Įkraunama...
Įkraunama...

"Taupieji kurmiai" mūsų aplinkoje...

Buvo ir anais laikais, tik nesireklamavo. Nes vagimis ir spekuliantais vadino. Ir dabar mūsų glamūriniams žurnalams interviu neduoda. Knygų su patarimais kaip uždirbti milijoną irgi neišleis niekada, nes dirba žmonės, laiko tokiems niekams neturi.

Kaip išsireiškė gyvenom gerai ir prie vokiečio, ir prie ruso, ir dabar prie lietuvio, bus vokietis, amerikonas ar rusas - jokio skirtumo, pinigus visi nepriklausomai nuo tautybės mėgsta.

Idomiausia dalis ta, kad ju investicijos visada "ant bangos". Perka tai, kas mano, kad pigu, parduoda, kai mano, kad pakankamai pabrango. Ir turtingėja. Jų vaikų ar anūkų Vero Cafe kavą gurkšnojančių nepamatysi, bet išsilavinimą gauna geriausią prieinamą, dauguma Anglijos ir JAV universitetuos.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 09 09, 11:05)
aha. Paskaitinejus kokius spalvotus zurnaliukus galima rast nemazai straipnsiu, kaip tie "turtingieni" giriasi, kad sukeles vienam kartui pobuviams uz kelias desimtis euru perka ar vaiku gimtadienius uz nemenkesnes sumas kelia. Tai kazin ar jau taip jie taupo.
v<..>



Rekomenduoju knyga "Mano kaimynas milijonierius"(Aut. T. Stanley). Tai labai informatyvu MOKSLININKO knyga apie turtinguju gyvenimo buda, knygos įžvalgos paremotos išsamiais kokybiniais ir kiekybiniais tyrimais, o ne "man taip atrodo". Isryskintos dvi savokos (Puikus Turto Kaupikai PTK ir Menki Turto Kaupikai KTK , kitaip svaistunai. Esmine mintis butu ta - jei perku ekstra automobilius, keliu balius uz n tukstanciu, turiu baseinus, jactas ir etc.. tai tik parodo SVASTUNISKUMO lygi, o ne turto, daznai uz to slepiasi nulis. Tikrieji milijonieriai ( is tikruju turtingi, o ne virseliniai) daznai apsiriboja pakankamai kukliu gyvenimo budu. tokiu pazystu. kaip ir svaistunu yra teke sutikti.
Papildyta:
QUOTE(aeon @ 2015 09 10, 19:15)
Buvo ir anais laikais, tik nesireklamavo. Nes vagimis ir spekuliantais vadino. Ir dabar mūsų glamūriniams žurnalams interviu neduoda. Knygų su patarimais kaip uždirbti milijoną irgi neišleis niekada, nes dirba žmonės, laiko tokiems niekams neturi.

Kaip išsireiškė gyvenom gerai ir prie vokiečio, ir prie ruso, ir dabar prie lietuvio, bus vokietis, amerikonas ar rusas - jokio skirtumo, pinigus visi nepriklausomai nuo tautybės mėgsta.

Idomiausia dalis ta, kad ju investicijos visada "ant bangos". Perka tai, kas mano, kad pigu, parduoda, kai mano, kad pakankamai pabrango. Ir turtingėja. Jų vaikų ar anūkų Vero Cafe kavą gurkšnojančių nepamatysi, bet išsilavinimą gauna geriausią prieinamą, dauguma Anglijos ir JAV universitetuos.


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2015 09 10, 12:48)
Rekomenduoju knyga "Mano kaimynas milijonierius"(Aut. T. Stanley). Tai labai informatyvu MOKSLININKO knyga apie turtinguju gyvenimo buda, knygos įžvalgos paremotos išsamiais kokybiniais ir kiekybiniais tyrimais, o ne "man taip atrodo". Isryskintos dvi savokos (Puikus Turto Kaupikai PTK ir Menki Turto Kaupikai KTK , kitaip svaistunai. Esmine mintis butu ta - jei perku ekstra automobilius, keliu balius uz n tukstanciu, turiu baseinus, jactas ir etc.. tai tik parodo SVASTUNISKUMO lygi, o ne turto, daznai uz to slepiasi nulis. Tikrieji milijonieriai ( is tikruju turtingi, o ne virseliniai) daznai apsiriboja pakankamai kukliu gyvenimo budu.  tokiu pazystu. kaip ir svaistunu yra teke sutikti.
Papildyta:
4u.gif

jei apie shita knyga kalba, tai shiek tiek kitaip vadinasi 4u.gif knyga
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2015 09 10, 18:10)
o kas blogai, jei randa tinkama suknele uz kelias desimtis euru? ar vaiko gimtadienis uz panasia suma? man cia atrodo labai taupu, nes pati isleisciau daugiau...

sorry, rasiau ir neparasiau iki galo. Kelias desimtis TUKSTANCIU euru. Suknelems, rankinukams ar vaiku sventems. Na, vaiku sventems, tai dar litais gyresi.
Papildyta:
QUOTE(karra @ 2015 09 10, 19:48)

g.gif g.gif g.gif nepasakyciau, kad Uspaskichas ar Bosas apsiriboja "pakankamai kukliu gyvenimo budu".
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 09 11, 20:54)
sorry, rasiau ir neparasiau iki galo. Kelias desimtis TUKSTANCIU euru. Suknelems, rankinukams ar vaiku sventems. Na, vaiku sventems, tai dar litais gyresi.
Papildyta:

g.gif  g.gif  g.gif nepasakyciau, kad Uspaskichas ar Bosas apsiriboja "pakankamai kukliu gyvenimo budu".



is atminties atsakysiu viena citata is minetos knygos (sorry, del tiksliu skaiciu ir tiksliu masinos modeliu deretu perkaityt pacia knyga, bet esme isreiksiu)

populiacijoje milijonieriu skaicius yra apie 3,5 proc
prabangius uzsieninius masinu modelius perka apie 8,5 proc. populiacijos
dar daugiau: milijonieriu tarpe perkanciu tuos prabangius modelis yra visai maza dalis ( nes apie 80 proc. milijonieriu vazineja vidutines klases automobiliais, nevengdami pirkti ir 1-3 metus naudotu, o populiariausi modeliai vietines gamybos pikapai net iki 20 senumo ...).

kokios darytinos isvados? absoliuti dauguma perkanciu prabangias masinas (ar keicianciu juos kas metus ar du). nera milijonieriai. dar daugiau... toks svaistuniskumas is principo ir yra rpiezastis, kodel jie tokiais nebus: t.y. ju sukauptasis turtas ( prie bet kokiu pajamu) bus daug mazesnis nei taupiuju.

kas pazymetina? ar yra "besidemonstruojanciu" milijonieriu. taip, yra. bet kiekvienam ju tenka desimtys nesidemonstruojanciu. dar daugiau - didesnioji dalis "besidemonstruojanciu" yra MTK ir turto turi mazai, nes turi daug islaidu. issekus pajamu srautui - vengiama gyventi pagal pajamas ir viskas greit bus isssvaistyta....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karra: 12 rugsėjo 2015 - 08:48
QUOTE(karra @ 2015 09 12, 01:40)
deretu perkaityt pacia knyga

labai dekoju uz rekomendacija!!! thumbup.gif drinks_cheers.gif kas nores anglu k. 4u.gif
Atsakyti
Rashkyte, karra, didžiulis ačiū, būtinai perskaitysiu.
Atsakyti
QUOTE(ogista @ 2015 08 24, 22:55)
Žadėti galima pačiam sau  biggrin.gif o jeigu tą naują mašiną pavogs jau po metų? O jei avarinė situacija - ją apibraižys, įvažiuos kas nors ar pati, ir nebus graži, koks tada čia prestižas su neišvaizdžia važinėtis?
Jau geriau pigią pirkt, kurios negaila čia mūsų duobėtuose keliuose  lamdyt bigsmile.gif būtų keliai idealūs, sutvarkyti, o kai kur į tą sodybą ir žvirkeliais tenka dardėti...žodžiu...kiekvienam savo smile.gif

Tikrai - kiekvienam savo.
Pirkau šiemet automobilį iš salono. Važinėju daugiausiai Vilniuje, mašinos nedaužau. Dėl vagystės ar sugadinimo - visada yra draudimas, kaip ir butui ir kitiems vertingesniems dalykams.
Važinėčiau žvyrkeliais - pirkčiau naują visureigį...
Kai nemažai metų teko kankintis su senais automobiliais, galiu pasakyti: suėsdavo begalę laiko, nervų (kai viena moteris turi spręsti pvz. prakuriusio radiatoriaus bėdą kamštyje, tai ne juokai biggrin.gif ), o finansiškai turėti naują automobilį man kainuoja tik apie 100 eur/mėn. daugiau.
Turėčiau vyrą mechaniką, laiko, gyvenčiau kaime - gal ir tiktų su kokiu grabuku važinėt. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Paladė @ 2015 08 25, 09:22)
nu atsiprašau, o kelintoj vietoj tada mano gyvenimo kokybė mirksiukas.gif Čia tas pats, kas pasakyt, šaligatviai prasti, tai kam tau geri batai, geriau pigiai pirkt, su kaliošais vaikščiot. Tai kur tada mano pasitenkinimas gyvenimu, jei su kibiru važinėt, su kaliošais vaikščiot, tai gal tada sandėliuke gyvent ir maisto banke valgyt prašyt. Tai kur tada pinigus leist, jei ne savo patogiam gyvenimui doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2015 09 12, 08:40)

bet ta knyga apie pasaulio milionierius aplamai. O lietuvos turciai kiek kitaip masto ir kitaip atrodo. Ir kiek esu ju maciusi, tai jie nevazineja vidutines klases automobiliais.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 09 14, 12:21)
bet ta knyga apie pasaulio milionierius aplamai. O lietuvos turciai kiek kitaip masto ir kitaip atrodo. Ir kiek esu ju maciusi, tai jie nevazineja vidutines klases automobiliais.



ar esate maciusi VISUS Lt milijonierius? g.gif artimai pazystu pora tokiu vidutinisku... ( na ne 100 mln klases, bet milijonierius (1-10 mln, be kreditu), kad ir eurais). labai vidutiniskai atrodo- nezinotum, neitartum. o karta teko tureti reikalu ( del statybu legalizavimo) su asmeniu, kur... sutikus gatvej tartum, kad tikras "vargo pisuoklis"o bet taciau.. vien is mano zinomo sanderio jam nukrito nemaza suma, ir tiksliai zinant tik gal kokias 5 jo nt nuosavybes (be jokiu banku ir jokiu kreditu) + tarpininkavima kituose sanderiuose... akivaizdu, kad... tai tik ledkalnio virsune. o atrodo.. na kaip ir "visi"- parudijes pasatas, eiliniai dzinsai/ striuke... (jam nereikia saves reprezentuot) jis nevaiksto ir "super-duper"vakarelius. jo "verslui"tai tik pakenktu... jis "paprastas/ vidutinis/ Lietuvos pilietis". toks ivaizdis jam tik padeda wink.gif
Atsakyti
tyciojaties? Kas pazista (ir nori pazinot) VISUS milijonierius? Ar kitokius kazkokius atskiros klases zmogelius? Kiek zmogus pazista, pagal tai ir sprendzia. Kad ir pagal spauda...
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 09 15, 20:24)
tyciojaties? Kas pazista (ir nori pazinot) VISUS milijonierius? Ar kitokius kazkokius atskiros klases zmogelius? Kiek zmogus pazista, pagal tai ir sprendzia. Kad ir pagal spauda...


Na su pirmais dviem sakiniais sutinku drinks_cheers.gif Bet ar pažinoti galima iš spaudos? lotuliukas.gif



Atsakyti