Įkraunama...
Įkraunama...

Antakių dažymas

QUOTE(Ferrari @ 2008 12 10, 10:58)
Vaškas būna su antakių šėšėliais komplete arba būna atskirai. Pvaz Smashbox turi
user posted image user posted image
vien tik vaškas
user posted image

Iš pradžių dažai antakius su šėšėliu, po to užfiksuoji užtepdama vašką.

Aš asmeniškai neradau sau tinkamos spalvos tarp antakių šėšėlių, nes dauguma jų su rudu atspalviu, taigi naudoju juodai pilką akių šėšėlį ir fiksuoju artDeco antakių žele  4u.gif
user posted image

Anksčiau dažydavau chemiškai, dabar rankos nedaeina. Nors kai chemiškai padažau, mažiau reikia su šėšėliais vargt  rolleyes.gif


Vat aš nusipirkau pardavejos ikalbeta šita Artdeko želę, tai galiu pasakyti, kad man jis visiškas šlamštas ir kainuoja palyginus nemažai. Visiškai nieko nefiksuoja, tas pats, kas šepetelį į vandenį pamirkai sad.gif( Žodžiu niekam nerekomenduoju. Juk želė tam ir yra, kad antakius gražiai užfiksuotu. Tai dabar nerandu alternatyvos, kuris gražiai užfiksuotu antakių formą. Galvoju gal jau čia minėtas vaškas galėtų pagelbėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 12 10, 11:11)
Bukit atsargios, mergytes su antakiu dazymais. Neseniai maciau viena mergina gatveje, matosi, kad yra prigimtine blondine, taciau nusidaziusi antakius rudai, ir plaukus juodai, atrodo kaip Breznevas. Todel, manau, geriau naturaliai, negu baisiai. Antakiu spalva kaip ir akiu, plauku yra pritaikyta mums gamtos idealiai. Plaukus galime paryskinti, antakiu gal geriau neliesti. Nebent labai labai subtiliai.


Nesutinku su tavim, yra moteru kuriu antakiu plaukai buna ryzi ar sviesus labai doh.gif Vyresniu moteru plaukai zili. Dar pagrinde kas turi rudus antakius nuo saules vasara jie nublunka... Tiesiog nusidazyti ( nudazyti ) turi kokybiskai ir neatrodys prastai. Priedo Breznevo antakiai ne tik, kad rysku, bet ir ju daug ir netvarkingi, dar suaauge.... Netvarkingi antakiai, kad ir nudazyti atrodys schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kolegija @ 2008 12 10, 11:53)
Vat aš nusipirkau pardavejos ikalbeta šita Artdeko želę, tai galiu pasakyti, kad man jis visiškas šlamštas ir kainuoja palyginus nemažai. Visiškai nieko nefiksuoja, tas pats, kas šepetelį į vandenį pamirkai sad.gif( Žodžiu niekam nerekomenduoju. Juk želė tam ir yra, kad antakius gražiai užfiksuotu. Tai dabar nerandu alternatyvos, kuris gražiai užfiksuotu antakių formą. Galvoju gal jau čia minėtas vaškas galėtų pagelbėti  g.gif

o kur yra situ smash box? nesu macius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2008 12 10, 11:18)
Nesutinku su tavim, yra moteru kuriu antakiu plaukai buna ryzi ar sviesus labai  doh.gif  Vyresniu moteru plaukai zili. Dar pagrinde kas turi rudus antakius nuo saules vasara jie nublunka... Tiesiog nusidazyti ( nudazyti ) turi kokybiskai ir neatrodys prastai. Priedo Breznevo antakiai ne tik, kad rysku, bet ir ju daug ir netvarkingi, dar suaauge.... Netvarkingi antakiai, kad ir nudazyti atrodys  schmoll.gif

jei zili - taip. o sakykit, jei antakiai sviesus, na rusvi, ne balti, ar nudazius, veliau nublukus dazams, nepraras ir tos turimos spalvos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 12 10, 12:11)
Bukit atsargios, mergytes su antakiu dazymais. Neseniai maciau viena mergina gatveje, matosi, kad yra prigimtine blondine, taciau nusidaziusi antakius rudai, ir plaukus juodai, atrodo kaip Breznevas. Todel, manau, geriau naturaliai, negu baisiai. Antakiu spalva kaip ir akiu, plauku yra pritaikyta mums gamtos idealiai. Plaukus galime paryskinti, antakiu gal geriau neliesti. Nebent labai labai subtiliai.


na visu pirma proto reikia turet dazant biggrin.gif as dazau tik namie ir cheminiu,gaunasi puikiai,palaikau neilgai kelias min thumbup.gif
Atsakyti
As uz chemini dazyma thumbup.gif Is pradziu daziausi pas kosmetologe, dabar dazausi pati namuose 4u.gif
Bet ir tai nusibosta, galvoju, gal konturini pasidaryti antakiams? biggrin.gif bet bijau, kad ne taip padarys, ka po to daryt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kolegija @ 2008 12 10, 10:53)
Vat aš nusipirkau pardavejos ikalbeta šita Artdeko želę, tai galiu pasakyti, kad man jis visiškas šlamštas ir kainuoja palyginus nemažai. Visiškai nieko nefiksuoja, tas pats, kas šepetelį į vandenį pamirkai sad.gif( Žodžiu niekam nerekomenduoju. Juk želė tam ir yra, kad antakius gražiai užfiksuotu. Tai dabar nerandu alternatyvos, kuris gražiai užfiksuotu antakių formą. Galvoju gal jau čia minėtas vaškas galėtų pagelbėti  g.gif


Na jei jau tau ta žele nepadeda, tai tada vaškas tikrai nebus geriau. Tada belieka plaukų lakas - papurški šepetėlį ir pašukuoji antakius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kolegija @ 2008 12 10, 11:53)
Vat aš nusipirkau pardavejos ikalbeta šita Artdeko želę, tai galiu pasakyti, kad man jis visiškas šlamštas ir kainuoja palyginus nemažai. Visiškai nieko nefiksuoja, tas pats, kas šepetelį į vandenį pamirkai sad.gif( Žodžiu niekam nerekomenduoju. Juk želė tam ir yra, kad antakius gražiai užfiksuotu. Tai dabar nerandu alternatyvos, kuris gražiai užfiksuotu antakių formą. Galvoju gal jau čia minėtas vaškas galėtų pagelbėti  g.gif


Na as ne Artdeko, o Dzintars turedavau zele, tai man fiksuodavo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 12 10, 12:56)
jei zili - taip. o sakykit, jei antakiai sviesus, na rusvi, ne balti, ar nudazius, veliau nublukus dazams, nepraras ir tos turimos spalvos?  g.gif


Kazkiek nusvieseja nuo pastovaus dazymo, bet ne daugiau kaip vasara nuo saules ar nuo soliariumu... Cia kiekvienam savo, pas mane pacia nera ryskus antakiai tai, geriau padazysiu ir bus ryskensi nei naturaliai sviesus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ferrari @ 2008 12 10, 14:42)
Na jei jau tau ta žele nepadeda, tai tada vaškas tikrai nebus geriau. Tada belieka plaukų lakas - papurški šepetėlį ir pašukuoji antakius  4u.gif

aciu uz patarima, kazkaip jau buvo pradeje erzinti, kad man dienos begije "nuvaziuoja" i apacia:)
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 12 10, 11:11)
Bukit atsargios, mergytes su antakiu dazymais. Neseniai maciau viena mergina gatveje, matosi, kad yra prigimtine blondine, taciau nusidaziusi antakius rudai, ir plaukus juodai, atrodo kaip Breznevas. Todel, manau, geriau naturaliai, negu baisiai. Antakiu spalva kaip ir akiu, plauku yra pritaikyta mums gamtos idealiai. Plaukus galime paryskinti, antakiu gal geriau neliesti. Nebent labai labai subtiliai.


tai nereik persistengt dažant antakius, o šiaip antakiai gali būti vienu dviem tonais tamsesni už plaukus. Ypač blondinėm, kurių antakiai yra labai šviesūs, juos padažius veidas atrodo žymiai gyvesnis. Mano antakiai šviesesni ir už plaukus, tai su nedažytais atrodau labai blankiai smile.gif

QUOTE(kolegija @ 2008 12 10, 11:53)
Vat aš nusipirkau pardavejos ikalbeta šita Artdeko želę, tai galiu pasakyti, kad man jis visiškas šlamštas ir kainuoja palyginus nemažai. Visiškai nieko nefiksuoja, tas pats, kas šepetelį į vandenį pamirkai sad.gif( Žodžiu niekam nerekomenduoju. Juk želė tam ir yra, kad antakius gražiai užfiksuotu. Tai dabar nerandu alternatyvos, kuris gražiai užfiksuotu antakių formą. Galvoju gal jau čia minėtas vaškas galėtų pagelbėti  g.gif


vaškas nestipriai fiksuoja

QUOTE(nep @ 2008 12 10, 12:56)
jei zili - taip. o sakykit, jei antakiai sviesus, na rusvi, ne balti, ar nudazius, veliau nublukus dazams, nepraras ir tos turimos spalvos?  g.gif


nepraras biggrin.gif
Atsakyti
Aš dažau chemiškai, nes taip man paprasčiausiai yra patogu, nereikia kasdien kažkuo kitu ryškinti, nors tam laiko sutaupau lotuliukas.gif
Atsakyti