Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai rūbai

siais metais aukletojos leido vaikuciams buti kuo tik norim.siemet nusprendziau kad mazoji bus feja.bet mano vaizduoteje fejos buna baltos kaip sniegelis,(nors pziurejus internete paveiksliukus jos gali buti ivairiom svelniom spalvom)taciau nusprendziau rengti baltai,tik va su sijonuku turim bedu,niekur nerandu,net lazdele fejos turim,tai blaskytis ir galvoti kazka is naujo tikrai nenoreciau.O seip tikrai nera paprasta ruosti vaika tokioms sventems g.gif ,nors is karto apsidziaugiau kai pasake kad gali buti bet kuo.
Atsakyti
Maniškė kiekvienais metais būdavo princesė arba fėja jos pačios pageidavimu. Taip aprengt labai lengva, o va šiais metais gavo voverytės vaidmenį, tai gerokai teko pavargt su uodega ir ausim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aureda @ 2008 12 12, 08:26)
siais metais aukletojos leido vaikuciams buti kuo tik norim.siemet nusprendziau kad mazoji bus feja.bet mano vaizduoteje fejos buna baltos kaip sniegelis,(nors pziurejus internete paveiksliukus jos gali buti ivairiom svelniom spalvom)taciau nusprendziau rengti baltai,tik va su sijonuku turim bedu,niekur nerandu,net lazdele fejos turim,tai blaskytis ir galvoti kazka is naujo tikrai nenoreciau.O seip tikrai nera paprasta ruosti vaika tokioms sventems g.gif ,nors is karto apsidziaugiau kai pasake kad gali buti bet kuo.



http://www.fairymysp...layouts/view/48 cia paziurekite,gal patiks? ax.gif nebutinai turi buti sijonukas gali buti ir suknele smile.gif
Atsakyti
Darželyje per šventes sūnus buvo ančiukas, zuikutis, dabar bus tigriukas.Dar turim žmogaus voro kostiumą, tai siaučia namuose... smile.gif
Atsakyti
Mano didysis buvo bitė, po to viščiukas, šiais metais - piratas. O mažoji bus nykštukas.
Atsakyti
Mano mergina bus eglutė smile.gif Kostiumą jau pasisiuvom, karūnos dar niekaip nebaigiam,nors šventė ketvirtad. ax.gif
Atsakyti
gal galetumet nuotraukele ikelt, kaip galima eglute aprengt? ax.gif mes busim suniuku, nors labai norejo busti supermenu... siaip ne taip atkalbejau console.gif
Atsakyti
Maniskis kol mazas buvo zuikiu (idavem dar tikrai didele morka, jos gale pririsom tikru krapu gniuzte, kad tipo kaip sviezia tik israuta smile.gif
Po to buvo juokdariu (su kepure su zvangaliukais), o simet bus nykstukas.
Buvo susigalvojes, kad butinai nori Neptunu but, tai su teciu apsale buvom, kaip cia reiks aprengt..po to atkalbejom, sakom neptunai beveik pliki buna smile.gif
Tai sako musiskis, nea, as tai nuogas po darzeli nelakstysiu smile.gif
Atsakyti
Mano didisai buvo šuniuku o mažylis bus anūkėlis 4u.gif
Atsakyti
Šiemet mūsų mažė bus boružytė biggrin.gif O kokia laiminga buvo kai pamatė, jog nupirkom sparniukus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amelijaž: 17 gruodžio 2008 - 23:47
Sveikutes, pernai mano mergyte buvo drugelis, pati padariau "kostiuma" biggrin.gif Apsiuvau suknyte ir sparnelius blizguciais, o vyras badare "karuna su antenom" lotuliukas.gif
Siemet grafikas laisvas, norejau papuosti rytietes drabuziais ar eglute, bet maniske nori buti princese, tai vyas vel karuna daro, o as suknyte papuosiu blizguciais, nes pirktiniai rubai man nepatinka blush2.gif , kazkokie kiciniai g.gif

QUOTE(gaga1 @ 2008 12 17, 12:54)
gal galetumet nuotraukele ikelt, kaip galima eglute aprengt? ax.gif  mes busim suniuku, nors labai norejo busti supermenu... siaip ne taip atkalbejau console.gif

Paimk varpelio formos sarafana ir kuo daugiau zaliais blizguciais apsiuk, o is vielos padaryk eglutes karuna ir ja blizguciais apviniok thumbup.gif Gal padejau unsure.gif

Pernai atrodem taip biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
kaip tose nutraukytese graziai atrodo drugelis,nu ir sugalvota thumbup.gif
Atsakyti