Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanų idėjos

Sveikos mamytes!Dar tik rugsejis,net lapai nuo medziu nekrinta,o man jau kirba mintis kad pats laikas pradeti dairytis dovaneliu.O ka jus manot?Gal kas jau turi ka nupirke?pasidalinkim ateinancio 000054.gif dovanu maiso turiniu.kas ka galvojat pirkti? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 23 rugsėjo 2009 - 22:53
Aš šiais metais irgi ankstyva pradėjau fiksuoti ko žmonės norėtų ar ko kam reikėtų.
Va jau užsakiau 2 Tw bulvių skustukus dabar akcija, tia draugei ir dukrytės krikšto mamai bus.
Kaip nekeista jau žinau ką ir vyro tėvams pirksim ir net kelis variantus turiu.
Atsakyti
O jei ne paslaptis, ką vyro tėvams planuojat? blush2.gif
Atsakyti
na as ir si ta jau sugalvojau mirksiukas.gif bet kadangi krize neaplenke ir mano namu tai dovanos bus kuklesnes unsure.gif narsydama po interneta visai neblogu ideju radau mirksiukas.gif tai galvoju kad visiem suaugusiems padarysiu rinkinius i pintus krepselius desiu megztu kojiniu,arbatos,sokolado,vyno ir riesutu. biggrin.gif na o vaikams ju ne tiek ir mazai gaunasi tai dar nesugalvojau.gal kas zinote koki internetini puslapi vaikiskos patalynes su kokiom barbem ar bratz lelem nes iki didmiescio tolokai,tad internetu daug paprasciau smile.gif

dar pagalvojau jog reiktu po kalendoriu padaryti koki sventini su seimos nuotrauka biggrin.gif gal turit kokiu minciu ka dar nebrangaus bet idomaus butu galima i ta krepseli ideti g.gif wub.gif
Atsakyti
Žinoki manau, kad ir užtektu jau visko smile.gif Na, nebent dar galėtumėt idėt kokį angeliuką, kad maždaug saugotu tą šeimą, kuriai dovanojat tą visą krepšiuką ;]]
Atsakyti
As jau irgi pradejau po parduotuviu lentynas, interneto parduotuvytes dairytis ieskodama dovaneliu smile.gif taip pat istempusi ausis fiksuojuos kas ko noretu. Mamytei ir teveliui jau net kai ka ir uzsakiau, bet aisku cia reiks dar kazka prideti rolleyes.gif Aisku sunkiausia kaip visada bus su dovanele draugui... g.gif doh.gif
Atsakyti
milita tavo ideja su rinkinukas tiesiog tobula wub.gif reiks pasiskolint tavo ideja,tik dar koki kaledini atributa-smulkmena pridet
Atsakyti
Aš jau pusę turiu biggrin.gif
Vyrui bei vyro tėčiui- kvepalai (gal ir banalu, bet reikalinga ax.gif )
Vyro mamai kosmetikos rinkinys_losjonas, pienelis, gyd. balzamas (kadangi siunčiuosi vitaminus iš UK, iš ten gerom parsisiunčiau, natūrali klosmetika, turėtų patikti) bigsmile.gif
vyro brolienei - rinkynys į virtuvę - gražus puodelis, siuvinėti rankšluostėliai (įsikėlė į naują namą, tai prireiks biggrin.gif )
vyro sūnėnui -arsiųsiu vitaminų - guminukų bei beatos nicholson bloge radau platelino receptą, tai privisrsiu visą puodą to gėrio ax.gif
Močiutei - ženčenio tabletės.
Dar liko visas pulkas: tėtis, mama, sesuo, krikštadukra, vyto brolis...
bet laiko dar irgi turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Desire*~> @ 2009 09 15, 12:43)
O jei ne paslaptis, ką vyro tėvams planuojat?  blush2.gif

Na savo tėvams tai dar tiksliai nežinau, o vyro tėvams yra keli variantai, jiems gaunas visada brangiau nes anytos gimtadienis 12,24 o šešuro 01,02.
Tai šiais metais apžiūrėjau, kad sode, reiktų naujų šviestuvų į virtuvė( 2 vnt, kiekvienam po vieną būtų).
Ant namo nėra numerio, tai irgi variantas. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutė pinkutė: 16 rugsėjo 2009 - 12:50
QUOTE(Desire*~> @ 2009 09 15, 15:21)
Jei ne paslaptis, ką tėveliams užsakėt?  ax.gif


Po miela, bet praktiska dovanele - mamytei skardiniu adidarytuva (paspaudus mygtuka jis pats sukasi ir atidaro); o tetukui trimeri (kur plaukelius is nosies salina) lotuliukas.gif
Atsakyti
Kalėdinė dovana. Sumaišyk ir kepk!
Atsakyti
Aš savo vaikinui pagrindinę Kalėdinę dovaną jau sugalvojusi nuo pavasario wub.gif laukiu tik jos įgyvendinimo. O sugalvojau štai ką : išsinuomuosiu baltasienę baltalubę baltagrindę patalpą, ten sudėsiu ratu žvakes (jokių baldų ar pašalinių daiktų ten nebus, tik tuščias kambarys) viduryje pridėsiu daug pagalvių, šampano ir dar ko nors bigsmile.gif paleisiu muziką, apsirengsiu pilvo šokėjos kostiumą, kai Jis įeis, aš jau būsiu pasiruošus sušokt jam viliojantį šokį wub.gif thumbup.gif tongue.gif o šiaip dar noriu ką nors padovanot simboliško, bet nepaprasto. wub.gif
Atsakyti