tenka ir tikrai viskas greitai,organizuotai,jei ko reikia tai tik pas jas ir perku ax.gif
O kalbant apie mac seselius as siek tiek nusivylus unsure.gif nesilaiko man jie ant voko visa diena,subega negraziai cool.gif bet nenaudoju seseliu pagrindo,gal todel?bet tarkim stila man niekuomet ir be pagrindo nesubega cool.gif ir clarins irgi ax.gif
Atsakyti
nenaudoju pagrindo ir aš, net neturiu tokio, bet tie mineraliai iš kelių spalvų man puikiai ir parą atlaikytų g.gif Tikrai esu patenkinta ir tepu juos šlapiu šepetuku smile.gif
Atsakyti

 i 
Tema sutvarkyta. Komercinės, spaminės žinutės ištrintos
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 10 06, 10:25)
O kalbant apie mac seselius as siek tiek nusivylus unsure.gif nesilaiko man jie ant voko visa diena,subega negraziai cool.gif bet nenaudoju seseliu pagrindo,gal todel?bet tarkim stila man niekuomet ir be pagrindo nesubega cool.gif ir clarins irgi ax.gif

as irgi is seseliu siek tiek daugiau pigmento tikejausi. Ir siek tiek pablunka dienos eigoj. Bet su seseliu pagrindu tik siek tiek, ir nepabega tikrai. Nuo akiu turbut priklauso.

Beje, dabar naudoju ir MAC pagrinda seseliu, jis man irgi patinka. Labai nedaug jo reikia, lengvai pasidengia...
Atsakyti
QUOTE(Zvirblis @ 2009 10 06, 19:07)
as irgi is seseliu siek tiek daugiau pigmento tikejausi. Ir siek tiek pablunka dienos eigoj. Bet su seseliu pagrindu tik siek tiek, ir nepabega tikrai. Nuo akiu turbut priklauso.

Beje, dabar naudoju ir MAC pagrinda seseliu, jis man irgi patinka. Labai nedaug jo reikia, lengvai pasidengia...

as irgi tikejausi kad jie bus zymiai labiau pigmentuoti,o pasirodo atvirksciai.pas mane ne mineraliniai,paprasti...siaip spalvyte kuria pasilikau labai faina ir man tinka,tik kad manau kokybe neatitiko mano lukesciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 10 06, 20:29)
as irgi tikejausi kad jie bus zymiai labiau pigmentuoti,o pasirodo atvirksciai.pas mane ne mineraliniai,paprasti...siaip spalvyte kuria pasilikau labai faina ir man tinka,tik kad manau kokybe neatitiko mano lukesciu biggrin.gif


MAC pigmentai, tai spalvytes ryskias duoda, o patys seseliukai, tai nea.... Man isvis MAC nelaiko nei su pagirndu, nei be jo - matyt sualergizuoja akis ir nusiverkiu juos per kelias minutes doh.gif Gaila, nes spalvyciu pasakisku yra...
Atsakyti