Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

Mielosios, kūryba atveria duris į nuostabų pasaulį, kur sustoja laikas, kur šypsomės ir sielojamės dėl kitiems nereikšmingų dalykų, bet tai ir yra visas žavesys, mes GYVENAME


24 tema

Pirma tema
...

17 tema (čia rasite nuorodas ir į ankstesnes temas)
18tema
19 tema
20 tema
23 tema

Ką reikia turėti norint pradėt dirbti:
1. Daiktas, kurį norite dekoruoti.
2. Servetėlės, dekupažinis popierius, ryžinės servetėlės ir t.t.
3. PVA klijai (lipalas)arba universalūs klijai dekupažui.
4. Akriliniai dažai.
5. Teptukai.
6. Žirklės.
7. Lakas (akrilinis ar kitoks).


NAUDINGOS NUORODOS:
Tekstilininkų ir dailininkų gildijos galerija "Balta" (M. Valančiaus g. 21)
www.senasnaujas.lt – prekės dekupažui ir įvairiems rankdarbiams (internetu),
www.daivosmene.com Rankdarbiautojų klubas, kūrybos studija, vyksta įvairių temų dekupažo bei kitų rankdarbių kursai, prekyba daiktais dekoravimui. Visoje Lietuvoje organizuojami dekupažo ir kitų rankdarbių kursai.
www.dekovita.lt - prekės dekupažui ir kitiems įvairiems rakdarbiams (internetu).
www.puseplus.lt – prekės dekupažui (prekiauja “Stamperia“firmos produktais, kursai. Kaunas, E.Ožeškienės g. 18)
www.artmanija.com – čia mes perkam priemones dekupažui (internetu, Klaipėda, Didžioji vandens g.13) Nauja parduotuvė-klubas VILNIUJE - Pylimo 33. Organizuojami dekupažo kursai.
www.hobbycentras.lt – prekės įvairiems rankdarbiams - Nauja parduotuvė (Kaunas, Daukšos 20, buvusi "Kauno mažoji galerija")
www.creativa.lt-prekės dekupažui, scrapbooking ir kitoms technikoms. Internetinė prekyba ir parduotuvė Kaune, Daukšos 22. Organizuojami kursai.
www.menassau.lt klubas, organizuojami dekupažo ir kitų rankdarbių kursai

Dekupažo darbų kolekcija

Keičiamės ir parduodam servetėles

Video pamokos:Ieškoti čia
Aprašymai su nuotraukomis:Rasite čia
Darbų galerijos internete:Žiūrėkite čia
Produktai:Taip pat čia
Forumai:Čia

Paveiksliukų lobynai:
Nuorodų į paveikslėlių lobynus ieškokite ankstesnėse temose (pirmame poste).

Forumo merginų paveikslėlių saugykla
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 07 gruodžio 2008 - 22:11
Aciu, Lachese, uz nauja tema 4u.gif

Atsakyti
radau va tokia informacija:
http://public.fotki....lengvinant.html

Kuo si priemone palengvina seseliavima? Papasakokit prasau 4u.gif
Atsakyti
dar senas nauajs irgi jau tures savo parduotuvele kaip supratau biggrin.gif
vilniuje Švitrigailos 11A-338
Atsakyti
gal kas žinote daugiau parduotuvių, tai rašykite, nes nebeišeina visų sugaudyti. Gal reikėtų apskritai atskiros parduotuvių temos ne tik dekupažo, apskritai visų rankdarbių priemonių prduotuvių.

Nuotaikinga, ta priemonė " blending" šviesina -skaidrina spalvą, "floating" palieja spalvą, ir dar turbūt turėtų lėtinti džiūvimą. Man visos tos priemonės tik trugdo, arba aš pamirštu jos pasemti, arba per skysta man pasidaro, vienu žodžiu per daug terlionės.
Atsakyti
Sveikos,kokie nuostabus darbai wub.gif bandysiu ir as ,nes nesusilaikau....ir man reikia biggrin.gif Patarkit,merginos ,pirmiausiai turiu uzsirasyti i kursus ? Ar imanoma stipriai isigilinus i sia tema savarankiskai pradeti? Ir dar toks klausimelis,kur isigyti mediniu foto remeliu....kiek suprantu jie turi buti tiesiog mediniai ,nepadengti laku ir pan,ar spec parduotuvej pirkti? ax.gif
Atsakyti
patarciau pirma cia viska pasianalizuot, pasibandyti kazka paklijuot namie ir tada jau kursus praeiti, nes jei iskart kursai tai tada sunku kakzo paklaust ko noretus ir t.t. o jei vien tik is cia tai iskyla atrodo tokiu labai daug klausimu kuriu cia net neaptariame nes jie labai nereiksmingi kurios dirba daug ir labai svarbus toms kurios pradeda
Atsakyti
Supratau,eisiu i kursus ok.gif o apie juos yra kokia tema g.gif kaip issirinkti geriausius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 12 04, 10:10)
gal kas žinote daugiau parduotuvių, tai rašykite, nes nebeišeina visų sugaudyti. Gal reikėtų apskritai atskiros parduotuvių temos ne tik dekupažo, apskritai visų rankdarbių priemonių prduotuvių.


Parduotuvių sąrašiuką galima pateikti ir temų pirmame puslapyje - ir patogu ir nereikia po visas temas ieškoti mirksiukas.gif

O tokia tema kaip parduotuvių sąrašas gautųsi komercinė - nelabai šiame SM rankdarbių forume tinka mirksiukas.gif Tam yra SM skelbimų forumas mirksiukas.gif

Taip kad laisvai galima apsieiti ir su sąrašu pirmuose temų puslapiuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 04 gruodžio 2008 - 14:11
Mergaites, kai siuntemes is Wimmelio serveteles, uzsakem ir 3D poperiu. Gal kas galit papasakoti kaip su jo dirbti bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos, klaipedoj yra atsidariusi dekupazo parduotuvyte S.Simkaus 2. tel 860707789 Dekoro studija
visai nieko man net labiau patinka nei art manija, nes ten kaip supratau seimos krautuvele, ten ir kursus veda, jei kas neaisku uzeini ir visada pakonsultuoja smile.gif ot kokia reklama pavariau, jauciu gausiu barti ax.gif
Atsakyti
sveikos! oho kiek temu jau priplepeta wink.gif thumbup.gif
vakar buvau dekupazo kursuose, komerciniuose, jei suprantat apie ka as wink.gif labai knietejo suzinoti ka nors nauja, o ypac, kaip vyksta tie kursai wink.gif idomiausia buvo, kad mane patikino, jog servetels motyvas, visiskai isdziuvus klijams, kuo puikiausiai matysis ant juodu dazu smile.gif stai kaip atrode isdziuvus klijams:
[url]http://images46.fotki.com/v1416/photos/1/1377402/6574469/DSCF8053-vi.jpg[url]
o cia po mano paryskinomo wink.gif http://images46.fotk...DSCF8053-vi.jpg
Papildyta:
user posted image
o cia po mano pagrazinimo user posted image
Papildyta:
pirmoj foto, vazonas po kursu wink.gif
Atsakyti