Įkraunama...
Įkraunama...

Antakių dažymas

QUOTE(Rykute @ 2008 12 10, 11:18)
Nesutinku su tavim, yra moteru kuriu antakiu plaukai buna ryzi ar sviesus labai doh.gif  Tiesiog nusidazyti ( nudazyti ) turi kokybiskai ir neatrodys prastai.  Netvarkingi antakiai, kad ir nudazyti atrodys  schmoll.gif



QUOTE(Tutti @ 2008 12 10, 18:30)
tai nereik persistengt dažant antakius, o šiaip antakiai gali būti vienu dviem tonais tamsesni už plaukus. Ypač blondinėm, kurių antakiai yra labai šviesūs, juos padažius veidas atrodo žymiai gyvesnis. Mano antakiai šviesesni ir už plaukus, tai su nedažytais atrodau labai blankiai  smile.gif


drinks_cheers.gif
Mano antakiai labai šviesūs, visada juos dažau chemiškai (kirpykloj, pati nedrįstu) tongue.gif , po to juos išpešioja, padaro gražią formą. Jei nedažyčiau, atrodyčiau turbūt kaip be antakių išvis doh.gif lotuliukas.gif
Su pieštukais ir šešėliais niekada net nebandžiau unsure.gif Rytais baisiai neturiu laiko, tai man aktualu kuo greičiau pasidažyt, o kadangi su antakiais nieko daryti nebereikia, laiko susitaupo biggrin.gif
Atsakyti
as dazausi antakius dbr pati.:)lb nesunku nusidazyti smile.gif kokio noriu ryskumo toki ir pasidarau.smile.gif nemegstu ., kai nudazo per ryskiai, nors prasau , kad padazytu neryskiai.smile.gif ir dbr lb uoliai ataugineju juos , tai ir pesioti nebeeinu. kazkaip joms lb lb knieti vis nupesti ka nors .smile.gif taip niekad neatsiauginsiu.smile.gif uzsimaniau tokiu naturaliu, vos prapestu antakiu.. m m bigsmile.gif
Atsakyti
As visada pati dazau,gal jau kokie 5 metai, labai gerai iseina, kai noriu sviesiau- rudai arba pilkai, kai noriu tamsiau -juodai thumbup.gif
Atsakyti
Kokia spalva patartumet dazyt antakius, jei jie sviesiai juodi?
plaukai taip pat dazyti juodai, tik kai apsiplauna tampa rusvo atspalvio vietomis
Atsakyti
As antakiams naudoju specialu Too Faced rinkini. Ten viskas yra seseliai antakaims piestukas, teptukai, formos ir t.t.. labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautuke @ 2008 12 13, 00:41)
Kiek teko susidurti, tai dazu antakiams yra dvejopi.
Pradzioj buvau nusipirkus tokiu, kur oda dazydavo, tad reikedavo kruopsciai uztepti


kai nudazo oda, reikia ant nakties tiesiog riebiai uztepti riebaus kremo pvz niveos melynoj skardinej ir ryte nebus nudazytos odos smile.gif lygiai tas pats, kas ir su oda ishtepta plauku dazais smile.gif


QUOTE(Laurea* @ 2008 12 13, 13:26)
Tie dazai vadinasi RefectoCil. Jie yra profesionaliam naudojimui. Uz dazus ir oksidacini skysti mokejau apie 25-30 lt. taciau ilgam uztenka pakuotes.


Ash taipogi naudoju refectocil, pakuotes uztenka metams, kaip tik uzvakar pirkau vien dazus, tai kainavo apie 15 lt.Peroksido dar turiu ish seniau smile.gif Tik pastebejimas, man jie taipogi dazo oda, bet ash dazau juodai smile.gif kadangi mano antakiai pakankamai reti, tai man net po dazymo tenka seseliais paryskinti kai kurias vietas, o naudoju paprasta akiu seseli zemes arba juodos spalvu, priklausomai nuo to ar antakiai ka tik dazyti ar pabluke jau.Jei pabluke tepu zemes spalva, jei dazyti ka tik tai juoda smile.gif Graziau atrodo nei ryshkinant piestuku.
Atsakyti
As irgi nusprendziau pati dazytis chemiskai. Anksciau vaiksciojau pas kosmetike, bet dabar jinai Anglijoj. Nueisiu nusipirksiu profesionalius dazus ir peroksida. O kaip ten toliau elgtis? Sumaisyt? Kokiais santykiais? Kiek palaukt? Paaiskinkit man, prasau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2008 12 24, 10:10)

Ash taipogi naudoju refectocil, pakuotes uztenka metams, kaip tik uzvakar pirkau vien dazus, tai kainavo apie 15 lt.Peroksido dar turiu ish seniau smile.gif


Kokioje parduotuvėje ieškoti šitų dažų? Eurokose būna?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2008 12 25, 23:13)
As irgi nusprendziau pati dazytis chemiskai. Anksciau vaiksciojau pas kosmetike, bet dabar jinai Anglijoj. Nueisiu nusipirksiu profesionalius dazus ir peroksida. O kaip ten toliau elgtis? Sumaisyt? Kokiais santykiais? Kiek palaukt? Paaiskinkit man, prasau smile.gif


viskas buna parashyta instrukcijoj mirksiukas.gif

QUOTE(Gricė @ 2008 12 27, 14:17)
Kokioje parduotuvėje ieškoti šitų dažų? Eurokose būna?


Ne, siais dazais prekiauja specelizuotos parduotuves kirpykloms smile.gif Bent jau Kaune tai perku Mickeviciaus gatvej esancioj smile.gif
Atsakyti
Aciu, paieskosiu info instrukcijoj kai nusipirksiu dazus. Pirksiu profesionalius.
Atsakyti
sveikutes
cia biski gal ne prie ko, bet blush2.gif
siandien nusipirkau profesionalius antakiu dazus rudos spalvos, bet man spalva per sviesi, reiktu juodu unsure.gif tai gal kuri noretu mainytis blush2.gif
jei ka sudomino rasykit i az mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, jau nusidažiau. Kaip pirmą kartą, tai labai gerai išėjo smile.gif
Atsakyti