Įkraunama...
Įkraunama...

Mažo meškio pasaka

grazi pasakele,bet pabaiga visai liudna,galejo pasakele baigtis linksmiau ax.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
superine pasakele, pamokanti vaikus...
skaiciau darzeli vaikams tai labai patiko ir kilo daug diskusiju apie pasakos herojus. smile.gif
Atsakyti
Man ir noretusi geresnes pabaigos..Reiks sukurti savaja versija.. biggrin.gif
Atsakyti
Laba grazi pasakele, parasyta taip pat labai profesionaliai, pati beskaitydama vos neapsiverkiau doh.gif
saunuole autore drinks_cheers.gif
P.S. mano 2 ir 4 metu mergaiciukem tt.p. labai patiko, tik labai daug klausymu iskilo- visai miegot nenori doh.gif biggrin.gif teks dar viena paskele skaityti smile.gif
Atsakyti
Liuks pasakyte! Pabaiga liudna, bet pamokanti. ax.gif
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif smagu, kad patinka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MaiMa @ 2009 12 17, 23:03)
Primena seno rusisko multfilmo scenariju..Tikrai pamenu kazka apie pliusini meskiuka, berniuka ir lietu smile.gif


Man irgi primine rusisko multiko scenariju, tik ten pliusinis meskiukas isejo is namu, nes mergaite gavo nauja klouna ir su juo nebezaide, o paskui, per lietu mergaite rado savo meskiuka smelio dezeje, apsidziauge ir t.t.
Vadinasi Senas zaisliukas turbut, maciau sunus ziurejo neseniai (visa kolekcija turim senosios animacijos)

Pagirtina pati ideja kurti vaikams pasakas, labai originali
Deja as tokios fantazijos neturiu verysad.gif
Atsakyti
as pabandysiu savo mergaitei pasekti su tokia pabaiga: kai berniukas grizo namo, suprato, kad jam kazko truksta, kazko nera kambaryje... melynakis berniukas (reikes varda sugalvoti) suprato, kad jo kambaryj nera meskio, nera ko apkabinti ir nera zaisliuko, kuris i ji ziuretu mieganti (taip vaika prikalbinu savo kamabryj miegot, nes kitaip zaisliukam liudna bus).
berniukas isbego i lauka, visur vaikstinejo kur buvo su savo mylimu meskiu, bet meskiuko neberado. berniukas liudejo, kad pamete savo zaisliuka - juk ji buvo galima ismaudyti ir nebebutu purvinas! visalaik berniukas liudejo, kad nebeturi savo zaisliuko...
(o kad vaika pralinksmint, pasakysiu, kad meskiuka i namus paeme mergaite)
tik karts nuo karto prminsiu, kad berniukas liudejo, jog ismete meskiuka (cia bus priminama tuo tikslu, kad manoji nemetytu zaislu tongue.gif )

as nesakyciau, kad lietus tai yra meskiuko asaros... tada lietus vaikui pasidarys graudus dalykas, liudins mazaji. o juk lietus is tikruju yra linksmas dalykas smile.gif
Atsakyti
Meskiukas tai labai mielas vaiku sapnu personazas..
Atsakyti
Graži pasakėlė, tik vaikučiai visada nori laimingos pabaigos biggrin.gif
Atsakyti
mano vaikas taip pat nuliudo, prase eit paimt meskiuko smile.gif
Atsakyti