Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vaikams

mes norėtumėm kad kas padovanotų mašinytę,kur pati pasispirdama važinėtus blush2.gif teks patiems nusipirkti smile.gif
Atsakyti
user posted image

tokiu daiktu galima isigyti skelbimai-rankdarbiai
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
O gal kas yra girdėjęs apie tokį žaisliuką, kaip mini riedlentytę? Čia truputį vyresniems.
Atsakyti
gal kas daretes maikute ar bodziuka man jau vieneri?
Atsakyti
Sveikutes, skaitinejau cia temele, nes ieskojau draugu vaikiukui 1 metuku proga ka nupirkti... ir va sove tokia mintis gal kas pasinaudos:
Nupirkti (net nzn kaip vadinasi nesu menininke) vienu zodziu remeli ant kurio piesiama nu zodziu ten ant remo istempta medziaga - molbertas gal vadinasi g.gif tikrai maciau tomas philipse yra tik kainos nzn ( manyciau apie 20-30 lt. tokie jau didesni) ir guaso visokiu spalvu biggrin.gif nuoga vaikiuka (kad nepritepliotu visur kur reikia ir nereikia ir kad mamai paskui nebutu daug valymo) imesti i vonia ir tegul kabina jis ta guasa ir piesia ant to "molberto ka tik nori tiek su kojom, tiek su rankytem, tiek su ... blush2.gif
Ir vaikiukui atrakcija, ir nuotraukyciu neblogu turetu gautis o jei dar nufilmuoti lotuliukas.gif

Nu va o rezume: "paveikslas" kai isdzius ji ireminti ir bus vaikui visa gyvenima prisiminimas apie jo meninius sugebejimus kai jam buvo 1 metukai ar 2 rolleyes.gif manyciau turetu buti faina thumbup.gif ir manau visai nebrangu
Atsakyti
QUOTE(Brunetike @ 2008 02 08, 21:11)
Sveikutes, skaitinejau cia temele, nes ieskojau draugu vaikiukui 1 metuku proga ka nupirkti... ir va sove tokia mintis gal kas pasinaudos:
Nupirkti (net nzn kaip vadinasi nesu menininke) vienu zodziu remeli ant kurio piesiama nu zodziu ten ant remo istempta medziaga - molbertas gal vadinasi  g.gif  tikrai maciau tomas philipse yra tik kainos nzn ( manyciau apie 20-30 lt. tokie jau didesni) ir guaso visokiu spalvu  biggrin.gif  nuoga vaikiuka (kad nepritepliotu visur kur reikia ir nereikia ir kad mamai paskui nebutu daug valymo) imesti i vonia ir tegul kabina jis ta guasa ir piesia ant to "molberto ka tik nori tiek su kojom, tiek su rankytem, tiek su ...  blush2.gif
Ir vaikiukui atrakcija, ir nuotraukyciu neblogu turetu gautis o jei dar nufilmuoti  lotuliukas.gif

Nu va o rezume: "paveikslas" kai isdzius ji ireminti ir bus vaikui visa gyvenima prisiminimas apie jo meninius sugebejimus kai jam buvo 1 metukai ar 2  rolleyes.gif  manyciau turetu buti faina  thumbup.gif  ir manau visai nebrangu


Visai puiki ideja ir siaip nebutinai gimyadieniui, mano mazius labai megsta piesti, bet pastoviai su drebancia sirdim ziuriu, juk baldai tai sviesus. O neleisti piesti irgi negaliu g.gif Tai esu pripirkus knyguciu piesimui, kur nereikia dazu tik su vandenuku paiso ir spalvos atsiranda, niu thumbup.gif knygutes su Vinipuchu turime labai grazias kelias,o ir si ideja labai sauni, butinai pasinaudosime.... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimvyda1: 09 vasario 2008 - 10:58
O ka padovanot vaiko klasiokui (antrokui) g.gif Didelem sumom tokiu atveju nesinori svaistytis, pomegiai irgi migloti. Kaip jus sukates tokiais atvejais? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudeneja @ 2008 02 23, 11:26)
O ka padovanot vaiko klasiokui (antrokui)  g.gif Didelem sumom tokiu atveju nesinori svaistytis, pomegiai irgi migloti. Kaip jus sukates tokiais atvejais?  ax.gif


Cia labai priklauso nuo sumos kokia ruosiates isleisti... dabar labai populiarus tokie zaidimai kaip Alias ir pan. Manau tikrai is didelio asortimento kazkoki isrinkt galima...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimvyda: 23 vasario 2008 - 10:31
QUOTE(Rimvyda @ 2008 02 23, 10:30)
Cia labai priklauso nuo sumos kokia ruosiates isleisti... dabar labai populiarus tokie zaidimai kaip Alias ir pan. Manau tikrai is didelio asortimento kazkoki isrinkt galima...

Ne, tiek isleisti tikrai neplanuojam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudeneja @ 2008 02 23, 10:37)
Ne, tiek isleisti tikrai neplanuojam  rolleyes.gif



Vakar kaip tik sukiojaus žaislų parduotuvėse ieškodama dovanėlės penkiamečiui, tai lentynose kur sudėti lavinamieji žaidimai, loto ir pan., tikrai galima rasti žaidimą 15-20 litų ribose. Tik tiek, kad dabar pačių vaikų reakcija į tai kas ne kompiuterizuota, ar bent jau neturi elementų dažnai būna neentuziastinga (bet aš užsimerkiau ir dovaną pirkau būtent tokią, kad tik kuo toliau vaiką nuo TV monstriukų ir kompiuterių ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(lauri:) @ 2008 02 23, 11:02)
Vakar kaip tik sukiojaus žaislų parduotuvėse ieškodama dovanėlės penkiamečiui, tai lentynose kur sudėti lavinamieji žaidimai, loto ir pan., tikrai galima rasti žaidimą 15-20 litų ribose. Tik tiek, kad dabar pačių vaikų reakcija į tai kas ne kompiuterizuota, ar bent jau neturi elementų dažnai būna neentuziastinga (bet aš užsimerkiau ir dovaną pirkau būtent tokią, kad tik kuo toliau vaiką nuo TV monstriukų ir kompiuterių ax.gif )

Reikes pasiziuret, bet kiek as ziurejau zaidimu, tai 9meciui tinkamu, idomiu zaidimu pigiau nei po 60 Lt nemaciau. Kaip klasiokui man tokia kaina per didele.

Galvoju gal kokia knyga reikes g.gif

Siaubas kazkoks.
Atsakyti
QUOTE(Rudeneja @ 2008 02 23, 11:17)
Reikes pasiziuret, bet kiek as ziurejau zaidimu, tai 9meciui tinkamu, idomiu zaidimu pigiau nei po 60 Lt nemaciau. Kaip klasiokui man tokia kaina per didele.

Galvoju gal kokia knyga reikes  g.gif

Siaubas kazkoks.


Kai aš ieškojau, konkrečiai Čipolino parduotuvėje, tai pigesni žaidimai pačioj žemiausioj lentynoj išdėlioti, nebūčiau pritūpus..... nebūčiau pastebėjus. o knyga- taip pat manau labai puiki dovana. Sėkmės paieškose.
Atsakyti