Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumas

Diskutuojam toliau 4u.gif
Atsakyti
na reiks apsaugini piestuka ne tik apgamams naudoti g.gif
Atsakyti
visai nebloga studija impulse sun lani,ten kartais ir kepureles galima rast biggrin.gif o kaip del to piestuko?kur galima isigyt?nes noriu apgamus saugot,vienas (mano grozis) ant veido,tai jam ypac demesi skirt reikia,o tikra tiesa del spieneliu,kazkas sake,kad galima lengvai veziu susirgt ar kazkas panasaus... unsure.gif
Atsakyti
Aha ir man idomu kas cia per apsauginis piestukas???
Atsakyti
man man irgi idomu del krutines 4u.gif manau, kad tai labai jautri vieta g.gif bet kaip ja pridengti g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrutia @ 2008 12 07, 23:23)
man man irgi idomu del krutines  4u.gif  manau, kad tai labai jautri vieta  g.gif  bet kaip ja pridengti g.gif  4u.gif



Su liemenele degintis gal..nezinau net.. unsure.gif aisku skirsis idegis, bet.. sveikatos atzvilgiu tai butu labai gerai
Atsakyti
tai joa, bet liks po to balta doh.gif g.gif galetu buti kokie apsauginiai lipdukai biggrin.gif nes pacios krutys tai ne taip svarbu, kad baltos, bet nors butu apsaugotos g.gif
Atsakyti
Nu BL** nesikeikus biggrin.gif
Aš gi taip ir sakiau, kad prieš einant apsiprekint reikia į SM užeit pasiskaitinėt apie kremus biggrin.gif
Žodžiu, man soliariume parekomendavo kremą, kuris labiau vaikinams tinką ir jį labiau vaikinai perka, tai ir aš nusipirkau, bet dabar kaip supratau, tai jis yra negeras, nes su bronzantais wacko.gif

Australian Gold Cheeky Brown mano unsure.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 12 08, 20:12)
Nu BL** nesikeikus biggrin.gif
Aš gi taip ir sakiau, kad prieš einant apsiprekint reikia į SM užeit pasiskaitinėt apie kremus biggrin.gif
Žodžiu, man soliariume parekomendavo kremą, kuris labiau vaikinams tinką ir jį labiau vaikinai perka, tai ir aš nusipirkau, bet dabar kaip supratau, tai jis yra negeras, nes su bronzantais wacko.gif

Australian Gold Cheeky Brown mano unsure.gif mastau.gif


Bronzatas greit nusiplauna.. Nepatarciau schmoll.gif
Atsakyti
Tik pradejau vaiksciuot i saules proceduros... Irgi labai noreciau suzinoti kaip ten del krutines? Kas per piestukas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fille @ 2008 12 08, 19:33)
Bronzatas greit nusiplauna.. Nepatarciau  schmoll.gif

Bet įdegis tai vis vien būna, ane? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 12 08, 20:50)
Bet įdegis tai vis vien būna, ane? mastau.gif


Nuo bronzantų įdegis ryškesnis ir stipresnis. Aš tai niekad nenaudoju kremo BE bronzantų, nes tada gali vaikščiot kelias savaites kol įdegsi schmoll.gif Nueinu su Crystal X du kartus kas antrą dieną, tai mėnesį rami galiu būt - oda sveiko rusvo atspalvio, labai natūraliai atrodo.
Atsakyti