Įkraunama...
Įkraunama...

Sex pažintys

QUOTE(Niurzgike @ 2008 12 13, 15:37)
Na kaip supratau ji taip jautėsi kol nepatikrino ax.gif


na taip bet tai jau nebe pirmas kartas kai yra sitaip padaroma. ir po sito reikia labai daug laiko atsigauti o po keliu tokiu nusivylimu kazi ar gali atsistatyti toks pasitikejimas ir meile kaip buvo. dabar dar labiau knietes ji patikrinti.
o ir klausimas ar esu as kalta kad patikrinau ar jis kad elgiasi taip kaip jam sove i galva ir nesvarbu kad jo mylima moteri tai zeidzia?
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2008 12 13, 13:37)
Na kaip supratau ji taip jautėsi kol nepatikrino ax.gif

nu matai yra ta musu nuojauta doh.gif ir ji dazniausiai neapgauna..kol nerandi del ko ji atsirado-nenurimsti unsure.gif ...taigi radimas neisvengiamas...
o kiek gali aptikti netycia narsydama jei kompas bendras ax.gif ..
zodziu..yra kaip yra..ir vyras jauciasi teisus.. wink.gif toks jausmas kad zmona sutrukde jo visus planus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(rimanciuke @ 2008 12 13, 13:40)
bet tai jau nebe pirmas kartas kai yra sitaip padaroma.

g.gif nu va...matyt bausme buvo lengva ax.gif pakartoti nebijo,kad ras zmona-nebijo,rado,parode-tai dar kalta liko doh.gif nu ka..fainiai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2008 12 13, 15:39)
Na kaip supratau ji taip jautėsi kol nepatikrino ax.gif 

Papildyta:
Paskutinį kartą kai patikrinau, kokiu numeriu dažniausiai skambina manasis, pakėlė ragelį mergina... tai sakau niekada nebetikrinsiu, nes taip tiesa, kad mes viską jaučiam. O jei kas blogai geriau pakalbėt bandyti, o ne tikrinti, Na ir ką toliau darysit?


nezinau dabar man apmastymu laikas todel ir bandau tartis su jumis kad sprendimas butu pats teisingiausias. tiesiog zinau tai kad savo vertybiu ir isitikinimu tikrai neapleisiu ir jo poziurio kad taip ir turi buti ir kad tai yra normalu tikrai nepriimsiu. manau kad jei as pradeciau tai daryti jam nelabai patiktu. zinoma butu galima bandyti atsilyginti tuo paciu gal tada supratsu ka tai reiskia bet as nekerstingas zmogus. man bus lengviau gyventi su svaria sazine, nes paskui visa kalte gali perversti ant manes. o maniskis megsta kalte permesti kitiems rasdamas nors menkiausia galimybe tai padaryti
Atsakyti
QUOTE(rimanciuke @ 2008 12 13, 13:44)
nezinau dabar man apmastymu laikas todel ir bandau tartis su jumis kad sprendimas butu pats teisingiausias. tiesiog zinau tai kad savo vertybiu ir isitikinimu tikrai neapleisiu ir jo poziurio kad taip ir turi buti ir kad tai yra normalu tikrai nepriimsiu.

protinga tu moteris 4u.gif manau rasi iseiti is sitos padeties...aisku butu nuostabu kad vyras nosi nuleistu zemyn ir baigtu tas nesamones...

sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2008 12 13, 15:52)
protinga tu moteris  4u.gif manau rasi iseiti is sitos padeties...aisku butu nuostabu kad vyras nosi nuleistu zemyn ir baigtu tas nesamones...

sekmes  4u.gif


aciu 4u.gif pazistu ji ir zinau kad nosyte jis nuleis tik tada kai atstumas tarp musu prades dideti, kada as nebebusiu jam atsiavusi kaip iki siol ir kai jam iskils gresme mane prarasti. bet tik va kas is to nes praeis kiek laiko jis apsispras kad viskas vel yra gerai ir vel tas pats kartosis.
niu nieko pasistengsiu rasti geriausia varianta pasiekti savo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rimanciuke @ 2008 12 13, 14:05)
  pazistu ji ir zinau kad nosyte jis nuleis tik tada kai atstumas tarp musu prades dideti, kada as nebebusiu jam atsiavusi kaip iki siol ir kai jam iskils gresme mane prarasti.


kartais soko terapija labai padeda... mirksiukas.gif zinai savo vyra,zinai jo silpnasias vietas ir bandyk...o ka prarasi?? jau nieko manau,nebent pagaliau ramybe ateis... ai su tais vyrais,kaip zinduklius reik nuo kazko vis atpratint lotuliukas.gif tai va ir zaidziam blush2.gif .. doh.gif
Atsakyti
Visai neseniai ir aš pakliuvau į analogišką situaciją mirksiukas.gif Pirmas veiksmas buvo - užsiregistravau ten ir aš (ko gero, ir Tu ten užsiregistravai, juk kitaip nebūtum galėjusi saviškio susekti g.gif ). Pabendravau "intelektualiomis" temomis su to puslapio nariais lotuliukas.gif (beje, man nuoširdžiai patiko tongue.gif ). Pašnipinėjau, su kuo bendrauja maniškis... Vėliau pasidalinau su juo savo pastebėjimais ir ateities planais ("kaip tu man, taip aš tau rolleyes.gif ")...
Oi, buvo skandalas... doh.gif Apsikeitėm abipusiais "komplimentais", bet kartu ir išsiaiškinom, ko kuriam trūksta, ko tikimės, apie ką svajojam... Ir taaaip susitaikėm... wub.gif biggrin.gif
Žodžiu, laaabai konstruktyvus konfliktas buvo. Iki šiol teigiamos pasekmės jaučiasi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kachius @ 2008 12 13, 14:11)
Gal jis tas sekspažintis naudoja kaip one.lt ar draugas.lt? Gal tik nori įsitikinti, kad tebėra patrauklus (paklausus)?

Nieko blogo tame nematau, gal jis tiesiog plečia akiratį erotikos prasme, seksualinėms svajonėms medžiagos semiasi smile.gif

mano nuomone, akirati galima plesti skaitant ivairius straipsnius ax.gif
tam nematau reikalo pazintyse registruotis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2008 12 14, 00:51)
mano nuomone, akirati galima plesti skaitant ivairius straipsnius  ax.gif
tam nematau reikalo pazintyse registruotis  g.gif


Ten tau atsakys į bet kokį rūpimą klausymą ir asmeniškai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2008 12 14, 14:18)
Ten tau atsakys į bet kokį rūpimą klausymą ir asmeniškai biggrin.gif



o ne geriau zmonos paklausti tuos rupimus klausimus? ir ji atsakytu asmeniskai ir dargyvai o ne virtualiai
Atsakyti
QUOTE(rimanciuke @ 2008 12 14, 13:21)
o ne geriau zmonos paklausti tuos rupimus klausimus? ir ji atsakytu asmeniskai ir dargyvai o ne virtualiai


Tai gal žmona negali suteikti informacijos, kuri reikalinga smile.gif Šiaip juokais tai pasakiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2008 12 14, 13:18)
Ten tau atsakys į bet kokį rūpimą klausymą ir asmeniškai biggrin.gif

ne tik kad asmeniskai atsakys, bet dar ir praktiskai parodys - pamokins doh.gif
Atsakyti