Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinės dovanos vaikams

o man sunenui reiktu kokios paprastutes vaikiskos pinigines. gal kas mate, kur galima kazka panasaus rasti? g.gif
Atsakyti
sunui pirksiu traktoriu su priekaba ir saldainiu bei vaisiu.
Atsakyti
Ir aš suku galvą ką padovanojus sesės vaikučiams, saviems tai kaip ir viskas aišku, žinau ko nori.
Atsakyti
QUOTE(migle111 @ 2011 11 16, 14:12)
HELP blink.gif .Mano krikšto sūnui 6 metai, gyvena ne Lietuvoj kolkas, atvaziuoja kaledoms. NEt neisivaizduoju kokiais zaislais tokio amziuas vaikai zaidzia, pati vaiku neturiu. Ka padovanoti??????? iki 200 Lt mazdaug. doh.gif .prasau mamos pagelbekit, gal turit tokio amziaus berniukus???? verysad.gif Buciau labai labai dėkinga 4u.gif


Turiu tokio amžiaus sūnėną. biggrin.gif
Buvo gan kėblu kažką įdomesnio sumastyti .. Tokiems vaikams jau kompiuteriniai žaidimai, dviračiai aktualu .. Na gal dar koks konstruktorius rimtesnis.
Kadangi mūsų sūnėnas "pasinešęs" transformeriams - tai su dovana bus paprasta - dovanosim trasnformerį ir kuprinytę sportinei aprangai su transformer logotipu ir jo vardu į kurią įdėsime dovaną ir padėsim po eglute wub.gif . na dar saldainiu biggrin.gif

Ar man vienai atrodo , kad mergytėms dovanų pasirinkimas didesnis nei berniukams doh.gif ?
Atsakyti
interneto platybėse perskaičiau taiklią mintį:
Dovanokite vaikams tokius žaislus, kurie juos lavintų. Nedovanokite to, ką perka visi.
Atsakyti
Mūsų Kalėdų senis zuikei Vtech Innopadą atneš http://www.youtube.c...h?v=zDxnBGPJD3s Kažkaip pagalvojau, kam daug žaislų, kurie paskui praeiti trukdys. Geriau vienas rimtesnis. O paskui tik kartidžus pirksim ax.gif
Atsakyti
As uzsakiau auksinius auskariukus su Hello Kitty katyte ir pianina su mikrofonu (nes megsta sokti ,dainuoti ),tevai padovanos mazei lele Paula liet.kalbancia ...


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti