Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vaikams

Sunkus galvosūkis tos dovanos vaika...
Kalėdom brolio vaikam dovanosiu simboliškai po peliuką, taip pat juos gaus visi šeimos nariai
user posted image
O tik gimusei sesės mergytei dovanojau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(alinaz @ 2007 12 10, 20:34)
aciu uz patarymus, bet vyro kriksto sunus domisi skeitu ir nori toki uz 400lt,  doh.gif  bet mes tiek nepasiruose isleisti dovanai. gal dar kas gali ka patarti?



Turiu ir as kriksto dukra,kuri turi viska ko tik nori.Kosmaras kai ateina jos gimtadienis doh.gif
Atsakyti
aš tai savo Mariui gal kokią knygutę, puzzlę didelėm detalėm ir dviratuką su keturiai ratukais kurie paskuj nusisuka ir bus dviratis 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Mergaitės,gal patarsit,ką padovanoti 2-jų metukų mergytei?Žaislų turi be proto daug,o būtų papraščiausiai...Norisi kažką įdomaus sugalvoti tad sėdžiu ir vis mastau,gal ir Jūs dar kokią mintį pamesit. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikka @ 2008 01 14, 17:14)
Mergaitės,gal patarsit,ką padovanoti 2-jų metukų mergytei?Žaislų turi be proto daug,o būtų papraščiausiai...Norisi kažką įdomaus sugalvoti tad sėdžiu ir vis mastau,gal ir Jūs dar kokią mintį pamesit. ax.gif


O as tai begalo susizavejus dabar esu tuo rinkiniu kur galima pedute arba rankyte su nuotrauka isireminti... Manau labai idomi dovana plius smulkmena kazka mergytei, bent jau mano mazius tokio pat amziaus ir nors zaislu ir turi nemazai bet koks naujas zaisliukas nors ir smulkmena suteikia daug dziaugsmo...
Atsakyti
QUOTE(rimvyda1 @ 2008 01 14, 17:23)
O as tai begalo susizavejus dabar esu tuo rinkiniu kur galima pedute arba rankyte su nuotrauka isireminti... Manau labai idomi dovana plius smulkmena kazka mergytei, bent jau mano mazius tokio pat amziaus ir nors zaislu ir turi nemazai bet koks naujas zaisliukas nors ir smulkmena suteikia daug dziaugsmo...




Visai įdomi mintis,o kur tokį rinkinuką nusipirkti galima?Labai,ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina_luka @ 2007 12 06, 13:47)
Tad per sventes kaledu senis padovanos nuvalkiotas dovanas-lele,saldainiu,dvd filmu ir seip kokiu vonios reikmenu-nes jau labai patinka leisti muilo burbulu pilnoj lovoj

vistiek tėvams lengviau -- jie tai žino ką vaikas turi ir ko nori. galų gale jie gali spręst ar padovanot kokią solidžią dovaną (dviratį ar kompiuterį), ar šventę pažymėt pramogomis, pvz. kelione.
o va į svečius einant tai doh.gif visad galvojau kad vaikams būtina nešti žaislų, nes kokių nors suvenyrų ar to ko reikia tėvams jie nesupras kad dovana jiems. bet kai pasižiūri kiek dabartiniai vaikai žaislų turi, tai be žodžių. va draugės berniukas vos pusantrų metų, o jau namai užversti įvairiausiais žaislais, kurių paskirtį kol kas supranta tik suaugę. tai ką nešt labai sunku sugalvot.
Atsakyti
QUOTE(vikka @ 2008 01 14, 16:14)
Mergaitės,gal patarsit,ką padovanoti 2-jų metukų mergytei?



Mes savo dvimetukei padovanojom štai ką:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vikka @ 2008 01 14, 17:30)
Visai įdomi mintis,o kur tokį rinkinuką nusipirkti galima?Labai,ačiū. 4u.gif


Maciau Jysk ir Vaiku mieste yra...
Atsakyti
Visoms ačiū už pasiūlymus. 4u.gif
Atsakyti
Mums patinka mašinėlė,ant kurios atsisėdi ir pasispirdamas važiuoji.Dar ji ir groja ,ir lempos šviečia.Mums viena geriausių dovanų. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nuo podžių gavo vežimėlį, tai suprato šitaip : smile.gif

user posted image
Atsakyti