Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

Iki ligos,mes ir taip valgydavom mazai,su valgiu mums tragedija buvo doh.gif ,neaisku ir ar darzeli ji ka ir valgydavo g.gif ,bet po ligos,kai mums dar antibiotiku israse,valgymas dingo isvis verysad.gif .Ir vitaminus duodu,bet jie mums toks jausmas nieko nepadeda unsure.gif ,jau ir skaniausiuis jos patiekaliukus darau,bet ir tas veltui doh.gif ,tik zodziais m=noriu,o kai reik ne aciu schmoll.gif .ir ka daryt man su tokiu vaiku unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 05 spalio 2009 - 21:08
Ir as auginu nevalgiuka .. Jau ne nebezinau, ka ir bedaryti.Visi metodai isbandyti doh.gif
Belieka laukti, kol isaugs ax.gif
Atsakyti
Maniškis irgi nevalgiukas. Todėl aš stengiuosi duoti tik kokybišką maistą. Geriau tegul mažiau suvalgo, bet vertingų produktų. Žinoma, maitinu ir visokiais vitaminais. Nors atrodo ir labai loieknas, bet kraujas geras. Tas mane ie nuramina. unsure.gif
Atsakyti
mes irgi turim nevalgymo problema . kaip ja isspresti nezinau . vitaminai - bejegiai
Atsakyti
Man vyresnėlis nuo kūdikystės yra nevalgus. Jau nustojau dėl to jaudintis. Beviltiška verysad.gif Nuolat darome kraujo tyrimą. Rezultatai visada geri. Tik tas jo kūdumas akis bado doh.gif
Atsakyti
pas mus valgumas nuo nuotaikos priklauso biggrin.gif siaip valgo viska,nera isrankus.kartais antros porcijos papraso,o kartais prasideda-atsibodo valgyti,man nuobodu,as pavargau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2008 12 09, 22:41)
Ir as auginu nevalgiuka .. Jau ne nebezinau, ka ir bedaryti.Visi metodai isbandyti  doh.gif
Belieka laukti, kol isaugs  ax.gif

nu neiko gal isauks,kaip manes viena moteris paklause:ar vaikas tustinasi,atsakiau,nu taip,tai reiskia,kad jam uztenka,tiek kiek valgo.girdejau dar kai auga,daugiau valgo,kai sustoja augimas ir apetitas sumazeja.tad manau nepergyvenkim 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(edux @ 2008 12 11, 00:33)
pas mus valgumas nuo nuotaikos priklauso  biggrin.gif  siaip valgo viska,nera isrankus.kartais antros porcijos papraso,o kartais prasideda-atsibodo valgyti,man nuobodu,as pavargau  biggrin.gif

lotuliukas.gif idomu nuo ko pavarksta?nuo valgymo?
mano mazoji,ryte kartais saukia,kad pavargsta miegot.juokas suima lotuliukas.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(laumele @ 2008 12 10, 10:31)
mes irgi turim nevalgymo problema . kaip ja isspresti nezinau . vitaminai - bejegiai

stengiuos visada ant stalo vaisius sudeti,sumustinuku,kad kai nevalgo,bent pagraibom kazka i burnyte isideda.bent tada ramiau g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2008 12 10, 10:53)
Man vyresnėlis nuo kūdikystės yra nevalgus. Jau nustojau dėl to jaudintis. Beviltiška  verysad.gif  Nuolat darome kraujo tyrimą. Rezultatai visada geri. Tik tas jo kūdumas akis bado doh.gif


Pritariu, kad jaudintis absoliučiai nereikia. Tik pati sau nervus sugadinsi, o vaikas vis tiek daugiau valgyt nepradės. Aš irgi su vyresniąja vargstu nuo gimimo. Ir verkdavom abi, ir pykdavomės, bet aišku nepadėjo... Dabar kažkaip mažiau pradėjau kreipt dėmesio, tai bent pačiai ramiau pasidarė. O ji pati atsisėda papasakoja kaip jai Kalėdų senis dovanų neneš ir, kad gali susirgti nuo nevalgymo ir toliau savaip elgiasi. Sako, kad ji daržely pamiegos ir gal senelis ir jai dovanėlę duos lotuliukas.gif
Atsakyti
ax.gif ax.gif Maniškis ir nevalgus,nors kartais užeina valgymo bumas,bet labai retai.Kai pasižiūri toks skrusdėliukas,net gaila žiūrėti,o ką daryti nžn.Šiaip jau nebepergyvenu,kaip anksčiau,darželyja auklėtoja sako,kad valgo,tuštinasi namie,kiekvieną dieną,kraujas ir geras tai matyt jam užtenka ax.gif
Atsakyti
Nevalgi mano dukrytė... schmoll.gif Tas valgymas man - galvos skausmas. doh.gif
Atsakyti
Na o maniškei tik duok pavalgyti biggrin.gif Čia turbūt daugiau į tėtį g.gif Dar nespėjam iš darželio išeiti, jau pradeda kalbėti, kad valgyti be galo nori...Tad grįžusi namo, vos spėju suktis, o ji man šaukštu daužo per stalą... bigsmile.gif Na bet aišku, būna ir ligų, kai nenori valgyti, bet lyginant su kitais vaikais, mano nuomone net ligos atveju - valgo puikiai...Todėl manau, čia viskas priklauso nuo vaiko, paveldimumo, hormonų...ir galbūt dar daugelio dalykų...Mums vitaminai su lizinu, kurie kelia apetitą, iš vis nebūtini, nes juos pradėjusi gerti nuo maisto nenueidavo, todėl gydytoja, paskyrė kitus.... biggrin.gif Vat va taip g.gif
Atsakyti
ir mes jungiames prie nevalgiuku g.gif su nevalgymu kovojam jau nuo gimimo,dabar jau 4m. ir vis dar nevalgo...jau isbandem visus vitaminus,bet apetitas taip ir neatsirado...vaikas kudas,bet sveikas...
Atsakyti