Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

pas mus irgi su maistu problemos, net saldainiu nenoriu doh.gif
Atsakyti
Mano sunelis nuo pat gimimo turi gera apetita lotuliukas.gif Ir dabar beveik viska valgo,isskyrus pieno produktus
Atsakyti
mažojo apetitas nerealus, valgo apsisukdamas...visa laimė, kad yra labai judrus, todėl antsvorio nėra. Nors sveria nemažai, bet jis toks tvirtas vyrukas, kaip sakoma ir iš liemens, ir iš stuomens biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis nors apetitu nesiskundzia,valgo beveik viska,bet jau kudutis koks,niekaip nepavyksta svorio prisiauginti - matyt bus genai i mano brolius biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
paskutiniu metu prastokai valgo, anksciau nebuvo problemu del valgio.
Atsakyti
musus mazoji nevalgiuke,tikriausiai i mane(mamyte) blush2.gif duodam ir vitaminus,krauja stiprinam,nes truputi silpnokas verysad.gif
Atsakyti
Kiek daug nevalgiuku, pasirodo doh.gif As su savaja jau nustojau kovot cool.gif Puikiai valge tik mano pienuka. O viso kito iskart nenorejo ir iki siol nenori. Jau 5 metai bus pavasary. Vitaminu irgi kruva isbandyta, naudos jokios. Su krauju turejom bedu, bet dabar lyg ir nieko g.gif Ir svoris normalus. Netuprantu, man atrodo,vien kaulai turetu but su jos meniu smile.gif Kartais visa diena gali but nevalgius, ir nepaprasys verysad.gif
Atsakyti
iki darželio valgė viską (išskyrus ananasus), o po to prasidėjo: tas neskanu, to nenoriu, fe ir pan. žodžiu, kolektyvo įtaka.
Atsakyti
Valgo viska,kas valgoma,isskyrus darzelyje duodamas koses biggrin.gif sako neskaniai paruostos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2009 01 05, 19:47)
Kiek daug nevalgiuku, pasirodo  doh.gif As su savaja jau nustojau kovot  cool.gif Puikiai valge tik mano pienuka. O viso kito iskart nenorejo ir iki siol nenori. Jau 5 metai bus pavasary. Vitaminu irgi kruva isbandyta, naudos jokios. Su krauju turejom bedu, bet dabar lyg ir nieko  g.gif Ir svoris normalus. Netuprantu, man atrodo,vien kaulai turetu but su jos meniu  smile.gif Kartais visa diena gali but nevalgius, ir nepaprasys verysad.gif

drinks_cheers.gif Pas mus tas pats doh.gif Jau irgi nebekovoju su nevalgymu, neturiu jegu rolleyes.gif Mama pasakojo, kad su manim dar labiau vargo doh.gif Ir vis tiek nepradejau valgyt, kol neuzsinorejau (panasiai iki paauglystes) ... Nu ir vis tiek uzaugau biggrin.gif
Atsakyti
Vidurinele apetitu nesiskundzia, tik kas neskanu, tai nevalgo. smile.gif
Atsakyti
musu mazylis valgo trigubai daugiau nei brolis blush2.gif , jau ir man iseko jegos kovot su didziojo nevalgymu doh.gif
Atsakyti