Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinės dovanos vaikams

as skaitau visu jusu mintis ir pati savo vaikyste prisimenu, nu nebuvo tiek nei dovanu, keletos paprastenes ir kiek mums buvo dziaugsmo doh.gif o dabar man toks vaizdas, kad vaikai biski islepinti ir nebelieka to kaledinio dziaugsmo g.gif gal cia tik mano klaidinga susidares ivaizdis? blush2.gif g.gif
Atsakyti
Mano dukryte dar maza, nelabai ka supranta, tai turbut gaus rogutes smile.gif

QUOTE(EEmama @ 2011 11 08, 00:25)
as skaitau visu jusu mintis ir pati savo vaikyste prisimenu, nu nebuvo tiek nei dovanu, keletos paprastenes ir kiek mums buvo dziaugsmo  doh.gif  o dabar man toks vaizdas, kad vaikai biski islepinti ir nebelieka to kaledinio dziaugsmo  g.gif  gal cia tik mano klaidinga susidares ivaizdis?  blush2.gif  g.gif


Buvom vaikais todel ir buvo daugiau dziaugsmo wub.gif As geriausiai prisimenu ta mandarinu kvapa, daug saldainiu, eglute, kad niekam is seimos nariu ta diena i darbus nereikejo wub.gif Laukiau sventes, o ne dovanos, nors aisku smagu budavo rasti kazka po egle, ir atsimenu ne dovanas, o butent kad begdavau po egle ziuret gal jau buvo Kaledu senis atejes ir ka nors paliko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(EEmama @ 2011 11 07, 23:25)
as skaitau visu jusu mintis ir pati savo vaikyste prisimenu, nu nebuvo tiek nei dovanu, keletos paprastenes ir kiek mums buvo dziaugsmo  doh.gif  o dabar man toks vaizdas, kad vaikai biski islepinti ir nebelieka to kaledinio dziaugsmo  g.gif  gal cia tik mano klaidinga susidares ivaizdis?  blush2.gif  g.gif

manau, kad klaidingas g.gif Turbūt vaikai visais laikais vienodi, vienodas jų džiaugsmas, na tik dovanos ir jų kiekis kitas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babania @ 2011 11 08, 09:40)
manau, kad klaidingas g.gif Turbūt vaikai visais laikais vienodi, vienodas jų džiaugsmas, na tik dovanos ir jų kiekis kitas biggrin.gif

Va va.. siais laikais vaikai gauna tiek daug dovanu, kad tiesiog greitai praranda ir susidomejima jais.. siais metais bandysiu ieskoti kurybiniu rinkiniu - kad nesimetytu pakampiais.. arba knyguciu - skaitymui, spalvinimui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2011 11 06, 11:00)
ooooi, rogutes...
pamenu as savo vienas kaledas, kai gavau rogutes ir flomasterius smile.gif musu laikais tai buvo OHO, bet tada sirgau - tai sedejau lovoj po kaldra...
...rogutese smile.gif ir paisiau smile.gif
net dabar uzplusta nerealios emocijos...

Kaip miela wub.gif , net nepastebejau, kaip beskaitant atsirado sypsena veide...
Atsakyti
QUOTE(EEmama @ 2011 11 08, 00:25)
as skaitau visu jusu mintis ir pati savo vaikyste prisimenu, nu nebuvo tiek nei dovanu, keletos paprastenes ir kiek mums buvo dziaugsmo  doh.gif  o dabar man toks vaizdas, kad vaikai biski islepinti ir nebelieka to kaledinio dziaugsmo  g.gif  gal cia tik mano klaidinga susidares ivaizdis?  blush2.gif  g.gif


anksciau kinietiskas sukneles is po prekystelio mama gaudavo, ir jausdavausi lyg princese, o db vaikui neleidziu ziureti bakuganu ir beno teno, bei ju zaislu neperku, tai kai kurios mamos sako kad esu pasenusi blink.gif
dabar visko tiek daug, o ir tevai tiek daug visko duoda vaikui, kad nesinori atsilikti, kad vaikas nesijaustu blogai pries bendraamzius.... doh.gif

vienais metais uzsimane brolio paaiskinom, kad kaledu senelis neturi krutyse pieno, todel jam pradetu verkti ir jis niekaip neatnestu, tada uzsimane arkliuko (gyvo) paaiskinom, kad gali apkakoti kitu vaiku zaisliukus ir be to bus labai sunku po eglute padeti...dabar jam jau 6 metai jis sako as pats nezinau ko noriu verysad.gif tai taip norisi atgal atsukti laika, kada galedavai issisukti is padeties, o dabar gaila vaiko...nes jis jau neturi noru... unsure.gif
Atsakyti
vaikai noru turi, tik reikia juos stebeti ir pastebesit..mano merginos, vienai 7, kitai 3niejo nepraso senelio, bet as steiu elgesi ir zinau, akd patinka tas ar tas...ir tada tyliai nuperku dovanele..patinka filmukas rusu-nupirkau dvd kasete, mazajai patinka vonioje zaisti-nupirkau lipukus i vonia..nebutinai dovana turi atitikti mada ar buti brangi, akd vaikas nesijaustu negerai pries kitus vaikus..viskas prasideda nuo musu, kaip ems pateikiame jiems kaledu laukima, kaip sugebame issisukti is padeties pirkdami dovanas ir tt. jei matau, kad vaikui smagu piesti, kuryba uzsiimti, tada ieskau kurybinio rinkinio..nebuna taip, kad vaikas visa viska turi..smulkmena, pateikta kazkaip kitaip nei visada atnesa labai daug dziaugsmo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MEET @ 2011 11 12, 11:05)
vaikai noru turi, tik reikia juos stebeti ir pastebesit..mano merginos, vienai 7, kitai 3niejo nepraso senelio, bet as steiu elgesi ir zinau, akd patinka tas ar tas...ir tada tyliai nuperku dovanele..patinka filmukas rusu-nupirkau dvd kasete, mazajai patinka vonioje zaisti-nupirkau lipukus i vonia..nebutinai dovana turi atitikti mada ar buti brangi, akd vaikas nesijaustu negerai pries kitus vaikus..viskas prasideda nuo musu, kaip ems pateikiame jiems kaledu laukima, kaip sugebame issisukti is padeties pirkdami dovanas ir tt. jei matau, kad vaikui smagu piesti, kuryba uzsiimti, tada ieskau kurybinio rinkinio..nebuna taip, kad vaikas visa viska turi..smulkmena, pateikta kazkaip kitaip nei visada atnesa labai daug dziaugsmo 4u.gif


Labai graziai parasete blush2.gif net neabejoju, kad mano vaikas tikrai gaus dovanele ir bus tikrai ja patenkintas..kiekviena mama nutuoklia kuo dziaugsis vaikelis, bet vis tiek man liudna, kad jis nezino ko noreti sad.gif
Atsakyti
Kokius stalo žaidimus pasiūlytumėte vaikinui 13 metų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2011 11 14, 20:22)
Kokius stalo žaidimus pasiūlytumėte vaikinui 13 metų?  smile.gif


šachmatai, scrabling, monopolis, alias, jenga, o šiaip visokie hobby shop aibę žaidimų turi
Atsakyti
Maniskei beveik 3metukai,klausiu ko noretu nuo senio salcio dovanu,tai sako ai mama kad nieko,mano ir taip zaislu deze pilna biggrin.gif Taip sako todel,kad senio salcio bijo smile.gif Bet siaip noreciau nupirkti bezdzione kuri zodzius atkartoja,bet nezinau kur.
Atsakyti
QUOTE(EEmama @ 2011 11 02, 16:24)
nu va pasidalinsiu dar viena ideja  4u.gif


jargaus,kaip fainai sugalvota bigsmile.gif wub.gif
o manoji irgi nori nerealiu daiktu (jai 5 metai).gal reiktu kazka tokio padaryti g.gif blush2.gif bet kad ideju ko jai reikia nera blink.gif nes viska turi unsure.gif patarkit merginos,ka dovanoti mergaitei,kuriai nieko nereikia g.gif
Atsakyti