Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinis šurmulys!

o kaip validating rašyti gali? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 21 gruodžio 2008 - 23:36
QUOTE(Karbynė @ 2008 12 21, 23:35)
o kaip validating rašyti gali?  unsure.gif

aš turiu dar vieną niką, tai kol nepatvirtinau per paštą man rašyti neleido g.gif nors gal ten kitaip skaitosi, nes su anuo niku jungiuosi per telefoną ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2008 12 21, 23:38)
aš turiu dar vieną niką, tai kol nepatvirtinau per paštą man rašyti neleido  g.gif

tai va šito ir aš nesuprantu, nes kiek teko susidurt, kol nepasitvirtini - nerašai unsure.gif Antraip kam to patvirtinimo reiktų unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 21 gruodžio 2008 - 23:53
QUOTE(Karbynė @ 2008 12 21, 23:35)
o kaip validating rašyti gali?  unsure.gif



QUOTE(*Širdelė* @ 2008 12 21, 23:38)
aš turiu dar vieną niką, tai kol nepatvirtinau per paštą man rašyti neleido  g.gif nors gal ten kitaip skaitosi, nes su anuo niku jungiuosi per telefoną  ax.gif



QUOTE(Karbynė @ 2008 12 21, 23:53)
tai va šito ir aš nesuprantu, nes kiek teko susidurt, kol nepasitvirtini - nerašai  unsure.gif Antraip kam to patvirtinimo reiktų  unsure.gif

tuoj išsiaiškinsim, nesuprantu ir aš kaip čia gaunasi. unsure.gif
Atsakyti
man regis, kad reikia prisijungiant pažymėti "atsiminti mane" ar tai "prijungti automatiškai", nepamenu, ir viskas bus ok.
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2008 12 22, 08:57)
man regis, kad reikia prisijungiant pažymėti "atsiminti mane" ar tai "prijungti automatiškai", nepamenu, ir viskas bus ok.

tas irgi gali būti, dėkui, kad priminei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovile88 @ 2008 12 21, 21:22)
nu man tai 3 per mazai o ta 2 uztenka tai nejaugi nera geros foto, as tai lengvai isirinkciau ale man dar balsuot niekas neleidzia doh.gif



Turetu leisti balsuoti, kai surinksit 25 zinutes ir busite Nariu grupeje, o nebe Naujoku, kuriems neleidzia balsuoti 4u.gif
Atsakyti
Tai reikia 25 žinutes surinkti, ne 20? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 12 22, 09:27)
tas irgi gali būti, dėkui, kad priminei  mirksiukas.gif

kyla pagunda išbandyt cool.gif biggrin.gif Kad pajungia tai žinau, bet va kad rašyt leistų dar neteko susidurt smile.gif
Nu neleidžia. unsure.gif Pasdariau niką "Validating" (tuoj priduosiu jį išregistravimui)ir pabandžiau susidėjus va visokias varnikes prie "atsiminti", bet nepasitvirtinus iš e-mailo kažką parašyti. Neleidžia. Meta "jūs neturite teisių skelbti atsakymų šioje temoje" ar pan. ir tiek.
Gal čia šiaip kas sistemoj "nusimušę" ar ką...narei, tai jei ji sistemos pajungiama automatiškai siūlyčiau pabandyt atsijungt ir vėl prisijungt. Jei ne - neturiu supratimo. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 22 gruodžio 2008 - 12:33
QUOTE(Karbynė @ 2008 12 22, 12:23)
kyla pagunda išbandyt  cool.gif  biggrin.gif Kad pajungia tai žinau, bet va kad rašyt leistų dar neteko susidurt  smile.gif
Nu neleidžia.  unsure.gif Pasdariau niką "Validating" (tuoj priduosiu jį išregistravimui)ir pabandžiau susidėjus va visokias varnikes prie "atsiminti", bet nepasitvirtinus iš e-mailo kažką parašyti. Neleidžia. Meta "jūs neturite teisių skelbti atsakymų šioje temoje" ar pan. ir tiek.
Gal čia šiaip kas sistemoj "nusimušę" ar ką...narei, tai jei ji sistemos pajungiama automatiškai siūlyčiau pabandyt atsijungt ir vėl prisijungt. Jei ne - neturiu supratimo.  unsure.gif

Kadangi mano nikas su lietuviškom raidėm tai turiu kitą su kuriuo naršau iš telefono, tai kai rašo tą kažkokį validating jis galioja tik tam tikrą laiką, jeigu per kažkiek laiko jo nepatvirtini iš pašto dėžutės tai jį išvis panaikina. Prisijungti leidžia ir skaityti leidžia, bet rašyti schmoll.gif

Jau kaip laukiu kada bus balsavimo rezultatai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2008 12 22, 12:41)
Prisijungti leidžia ir skaityti leidžia, bet rašyti  schmoll.gif

tai ir su netelefoniniu tas pats. Pasijungti ir skaityti laisvai galima, bet ne rašyt unsure.gif
Na tiek to nebesiplėsiu, mane tiesiog visokie netipiniai atvejai domina biggrin.gif , o ir šiaip - nugi žmogus balsuot va lyg ir galėtų, o nelabai aišku kodėl yra taip kaip yra
Atsakyti
Nieko čia stebuklingo neįvyko. Tiesiog dalyvė rašė rašė kaip naujokė ir sugalvojo pasikeisti el.pašto adresą smile.gif Pasikeist pasikeitė, o va pakeitimo nepatvirtino. Tuoj visaką sutvarkysim smile.gif
Atsakyti