Įkraunama...
Įkraunama...

"Winalite" įklotai moterims

ta ir norejau pasakyti, kad patogu pasiimti sau lagamina:) tada ir gaunas nebrangu
Atsakyti
Sveiki, neturiu laiko visai temelei perskaityt. labai noreciau suzinot ar nescioms tinka sie iklotai? Kaip tie anijonai veikia? Jei jie ten viska valo, ar neisvalys man gimdos? lotuliukas.gif
Juokauju aisku, bet ar galima naudot?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
naudoja kasdieninius nesciosios,
Atsakyti
QUOTE(Agnieska111 @ 2009 04 28, 13:40)
Sveiki, neturiu laiko visai temelei perskaityt. labai noreciau suzinot ar nescioms tinka sie iklotai? Kaip tie anijonai veikia? Jei jie ten viska valo, ar neisvalys man gimdos?  lotuliukas.gif
Juokauju aisku, bet ar galima naudot?
Aciu  4u.gif

oi kociojausi as cia paskaicius kai kuriuos komentarus:)))

as va laukiuosi jau paskutines savaites tai isbandziau situos iklotus ir nenaudojau jokiu zvakuciu kai pienlige prasidejo. man tiko ir padejo. o dar turiu slapimo nelaikymo poblema - cia nestumo pasekmes paskutini menesi tai labai super nes kvapa sitie iklotai irgi gerai sulaiko.
Atsakyti
QUOTE(busimi @ 2009 05 04, 11:06)
oi kociojausi as cia paskaicius kai kuriuos komentarus:)))

as va laukiuosi jau paskutines savaites tai isbandziau situos iklotus ir nenaudojau jokiu zvakuciu kai pienlige prasidejo. man tiko ir padejo. o dar turiu slapimo nelaikymo poblema - cia nestumo pasekmes paskutini menesi tai labai super nes kvapa sitie iklotai irgi gerai sulaiko.


ir po gimdymo patarciau situos (naktinius) naudoti. nes bent jau mano prisiminimai apie visus kitus tragiski blink.gif
Atsakyti
Pigiausia, iš gamintojo Kinijoje parsivežti vagonais perkant didmenine kaina. Kam dar tais lagaminais žaisti...
Atsakyti
thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, o ar zinote, kad prie siu iklotu profilaktiskai ir gydant yra labai patikimas ir nepavojingas preparatas gimdos gydymui. Padeda atsikratyti gimdos uždegimo, gimdos kaklelio erozijos, uždegimų dubens srityje, ataugų uždegimų ir t.t. Galimybė išvengti operacijų, atsikratyti gimdos miomų, cistų ir daugelio kitų ginekologinių susirgimų. pati bandziau ,oi kiek negeroviu isvale. Gal kas ir bande tuos "tamponus" , butu idomu isgirsti , kam kuo padejo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linukas17 @ 2009 05 11, 12:51)
Sveikutes, o ar zinote, kad prie siu iklotu profilaktiskai ir gydant yra labai patikimas ir nepavojingas preparatas gimdos gydymui. Padeda atsikratyti gimdos uždegimo, gimdos kaklelio erozijos, uždegimų dubens srityje, ataugų uždegimų ir t.t. Galimybė išvengti operacijų, atsikratyti gimdos miomų, cistų ir daugelio kitų ginekologinių susirgimų. pati bandziau ,oi kiek negeroviu isvale. Gal kas ir bande tuos "tamponus" , butu idomu isgirsti , kam kuo padejo? ax.gif

blink.gif ???? koks preparatas?
Atsakyti
QUOTE(linukas17 @ 2009 05 11, 12:51)
Sveikutes, o ar zinote, kad prie siu iklotu profilaktiskai ir gydant yra labai patikimas ir nepavojingas preparatas gimdos gydymui. Padeda atsikratyti gimdos uždegimo, gimdos kaklelio erozijos, uždegimų dubens srityje, ataugų uždegimų ir t.t. Galimybė išvengti operacijų, atsikratyti gimdos miomų, cistų ir daugelio kitų ginekologinių susirgimų. pati bandziau ,oi kiek negeroviu isvale. Gal kas ir bande tuos "tamponus" , butu idomu isgirsti , kam kuo padejo? ax.gif

Skamba kaip pigi reklama...
Atsakyti

 i 
Čia ne skelbimų lenta.
Trinsiu komentarus ir besireklamuojančių (tiesiog 'žinančių kur gauti pigiau' ar kaip tyčia turinčių 'atlikusį tik vieną pakelį-lagaminą-vagoną' paketų) ir norinčiųjų pirkti žinutes. Ir skirsiu įspėjimus.
Parduotuvės kur galima įsigyti buvo minėtos daug kartų, jei netinka - ieškokite skelbimų skyreliuose šių higieninių įklotų pardavėjų ir neterškite temų.
Moderatorė Rasma
Atsakyti
nesupratau kodėl žinutę ištrynė unsure.gif skelbimo nėdėjau, klausiau kaip ir visos kitos šiame forume doh.gif Nepageidaujama matyt aš čia smile.gif
Atsakyti