Įkraunama...
Įkraunama...

Ką žinote apie afganų kurtus?

KarveSako_MOO,

įdėk savo džiaugsmelio nuotraukų smile.gif smalsu pamatyti smile.gif
Atsakyti
turejau as afgana gal pries kokius 15 metu....
na ka galeciau jums pasakyti....rytai yra rytai...rytu sunys ....savotiski...
labai grazus, reikalingi prieziuros...fantastiski judesyje....nuostabus su priziuretu kailiu...pakankamai gerai veliasi plaukas ( sorry pries tiek metu nebuvo tiek LT kosmetikos, gal dabar tai jau sutvarkoma....) jie toleriagiai....sunkiai valdomi lauke...jie nubega, tave mato is labai toli, puikiai orientuojasi aplinkoje...o tu stovi ir galvoji...ate sunie, ate...
zinot, jei reiketu pasirinkti ar antra afgana tureti? Gal, nes tada buvau per daug jauna,ir nemokejau tvarkyti jo kailio...dabar turiu daug patirties sukuojant ,fenuojant...
Ko gero rinkciausi puiku suniuka, pritaikyciau juoda dresura....
Tarp kitko nerekomenduoju kurto laikyti zmogui, kuris nemegsta judeti, leto temperamento ir panasiai. Siam suniui reikia judeti, begioti. Ir sis suo ne namisedai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eritrea @ 2007 08 17, 11:53)
Na aš taip įsivaizduoju  lotuliukas.gif  . Vistiek kailį reikia kaip nors rišti, kad nesusiveltų ir augtų ilgas. Na bet tai ne svarbiausias dalykas, iš tikro norėčiau visai ilgaplaukio šuns. Tik vat charakteris... Pati nebuvau susidūrusi artimiau, bet girdėjau kad tai sunkaus charakterio šunys, kurių nelabai paleisi nuo pavadėlio.

Tai kaip ten yra?  smile.gif


Na, pavyzdziui saviski as puikiai paleidziu ir be pavadelio. Jis yra labai prieraisus ir tik pasaukus is karto atbega, glaudziasi, gal del to ramiau paleisti - bet rizika, aisku, vis tiek visada yra, juk tai kurtas smile.gif Todel mes einame i nuosalesne vietele, kur gatves ir masinos nebutu per daug arti.
Atsakyti
QUOTE(nesmerk @ 2007 08 17, 23:18)
turejau as afgana gal pries kokius 15 metu

vat aš irgi buvau jauna, kvaila ir pan... noriu afganos, tačiau esu dar nepribendus verysad.gif o ir sąlygų kol kas nėra...
Atsakyti
QUOTE(zhmonija @ 2007 08 17, 13:34)
Is afganu kurta auginusio zmogaus man teko girdet, kai tai pati kvailiausia veisle. na su juo nepasikalbesi.


Kazkodel labiau tikeciau, kad tas seimininkas buvo pati kvailiausia homosapiens biggrin.gif As jau antra afgana kuo puikiausiai isdresuoju ir pastebiu tik tai, kad jie yra isties labai protingi sunys, tik va auklejimas jiems kiek kitoks, zmones tiesiog nemoka prie ju "prieiti", del to ir sako, kad kvaila veisle wink.gif
Atsakyti
QUOTE(KarveSako_MOO @ 2007 08 18, 01:31)
Kazkodel labiau tikeciau, kad tas seimininkas buvo pati kvailiausia homosapiens biggrin.gif As jau antra afgana kuo puikiausiai isdresuoju ir pastebiu tik tai, kad jie yra isties labai protingi sunys, tik va auklejimas jiems kiek kitoks, zmones tiesiog nemoka prie ju "prieiti", del to ir sako, kad kvaila veisle wink.gif

jie protingi ir užsispyrę kaip velniūkščiai, o jei ko nori, moka viska bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asutrikolarija* @ 2007 08 17, 18:47)
KarveSako_MOO,

įdėk savo džiaugsmelio nuotraukų smile.gif smalsu pamatyti smile.gif


Butinai idesiu, kai tik susigrazinsiu savo "pagrindiniji" kompiuteri biggrin.gif Visi failai ten, o jis db taisomas rolleyes.gif Maniskis dar jaunutis - 9 menesiai, o spalva kaip Beatriss - black and tan ;]
Atsakyti
QUOTE(KarveSako_MOO @ 2007 08 18, 01:38)
Butinai idesiu, kai tik susigrazinsiu savo "pagrindiniji" kompiuteri  biggrin.gif  Visi failai ten, o jis db taisomas  rolleyes.gif  Maniskis dar jaunutis - 9 menesiai, o spalva kaip  Beatriss - black and tan ;]

nenervinkit verysad.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Indraa- @ 2007 08 18, 00:37)
jie protingi ir užsispyrę kaip velniūkščiai, o jei ko nori, moka viska  bigsmile.gif


Na, ne veltui juokaujama, kad jei afganas jums paliepus atsisedo - tai tikriausiai jis tai sugalvojo padaryti pats dar pries tai, kai jus jam kazka pasakete. Taciau as kazkaip tuo netikiu, mano nuomone yra tokia, kad norint, mokant ir turint kantrybes galima isdresuoti bet koki suni (as kalbu apie bendro paklusnumo komandas). Na, aisku, net ir rimtai uzsiimant ju auklejimu kartais jie gali neivykdyti komandu, neatbegti pajute grobi ir pan., taciau juk jie ne robotai wink.gif O tas "kai kazko nori, tai moka viska", tai is tikruju biggrin.gif Kai tik pradejome mokytis, del kasniuko jis staiga pradedavo viska moketi (ech.. gudrociai) ir galejo padaryti bet ka, taciau db kasniuku nebenaudoju, nuo siol jis turi moketi viska tik del to, kad as to noriu biggrin.gif
Atsakyti
Na matot, pirkti afgano aš tikrai nepirksiu (nors niekada nesakyk niekada smile.gif ) . Labai daug veislių yra man labai gražios, bet man kolkas užtenka į jas iš tolo pasiseilėt bežiūrint, pasidomėt. ax.gif Esu patenkinta savo senbernaru, nes jam ir stirna kartais panosėj gali lakstyt ir jis jos nepastebės doh.gif lotuliukas.gif , beveik visada pirma pamatau kitą šunį, katiną ar žmogų ir galiu pas save pasikviesti biggrin.gif . Tik vat kartais norėtųsi, kad jis šiek tiek daugiau pievoj palakstytų (ypač vasaros metu sunku, nes nuo karščio būna pavargęs visas ir tenka man lakstyt kad išsijudintų) ir kad žaisti neatsibostų po dviejų kamuoliuko metimų smile.gif . Beto mane kažkaip vilioja ilgaplaukiai šunys, kartais kai žmogus atveda į parodą nešukuotą ilgaplaukį šunį tai toks noras kyla sutvarkyti lotuliukas.gif . Tik jaučiu kad pabandžius visas mano entuziastiškumas dingtų biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Eritrea @ 2007 08 18, 12:02)
Na matot, pirkti afgano aš tikrai nepirksiu (nors niekada nesakyk niekada  smile.gif  ) . Labai daug veislių yra man labai gražios, bet man kolkas užtenka į jas iš tolo pasiseilėt bežiūrint, pasidomėt.  ax.gif  Esu patenkinta savo senbernaru, nes jam ir stirna kartais panosėj gali lakstyt ir jis jos nepastebės  doh.gif  lotuliukas.gif  , beveik visada pirma pamatau kitą šunį, katiną ar žmogų ir galiu pas save pasikviesti  biggrin.gif  . Tik vat kartais norėtųsi, kad jis šiek tiek daugiau pievoj palakstytų (ypač vasaros metu sunku, nes nuo karščio būna pavargęs visas ir tenka man lakstyt kad išsijudintų) ir kad žaisti neatsibostų po dviejų kamuoliuko metimų  smile.gif  . Beto mane kažkaip vilioja ilgaplaukiai šunys, kartais kai žmogus atveda į parodą nešukuotą ilgaplaukį šunį tai toks noras kyla sutvarkyti  lotuliukas.gif  . Tik jaučiu kad pabandžius visas mano entuziastiškumas dingtų  biggrin.gif  .


Aha, mane irgi labai gasdino del to kailio tvarkymo, kad pirma karta patiks, antra jau ne taip, o po to tik darysi, kad dayti biggrin.gif Bet kazkaip man tai vistiek labai patinka, kad ir kiek jau kartu esu afgana maudzius, fenavus, sukavus... O ypac smagu, kai bandai nauja kosmetika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KarveSako_MOO @ 2007 08 18, 13:48)
Aha, mane irgi labai gasdino del to kailio tvarkymo, kad pirma karta patiks, antra jau ne taip, o po to tik darysi, kad dayti  biggrin.gif  Bet kazkaip man tai vistiek labai patinka, kad ir kiek jau kartu esu afgana maudzius, fenavus, sukavus... O ypac smagu, kai bandai nauja kosmetika  thumbup.gif




Negundyk doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti