Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(astute0210 @ 2009 01 21, 16:30)
Labai aciu tau uz patarimus  smile.gif ryt eisiu i banka pasiimsiu virtuon korta issiaiskinsiu viska ir tada rasysiu P. Jens'ui. Kazkaip galvoju daryt 2 uzsakymus, man butu ramiau del pinigu  ax.gif


As manau, kad butu galima tau ir avansa kazkoki pervesti, na bet zinoma, uzsakovas nustato taisykles 4u.gif
O isties daryk kaip saugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kerera @ 2009 01 21, 19:27)
As manau, kad butu galima tau ir avansa  kazkoki pervesti, na bet zinoma, uzsakovas nustato taisykles 4u.gif


Ir aš taip pagalvojau drinks_cheers.gif:
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2009 01 21, 18:33)
Ir aš taip pagalvojau  drinks_cheers.gif:


As buciau nieko pries, bet jauciu darbo man padaugetu dvigubai skaiciuojant kas kiek dave, kiek liko ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 01 21, 20:00)
As buciau nieko pries, bet jauciu darbo man padaugetu dvigubai skaiciuojant kas kiek dave,  kiek liko ir t.t.  smile.gif


Kad darbo padaugėtų, tikrai doh.gif
O jei visą suma iš kart susimokėtumėm, tada Jums beliktų padalint siuntimo į Lietuvą sumą g.gif
Atsakyti
Ziuriu cia jusu dabar nemazai skato sia temele, pasinaudosiu proga ir paklausiu smile.gif

Jei daryciau du uzsakymus siuntimo islaidos kazkur butu apie 12-13 Lt nu gal ir 14(cia apytiksliai!) vienam zmogui
ar Jums tiktu ?
Papildyta:
QUOTE(linarija @ 2009 01 21, 19:04)
Kad darbo padaugėtų, tikrai  doh.gif
O jei visą suma iš kart susimokėtumėm, tada Jums beliktų padalint siuntimo į Lietuvą sumą  g.gif


Jauciu nevisos sutiktu moket is anksto...
reiktu visom siust laiskus prasyt, rasyt sask. nr. ir t.t.

Dar vis gaunu nauju uzsakymu, tai kolkas nezinau is kiek dalint siuntimo kaina
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 01 21, 19:18)
Ziuriu cia jusu dabar nemazai skato sia temele, pasinaudosiu proga ir paklausiu  smile.gif

Jei daryciau du uzsakymus siuntimo islaidos kazkur butu apie 12-13 Lt nu gal ir 14(cia apytiksliai!) vienam zmogui
ar Jums tiktu ?


mano nuomone, cia net klaust nereikia. cia tu mums darai paslauga, kad apsiemei toki darba, o ne atvirksciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 01 21, 19:31)
mano nuomone, cia net klaust nereikia. cia tu mums darai paslauga, kad apsiemei toki darba, o ne atvirksciai 4u.gif


Aciu smile.gif padejai apsisprest, darysiu 2 uzsakymus smile.gif
Atsakyti
Tuomet tau dideliausias ACIU 4u.gif
Nors aciu siais laikais ne valiuta ax.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
daryk, kaip tau patogiau 4u.gif gi tokia "kuitalynė", kol viską suskaičiuoji ir t.t. ne kiekviena apsiimtų ir taip..
Atsakyti
Aciu uz supratima mirksiukas.gif
Atsakyti
zinoma, kad daryk viska, kas paprasciau ir tau lengviau 4u.gif manau neverta zaist su tais avansais, visa suma ir viskas aisku, kas sumokejo, kas ne smile.gif paskiau dar tik sunkiau galus susekt doh.gif
o del siuntimo, tai manau vistiek tas pats iseitu, ar vienu metu siusti (svoris didesnis- siuntimo kaina didesne- bet merginu daugiau) ar per du sykius (svoris mazesnis-siuntimo kaina mazesne- maziau ir merginu) 4u.gif
Atsakyti