Įkraunama...
Įkraunama...

Ką žinote apie afganų kurtus?

Gal kas nors galite papasakoti apie šiuos šunis - man jie patys gražiausi (kaip vilkšuniai - patys "tikriausi", tokį jau įsigijau) biggrin.gif
Ar afganų kurtai labai "pretenzingi", ir apskritai ar viskas būtų gerai, jei dabar turiu mažą vilkšunę, ir įsigyčiau dar afganų kurtą? Gal geriau palaukti, kol pirmoji užaugs? O gal kaip nors išvis negalima kelių veislių šunų kartu auginti?
Afganų kurtus labai retai matau - įdomu, kodėl, gal jie labai jau brangūs?
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2005 07 14, 09:47)
Gal kas nors galite papasakoti apie šiuos šunis - man jie patys gražiausi (kaip vilkšuniai - patys "tikriausi", tokį jau įsigijau) biggrin.gif
Ar afganų kurtai labai "pretenzingi", ir apskritai ar viskas būtų gerai, jei dabar turiu mažą vilkšunę, ir įsigyčiau dar afganų kurtą? Gal geriau palaukti, kol pirmoji užaugs? O gal kaip nors išvis negalima kelių veislių šunų kartu auginti?
Afganų kurtus labai retai matau - įdomu, kodėl, gal jie labai jau brangūs?





Šiaip jie tikrai nepigūs, bet kiek kainuoja negalėčiau pasakyt g.gif
Man jie irgi labai labai labai...
Atsakyti
Nuostabūs šunys. 14 metų išgyveno pas dėdę, teko migdyt nuo senatvės cry.gif Nuostabesnio šuns nesu mačius pas nieką. Toks protingas, jog rodos mintis skaitytų tavo. Meilus, tik vienąkart per visą gyvenimą įkandęs tokiam vyriškiui, kuris laikė itin agresyvų vilkšunį. Tik reikalauja daug priežiūros. Jei bent porą dienų nepašukuosi, vargas jau tada. Teko nekartą net plikai nuskusti, kad neliktų kaltūnų ir ataugtų nuostabūs plaukai smile.gif
Atsakyti
Jums labai pasisekė, kad turėjot valdomą afganą, šiaip šie šunys, kaip taisyklė, yra nevaldomu, taip jie fantastiškai gražiai atrodo, bet kai tokį grožį reikia gaudyti po visą rajoną.... blink.gif nežinau ar tada būna jau taip faina, pas mus savo laiku nemažai afganų užsiiminėjo, tai jau tada nusprendžiau, kad ko ko, bet tokio šuns, koks gražus jis bebūtų man nereikia.
Atsakyti
QUOTE(zay @ 2005 07 14, 13:48)
Jums labai pasisekė, kad turėjot valdomą afganą, šiaip šie šunys, kaip taisyklė, yra nevaldomu, taip jie fantastiškai gražiai atrodo, bet kai tokį grožį reikia gaudyti po visą rajoną.... blink.gif nežinau ar tada būna jau taip faina, pas mus savo laiku nemažai afganų užsiiminėjo, tai jau tada nusprendžiau, kad ko ko, bet tokio šuns, koks gražus jis bebūtų man nereikia.

drinks_cheers.gif teisybė biggrin.gif Atrodo gražiai, bet galvelėje smegenėlių ne prūdai biggrin.gif ( na aišku gal ne visi tokie, visur išimčių būna)Pažystu 3 afganus, tai tiem žmogeliam dažnai tenka paskui šunius krosą pabėgt biggrin.gif Vaizdelis geras.
Atsakyti
O man afganai patys fainiausi tongue.gif
smegenu turi tikrai tiek pat kiek ir kiti sunys tongue.gif tik megsta Laisve mirksiukas.gif
O sukuot nebutinai kas dvi dienas- geriausia kas savaqite sutvarkyt kaili ir balzamu naudot, tada reikia tik kas savaitele tvarkyt mirksiukas.gif vo jum tongue.gif beje, kiek pazistu afganu visi pasaukus ateina, gal ne po pirmo kvietimo, bet vistiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Na nežinau, kiek pažystu auginančius afganus, gal 4 žmones, tai visi labai paklusnūs ir begalo protingi smile.gif
Atsakyti
Kažkada teko skaityti apie šunų"intelektą".nežinau, kaip jis ten buvo nustatinėjamas, bet prisimenu, kad tam gana ilgam saraše pagal IQ mirksiukas.gif afganų kurtas buvo paskutinėe ar priešpaskutinėje vietoe.... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmak @ 2005 07 16, 21:27)
Kažkada teko skaityti apie šunų"intelektą".nežinau, kaip jis ten buvo nustatinėjamas, bet prisimenu, kad tam gana ilgam saraše pagal IQ mirksiukas.gif  afganų kurtas buvo paskutinėe ar priešpaskutinėje vietoe.... schmoll.gif

Ir ash machiau ta sarasha, tikrai afganai paskutiniai, bet.... g.gif mano dalmatinas su tokiu kartu augo ir zhaide-kai lakste po pieva buvo fantastishkas vaizdas, bet dar fantastishkesnis vaizdelis buvo tada, kai kokios 4 moterishkes(tokia buvo musu kompanija parke) po visa parka vaikosi viena afgana, kad nabage sheimininke pagaliau galetu eiti namo doh.gif Ir dabar kartais susitinkam ir niekas nepasikeite, tik kad visdel to mamai pasiseka ji prisishaukti eiti namo.Uzh ji mokejo 1500.Teko shneketi su cirko dresuotoju, kuris stebejo musu gaudynes, tai sake kad laaabaaai sunkiai dresuojami shunys, dar labiau nepriklausomi, nei dalmatinai, tachiau padirbejus, viska galima pasiekti(chia taikau savo dalmatinui, ir niekada nesutiksiu su kinologu nuomone, kad dalmatinai yra kvaili ir nedresuojami tongue.gif ) Manau, kad tai taikoma ir afganui-viskas priklauso nuo sheimininko noro ir kantrybes
Atsakyti
Visi šunys dresuojami, tik kai kuie baisiai sunkiai, žmonės neišdresuoja net lengvai dresuojamų šunų, tai ką kalbėti apie tokius, užtat ir rašau, kad labai sunki veislė, ir tam, kad būtų malonu tokį šunį auginti, reik nusiteikti, jog pora metų nebus nei šeimos, nei darbo, tik šuns dresvimas. Dalmantinai irgi sunkūs šunys, aš matyt baisi tinginė, kad pasirinkau vokiečius, iš vis man reikia, kad mano šuo klausytų manęs be išlygų ir nereikėtų komandos 3x sakyti. Šiaip tai esu mačiusi prancūzų buldogą paruoštą pagal pilną OKD kursą, tai sena rusiška dresūra, daug sunkesnė už dabartinę, ten įeina komandos atstumu tik balsu, po to tik žestais, kliūtys ir t.t. O draugė išgirdusi jog kaukazai nedresuojami, įsigijo tokį ir išdresavo, jis net aportą nešiojo (tai visai nebūdinga sarginėms veislėms, net egzamine anksčiau jiems to nereikėjo), bet aišku dresuoti reikėjo desantininko kastuvėliu, bet pasidavė, vadinasi įmanoma.
Atsakyti
Nu tai aišku, paleidus afganą palakstyti, tai sunkiai sugausi, visgi tokia prigimtis, reikia išsibėgioti dideliais šuoliais smile.gif Bet šiaip tikrai protingi šunys smile.gif
Atsakyti
Afganai yra afganai- musulmonai užsispyrę- grožis biezbožnas ale charakteris irgi toks pats...
Atsakyti