Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinis šurmulys!

QUOTE(baltė @ 2008 12 23, 16:17)
drinks_cheers.gif Aš irgi taip manau, balsavimas turbūt bus iki šiandienos 24 val. smile.gif

thumbup.gif Lietuvos laiku manau 23 val jau bus rezultatai rolleyes.gif
Atsakyti
nesuprantu doh.gif dar norėjau pabalsuot, o neleidžia, rašo, kad gali tik registuoti dalyviai, o aš juk ir esu registuota, tai kodėl neleidžia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2008 12 23, 20:35)
nesuprantu  doh.gif  dar norėjau pabalsuot, o neleidžia, rašo, kad gali tik registuoti dalyviai, o aš juk ir esu registuota, tai kodėl neleidžia  verysad.gif

Turbut ir jus prisijungdama nepadejot varneles ant "prisimint mane" g.gif pabandykit atsijungti ir prisijungiant padeti varnele mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

na va už paskutinė trečia pabalsavau rolleyes.gif
Atsakyti
Taip ir manaiu kad ši nuotrauka 1vietą užims ax.gif kur užemė 2vietą buvau balsavus rolleyes.gif
Atsakyti
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sveikinimai laimėjusioms foto, o ir visoms dalyvavusioms.
Gražių jums švenčių 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai laimetojoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir visoms dalyvavusioms 4u.gif
Mano "favoritai" taip graziai eilen issideste biggrin.gif balsavau uz 3,4,5 nuotraukas 4u.gif

Su sv. Kaledom visas 000059.gif
Atsakyti
Visos trys pirmos vietos tikrai vertos thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas Sveikinu nugaletuosus 4u.gif 4u.gif 4u.gif user posted image
Su artejanciom SV kalemomuser posted image
Kalėdos - metas nuostabus, visi sugrįžta į namus. Kalėdos - metas toks puikus, visi sutiks gerus draugus, pasveikinkit ir jiems atleiskit, jei buvot išsiskyrę - nepaleiskit! Ir gera per Kaledas bus!user posted image
Atsakyti
user posted image


SVEIKINAME NUGALĖTOJAS!

user posted image I VIETA Egzo
"Laiškas Kalėdų seneliui"
user posted image
user posted image II VIETA Gaziulka
"Kada gi iškeps kalėdiniai meduoliai?"
user posted image
user posted imageIII VIETA Loretoidas
"Idealios Kalėdos - aš laukiu Kalėdų Senelio, o mama pluša virtuvėje..."
user posted image


user posted image
Atsakyti
4u.gif Sveikinimai
Pirmąją ir trečiąją vietas atspėjau wub.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Nuosirdus sveikinimus nugaletojams 4u.gif Pirmosios vietos nuotrauka, man irgi labiausiai patiko, uz ja ir balsavau wub.gif

Dziaugiusi, kad ir mano nuotrauka gavo 19 balsu, nesitikejau ju blush2.gif Niekas musu neaptarinejo smile.gif
Atsakyti