Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

dėkui mamos už supratimą ir palaikymą 4u.gif


o pankai yra jėga drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2009 01 16, 17:11)
dėkui mamos už supratimą ir palaikymą  4u.gif
o pankai yra jėga    drinks_cheers.gif

Viena mano draugė turi itin silpnus plaukus, jų dažyti jai neįmanoma, nes bus iš vis amen. Ji buvo plika, jos veido bruožai labai dailūs, ir nors nosis šiek tiek didoka, bet visa galva atrodė itin charakteringai. Aš nemėgstu "pūkuotų barbių", bet labiau dėmėsį atkreipiu į įdomesnius, ryškesnius žmones thumbup.gif . Ta mano draugė atrodo super, tik aišku, jai nemalonu, kai į ją kaimiečių ir runkelių mentaliteto žmonės pirštais rodo.

Axioma, sveikinu!
Atsakyti
Axioma, respect 4u.gif kolkas pati irgi neisdrysciau, visais imanomais budais stengiuosi issaugoti plaukus, taciau jeigu matyciau kad mano plaukams galas ir plike konkreciai sviecia jauciu padaryciau kaip tu 4u.gif siaip man kazkodel atrodo kad jeigu plaukus nusiskusciau jie ataugtu veslus, tankus ir grazus, juk kitose vietse juos salini salini, o jie vis auga ir auga, storesni ir storesni lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lu Lu: 16 sausio 2009 - 18:04
QUOTE(Privatu @ 2009 01 16, 00:32)
Mergaites,gal kas naudojote Rene Furterer gydomaja plauku kosmetika nuo slinkimo?Ar ji verta nemazu pinigeliu?


pavasary-vasara- rudeny (siek tiek) ismeginau turbut viska is rene furterer... blush2.gif prasau priminkit, kas konkreciai nuo slinkimo?...kiek pamenu ten sampunai "stimuliuojantys". "tonizuojantys"...o kad butu konkreciai nuo slinkimo?...jei klystu, pataisykit mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 01 16, 19:53)
pavasary-vasara- rudeny (siek tiek) ismeginau turbut viska is rene furterer... blush2.gif prasau priminkit, kas konkreciai nuo slinkimo?...kiek pamenu ten sampunai "stimuliuojantys". "tonizuojantys"...o kad butu konkreciai nuo slinkimo?...jei klystu, pataisykit  mirksiukas.gif

aj...ampules gi nuo slinkimo! tundra... blush2.gif
Atsakyti
O aš jau gerą mėnesį naudoju Fitoval vitaminus ir serumą. Plaukai dar slenka, bet jau tikrai ŽYMIAI mažiau, o rytais atsibudusi nebesigąsdinu pamačiusi pagalvę smile.gif dabar sėdžiu pasidariusi išgirtąją majonezo kaukę, gal sakau, plaukai dar labiau spindėti pradės biggrin.gif tiesa, taip pat išmečiau lauk Pantene Pro-V šampūną, nes kažkuri čia rašė, kad plaukai gali slinkti nuo jo.
Atsakyti
QUOTE(Dovyyyle @ 2009 01 17, 12:21)
O aš jau gerą mėnesį naudoju Fitoval vitaminus ir serumą. Plaukai dar slenka, bet jau tikrai ŽYMIAI mažiau, o rytais atsibudusi nebesigąsdinu pamačiusi pagalvę  smile.gif  dabar sėdžiu pasidariusi išgirtąją majonezo kaukę, gal sakau, plaukai dar labiau spindėti pradės  biggrin.gif  tiesa, taip pat išmečiau lauk Pantene Pro-V šampūną, nes kažkuri čia rašė, kad plaukai gali slinkti nuo jo.

pirma karta girdziu, kad majonezo kauke isgirta, labiau išpeikta ji. nebent Jusu majonezas yra visiskai neturalus, be jokiu konservantu, priedu ir pan. nes kitaip pirktiniai majonezai labai sausina plaukus g.gif
Atsakyti
axioma , o kokio ilgio buvo tavo plaukučiai prieš nusiskutimą? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksuolė: 17 sausio 2009 - 13:58
As pati naudoju Cutrin bio + sampuna nuo plauku slinkimo ir seruma,padejo tikrai,nuplikusios vietos vel pilnos nauju plaukuciu,bet girdejau,kad l.veiksminga Furterer produkcija nuo plauku slinkimo.Tai galvoju,gal prie to Cutrin bio + dar panaudoti kokiu ampuliu,ka manot?Gal kas ju ta isbande esate?Vienas dalykas kuo nelabai patinka Curtin bio +,jis issausina plaukus r jie veliasi,todel butinai galiukams naudoju aliejuka.O slinkimui jis padejo-efektyvus. 4u.gif
Atsakyti
labai nuo plauku slinkimo ir skatina augima yra varnalesu aliejus tikrai padeda,pirkau Kaune Kalnieciu pc
Atsakyti
QUOTE(ferari @ 2009 01 18, 16:02)
labai nuo plauku slinkimo ir skatina augima yra varnalesu aliejus tikrai padeda,pirkau Kaune Kalnieciu pc

o kada pirkai? kiek zinau nuo naujuju Martina turejo uzdaryti Kaune.
O be to Martinoje parduodamo aliejaus ELFA (su pipete) sudetyje yra Mineral oil, kas negerai yra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2009 01 16, 14:36)
seikos panos,

neapsikenčiau ir sekmadienį radikaliai pakeičiau šukuoseną  lotuliukas.gif

Nu nieko sau, bet ir drasus zmogus esi 4u.gif kad plikai apsikirpai, nu as kazi gyvenime ar taip padaryciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 01 18, 17:07)
o kada pirkai? kiek zinau nuo naujuju Martina turejo uzdaryti Kaune.
O be to Martinoje parduodamo aliejaus ELFA (su pipete) sudetyje yra Mineral oil, kas negerai yra  verysad.gif



ziema pries kaledas pirkau o dabar nezinau ar yra dar parduotuve.O varnalesu aliejus ir su pipete labai patogu
Atsakyti