Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

ciuju tik ryt parasys. lauksiu saskaiteles biggrin.gif
Atsakyti
sveikos. smile.gif
noreciau ir as isbandyti sia kosmetika savo problematiskai odai(riebi,gydausi dar po acne)
gal kokius produktus galetumete rekomenduoti?o gal verta pabandyti ta meginuku rinkini?
gal kas naudojot pudras?-ar ka maskuoja,neuzkemsa poru?

labai aciu,jei kas atsakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(midori @ 2009 01 22, 22:52)
sveikos.  smile.gif
noreciau ir as isbandyti sia kosmetika savo problematiskai odai(riebi,gydausi dar po acne)
gal kokius produktus galetumete rekomenduoti?o gal verta pabandyti ta meginuku rinkini?
gal kas naudojot pudras?-ar ka maskuoja,neuzkemsa poru?

labai aciu,jei kas atsakys  smile.gif


Verta pabandyti mėginukų rinkinį, o tuomet viskas aišku bus 4u.gif

Apie pudras kas trečiam lape kalbėta perkalbėta, netingėkit pasiskaityti 4u.gif
Atsakyti
ir as be problemu galiu sumoket pinigelius i prieki 4u.gif svaro kursas siuo metu pakrites, tai turbut neverta atidelioti ax.gif lauksim saskaiteles!
Atsakyti
QUOTE(Diana-Kaunas @ 2009 01 23, 08:23)
svaro kursas siuo metu pakrites, tai turbut neverta atidelioti  ax.gif

galetu kristi ir kristi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 23 sausio 2009 - 12:00
QUOTE(midori @ 2009 01 22, 22:52)
sveikos.  smile.gif
noreciau ir as isbandyti sia kosmetika savo problematiskai odai(riebi,gydausi dar po acne)
gal kokius produktus galetumete rekomenduoti?o gal verta pabandyti ta meginuku rinkini?
gal kas naudojot pudras?-ar ka maskuoja,neuzkemsa poru?

labai aciu,jei kas atsakys  smile.gif

man tai pudra nelabai maskuoja ,aplamai man ji nepatiko ,nes ir egipto žemė ant jos negražiai dengiasi ,ir šiaip nieko ypatingo.Ji labiau tiktų gražią odą turinčioms ,o jei nori ,kad šiek tiek lygintų ,paslėptų trūkumus ,nepirk ax.gif
Atsakyti
O galima butu suzinoti, kaip bus skaiciuojamas siuntimo mokestis dabartinio uzsakymo? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(midori @ 2009 01 22, 21:52)
gal kas naudojot pudras?-ar ka maskuoja,neuzkemsa poru?

tikrai nemaskuoja, nepastebejau, kad kimstu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 23 sausio 2009 - 13:12
QUOTE(linutiaaa @ 2009 01 23, 14:11)
O galima butu suzinoti, kaip bus skaiciuojamas siuntimo mokestis dabartinio uzsakymo? ax.gif
Papildyta:

tikrai nemaskuoja, nepastebejau, kad kimstu.


Man tai pati geriausia bronzine pudryte, veidukas nei kiek neblizga visa diena ir plius suteikia lengvo idegio efekta, man super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2009 01 23, 13:30)
Man tai pati geriausia bronzine pudryte, veidukas nei kiek neblizga visa diena ir plius suteikia lengvo idegio efekta, man super  thumbup.gif

pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=linutiaaa,2009 01 23, 14:11]
O galima butu suzinoti, kaip bus skaiciuojamas siuntimo mokestis dabartinio uzsakymo? ax.gif


siuntimo kaina + 39 (uz slaptazodziu generatoriu, kuri pirkau del Jusu, kad galeciau pervest 6 tukst.) dalint is 17 klienciu (saves jau neskaiciuoju)

pagal kaina iki 10 kg (27,50 svaro) gaunasi mazdaug 9 lt 1 klientei, jeigu jis sius vienu kartu

bet jis sake kad siuntinys virs 10 kg brangiau kainuoja,

jo laiskas nukopintas keliais psl atgal taip pat dar keliais psl atgal parasyta kaip bus skaiciuojamas siuntimo mokestis.

Atsakyti
[quote=astute0210,2009 01 23, 13:52]
[quote=linutiaaa,2009 01 23, 14:11]
O galima butu suzinoti, kaip bus skaiciuojamas siuntimo mokestis dabartinio uzsakymo? ax.gif
siuntimo kaina + 39 (uz slaptazodziu generatoriu, kuri pirkau del Jusu, kad galeciau pervest 6 tukst.) dalint is 17 klienciu (saves jau neskaiciuoju)

pagal kaina iki 10 kg (27,50 svaro) gaunasi mazdaug 9 lt 1 klientei, jeigu jis sius vienu kartu

bet jis sake kad siuntinys virs 10 kg brangiau kainuoja,

jo laiskas nukopintas keliais psl atgal taip pat dar keliais psl atgal parasyta kaip bus skaiciuojamas siuntimo mokestis.
[/quote]
4u.gif taip taip, viska seku ir zinau, tik dalijimo principas domino 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2009 01 23, 14:30)
Man tai pati geriausia bronzine pudryte, veidukas nei kiek neblizga visa diena ir plius suteikia lengvo idegio efekta, man super  thumbup.gif

kalba ėjo ne apie bronzinę pudrą schmoll.gif
Atsakyti