Įkraunama...
Įkraunama...

Ką žinote apie afganų kurtus?

QUOTE(vobla @ 2005 07 18, 21:21)
Afganai yra afganai- musulmonai užsispyrę- grožis biezbožnas ale charakteris irgi toks pats...

Supratau. Atkalbėjote blink.gif biggrin.gif
Pagalvosiu apie kokį nors mažesnį, kambarinį šuniuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2005 07 19, 07:10)
Supratau. Atkalbėjote  blink.gif  biggrin.gif
Pagalvosiu apie kokį nors mažesnį, kambarinį šuniuką smile.gif

O bereikalo:jei nusipirktai dabat, tai jie kartu su tavo vokietuku drauge lakstytu, o komandas vykdyti jis kaip bezdzhione ishmoktu ish vokiechio, ish pavydo, kad tas gauna skanesta kaip paskatinima uzh komandos vykdyma(skanestas tik pradzhioje, veliau tures daryti ir be jo), uzhtat kkokia puiki kondicija abieju shunu, kai jie bus "ishsilakste", puikiai pasimankshtine thumbup.gif
O dresuojant yra tokia viena taisyklele-negalima dresuoti ishkart ishejus i lauka:pimiausiai duok palakstyti, tada 20 min. dresuoji, vel leidi palakstyti, ir vel 20 minuchiu dresuoji it t.t.Ir dar-niekada nemushk, jei nevykdo komandos, nerek "pas mane" jei tuo momentu kazhka aptikes uosto-vistiek neis, kol neapuostis, tachiau kaip tik pakels galva ishkart duok komanda.
Zay, nepasakychiau, kad "nebus nei darbo, nei sheimos"-laiko uzhteko viskam, tachiau dresuoti turejo ne vienas sheimos naris, o visi, kiekviena karta ishejus i lauka tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deize: 19 liepos 2005 - 09:08
QUOTE(deize @ 2005 07 19, 10:03)
O bereikalo:jei nusipirktai dabat, tai jie kartu su tavo vokietuku drauge lakstytu, o komandas vykdyti jis kaip bezdzhione ishmoktu ish vokiechio, ish pavydo, kad tas gauna skanesta kaip paskatinima uzh komandos vykdyma(skanestas tik pradzhioje, veliau tures daryti ir be jo), uzhtat kkokia puiki kondicija abieju shunu, kai jie bus "ishsilakste", puikiai pasimankshtine thumbup.gif
O dresuojant yra tokia viena taisyklele-negalima dresuoti ishkart ishejus i lauka:pimiausiai duok palakstyti, tada 20 min. dresuoji, vel leidi palakstyti, ir vel 20 minuchiu dresuoji it t.t.Ir dar-niekada nemushk, jei nevykdo komandos, nerek "pas mane" jei tuo momentu kazhka aptikes uosto-vistiek neis, kol neapuostis, tachiau kaip tik pakels galva ishkart duok komanda.
Zay, nepasakychiau, kad "nebus nei darbo, nei sheimos"-laiko uzhteko viskam, tachiau dresuoti turejo ne vienas sheimos naris, o visi, kiekviena karta ishejus i lauka tongue.gif

Na iš visų pasisakymų supratau, kad šiems šunims reikia ypatingai daug laiko ir dresūros - tikiu, kad visus įmanoma ištreniruot, bet toks šuo - ne man... schmoll.gif Mūsų šeimos narių - tik du, aš dirbu standartinę darbo dieną, o vyras - per du darbus, namo grįžta tik vėlai vakare... Taigi šunys ir visa kita tampa mano rūpesčiu - kol kas neturiu tiek laiko smile.gif Aišku gerai tiems šunims būtų, įsigijus nuosavą kiemą, atsirado ir galimybė auginti šuniukus. Dėl to ir noriu jų daugiau, bet kol kas apsiribosiu paprastesniais ir mažiau užsispyrusiais biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu turite nuosavą kiemą, tai jokių problemų auginti afganą smile.gif
Atsakyti
Taip, kazkada ir as turejau toki grazuoli. Kai islekdavo pasilakstyt, tai tik ant rytojaus sugrizdavo namo unsure.gif
Atsakyti
aš turiu afganų kurtę. pirmiausia dėl kainos. nėra ji kosminė, aišku normalaus afganų kurto tai kaip ir kitokio veislinio šunio - daugiau negu 1000 Lt. bet būna ir mažiau ar daugiau.nesenai Betės sesutes pardavinėjo. beje jeigu dar temos autorę domina, yra variantas vienas, tik prašom man į asmenines žinutes parašyti.
antra - charakteris. joo, čia iš tiesų yra vargelis. didžiausia klaida kokią padariau Betės auginime - kad iš pačių pradžių neįsigyjau narvo ax.gif nes kambarys nusiaubtas, labai labai, linoleumas atplėštas, laidai nukramtyti.. bet tai neišvengiama turbūt auginant bet kokį jauną šuniuką.
trečia - dabar ji nuostabi wub.gif kiekvieną dieną aš žiūrėdama į ją negaliu atsižavėti. ji tokia aristokratiška, žavinga wub.gif charakteris toks raguotas biški, ypač nuostabu žiūrėti kaip ji man atsikalbinėja:) aišku mėgsta neklausyti. manoji labai raji, vagia maistą, bandau atpratinti nuo to. lauke laksto labai labai greitai ir didžiuliais šuoliais. todėl reikia tikrai nuošaliai nukeliauti, norint kad ji laisvai išsilakstytų.
ketvirta - kailis. maniškei dar tik 9 mėnesiai, todėl labai daug bėdų su kailiu nėra. naudojam All System "super cleaning and conditioning" šampūną, ir All System botanical balzamą. šukuoti stengiuosi kas dieną, bet jeigu ir neišeina nėra labai baisu.
na nežinau, jeigu dar kas domina, prašom klausti 4u.gif
mažosios nuotraukos - http://www.biteplius...739-=(395972491
http://www.biteplius...69-=(1888060119

naujesnių gražių neturiu, ji jau didesnė dabar.
Atsakyti
Mamytes-Saulytes,labai noriu afgano kurto,labai labai....gal kas nors ka nors zinot..... ax.gif
Atsakyti
Mamytes-saulytes,noriu afganu kurto,labai labai,gal kas ka zinot....... doh.gif
Atsakyti
Labai ieskau.......... g.gif blink.gif
Atsakyti
Užuot kūrusi vieną temą po kitos, verčiau pasinaudotumėt paieška.
Čia tema apie afganų kurtus: http://www.supermama...showtopic=38554
Atsakyti
Skelbimas iš Bitės
Nauja Afganų kurtų vada Lietuvoje

Šuniukai gimė 2007.06.13 veislyne URAGANAS, yra 4 patinukai ir 1 kalytė. Visi juodos su įrudžiu spalvos.

Tėvas – Central&EastEJW'05 & Slo Club Jch'06 & Ltu JCh & Lv JCh & Rus JCh & By JCh & Mol JCh & Rom JCh & Slo JCh & Ltu Ch & Lv Ch & Rus Ch & By Ch & Pl Ch & Bg Ch & Mk Ch & Rom Ch & Bg Grand Ch & Bg Club Ch & Balcan Ch & BiH Ch, Multi BOB, CACIB, #3 Top Afganų kurtas Lietuvoje 2006 m., #2 Top Afganų kurtų patinas Lietuvoje 2006 m. VAZHNAYA PERSONA NEZHNIY BARHAT (imp. RUS)

Motina – Ltu JCh & Lv JCh & Est JCh & Balt JCh & Rus JCh & By JCh & Ukr Ch & Ltu Ch & Rus Ch & By Ch & Md Ch, Jaunimo Rez.BIS, Multi BOB, CACIB, BOG, #2 Top Afganų kurtas Lietuvoje 2004 m., #1 Top Afganų kurtų kalė Lietuvoje 2004 m. CHELESTA BLACK PERLA Olsami (imp. LV)

Šuniukus jau galima rezervuoti

Dėl kainos ir šuniukų rezervacijos kreiptis į veisėją:
Arvydas, 8 672 37504
Dėl papildomos info apie vadą, kilmę ir šuniukų tėvų/protėvių nuotraukų galite kreiptis į veisėją () arba mane (privačia žinute ar lauryna.pop@takas.lt).
Atsakyti
Atleiskit uz toki samisi,bet isbandziau daug ka,kiek suzinojau veislynas vienas,kaina-2000lt,tiek to,tik as noriu smelinio,ne juodo,o tai jau problema,dar karta atsiprasau ir maldauju,kokios nors pagalbos.Nesvarbu suniukas ar kalyte tik noriu ne juodo,vadinamo "blondi"....... sad.gif
Atsakyti