Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanų idėjos

as irgi jau apie kaledas galvoju... bigsmile.gif gal mamai kalendoriu su mielais suniukais rolleyes.gif ai as dar mokykloi darau is medzio tokia labai faina dezute, tokia grazi, atsidaro, israizyta, labai grazi, tai gal ja padovanosiu ir ten i vidu kanors idesiu pvz grandinele, apyranke ar kanors thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrul @ 2009 09 19, 13:35)
hm, kaskart as ir vis pagalvoju, kad jau pats laikas butu pradedi ieskoti dovanu kaledoms  smile.gif  tevams daug maz jau sugalvojau, ka pikrti, taciau sunku atsirinkti is keliu variantu, kas jiems labiau praverstu, nes bus bendra dovana... sunkiausia tai bus draugui  sugalvoti dovana ... doh.gif

O kokie variantai jei ne paslaptis? ax.gif gal padėsim apsisprest :>> wub.gif
Atsakyti
QUOTE(KaleduManiake @ 2009 09 19, 19:38)
O kokie variantai jei ne paslaptis?  ax.gif  gal padėsim apsisprest :>> wub.gif


kadangi tevai issiruos i naujai irengta kambari, tai mastau uzuolaidas pagal uzsakyma pasiuti, arba ant spinteliu lempas nupirkti, o gal koki kilimeli... tai bus kazkas praktisko ir reikalingo naujam kambary smile.gif
Atsakyti
Na aš jau irgi pradėjau mąstyti ir dirbti smile.gif Šeimai žadu padovanot bendrą dovaną. KAdangi užsiimu dekupažu tai bus tarsi pusiau rankų darbo. Žadu nusipirkt tokį pusfabrikatį senovinio albumo, pati išdekoruosiu kiekvieną lapą ir viršelį, mąstau ant viršelio sukurt ir išpaišyt šeimos herbą g.gif , į pačius išgražintus albumo lapus klijuosiu šeimos fotografijas, tačiau visos nuotraukos bus pasendintos, noriu, kad dvelktų senove viskas... Jau sutvarkiau, pasendinau visas nuotraukas, reiks eit išdirbint ir po truputį dėlioju vaizduotėj ką ir kaip įkomponuosiu... Nežinau ar gera mintis, bet man prie širdies... Esu dukra šeimoj, brolis jau suaugęs tai manau kiekvienas g.gif supras tokią dovaną, bus ką atsimint... O visiems kitiems žadu padaryt po kokią smulkmeną gal iškept sausainiukų ir gražiai supakuot, kažką gražaus jei pamatysiu dar dapirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortūnačka @ 2009 09 20, 11:55)
Na aš jau irgi pradėjau mąstyti ir dirbti  smile.gif  Šeimai žadu padovanot bendrą dovaną. KAdangi užsiimu dekupažu tai bus tarsi pusiau rankų darbo. Žadu nusipirkt tokį pusfabrikatį senovinio albumo, pati išdekoruosiu kiekvieną lapą ir viršelį, mąstau ant viršelio sukurt ir išpaišyt šeimos herbą  g.gif , į pačius išgražintus albumo lapus klijuosiu šeimos fotografijas, tačiau visos nuotraukos bus pasendintos, noriu, kad dvelktų senove viskas... Jau sutvarkiau, pasendinau visas nuotraukas, reiks eit išdirbint ir po truputį dėlioju vaizduotėj ką ir kaip įkomponuosiu... Nežinau ar gera mintis, bet man prie širdies... Esu dukra šeimoj, brolis jau suaugęs tai manau kiekvienas  g.gif supras tokią dovaną, bus ką atsimint... O visiems kitiems žadu padaryt po kokią smulkmeną gal iškept sausainiukų ir gražiai supakuot, kažką gražaus jei pamatysiu dar dapirkt  ax.gif

O kaip atrodo šeimos herbas? rolleyes.gif
Atsakyti
help.gif help.gif gavau dovanos uzsakyma,tik net nenutuokiu kur galeciau tokio daikciuko ieskoti,todel klausiu jusu gal kas matete.jai atsimenate budavo tokie kaip raktu pakabukai kur dedasi elementai ir kai susvilpia atsiliepia na tai va man butent tokio reikia nes zmogus kuris uzsiprase tokios dovanos pastoviai issiskiria su savo masinos rakteliais.jai kas zinot kur ju yra labai prasau pagalbos 4u.gif
Atsakyti
Smaile*, na čia kiekvienas kaip įsivaizduoja... Aš žadu dėr pirmą raidę pavardės ir dar išpaišyt kaip nors gyvūnus,kurie simbolizuoja kiekvieno iš mūsų savybes ax.gif

Milita, pirmą kart girdžiu apie tokius bigsmile.gif kokie kieti daikčiukai, jei rasi kur jie ranasi pranešk visoms unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti


Milita, pirmą kart girdžiu apie tokius bigsmile.gif kokie kieti daikčiukai, jei rasi kur jie ranasi pranešk visoms unsure.gif biggrin.gif
[/quote]
na tikrai as pati toki kazkada turejau gal pries koki 15metu toks juodas na panasus i masinos signalizacijos pulteli pakabukas ju buvo vel atsirade bet dabar niekur nebematau g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortūnačka @ 2009 09 20, 14:10)
Smaile*, na čia kiekvienas kaip įsivaizduoja... Aš žadu dėr pirmą raidę pavardės ir dar išpaišyt kaip nors gyvūnus,kurie simbolizuoja kiekvieno iš mūsų savybes  ax.gif

aaa, o aš maniau, kad egzistuoja koks bendras visoms šeimoms herbas blush2.gif
Vienaip ar kitaip idėja puiki drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Milita @ 2009 09 20, 16:04)
help.gif  help.gif gavau dovanos uzsakyma,tik net nenutuokiu kur galeciau tokio daikciuko ieskoti,todel klausiu jusu gal kas matete.jai atsimenate budavo tokie kaip raktu pakabukai kur dedasi elementai ir kai susvilpia atsiliepia na tai va man butent tokio reikia nes zmogus kuris uzsiprase tokios dovanos pastoviai issiskiria su savo masinos rakteliais.jai kas zinot kur ju yra labai prasau pagalbos 4u.gif


maciau toki www.tuktuk.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
O tiksliau http://www.tuktuk.lt/278618 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortūnačka @ 2009 09 20, 22:01)

....uoau, man irgi labai patiko- jau žinau, ką dovanosiu vyrui Kalėdoms.... lotuliukas.gif
Atsakyti