Įkraunama...
Įkraunama...

Sex pažintys

na, man tai kazkaip viskas cia dramatizuotai atrodo. nematau nieko blogo vyro poelgyje schmoll.gif tiesa neturetu meluoti g.gif . pati kazkada buvau uzejus i pazinciu puslapi, bet tikrai neieskoti su kuo susipazinti, tiesiog buvo smalsu kaip ten tos pazintys atrodo ax.gif
siaip tai ir saviski esu uztikusi ten besilankanti, bet jei zmogui idomu, tegul... pagalvojau, jei nores nueiti i "kaire", tai tikrai ras budu, juk neprilipsi prie jo 24 h. per para.
Atsakyti
Perskaičiau šią temą ir pirma mintis kilo, gal rimanciukei reikėtų pačiai ten užsiregistruot, kad vyras neatpažintų ir bandyt jį "nukabint".. Tada ir pasimatys kiek ten toli gali jis nueiti... Jaučiu ir vyras būtų apšalęs, jei galų gale sutarus dėl pasimatymo ar pan. - žmoną pamatytų... Atleiskit bet man kažkaip linksmai šis scenarijus atrodo... lotuliukas.gif Gal vyrui paprasčiausiai adrenalino reikia... mirksiukas.gif
O šiaip tai aišku geriau nesiknaisioti ir neieškoti, nes po to ramybės neturėsi kol visko neišsiaiškisi... O dar ir ta informacija gali būti labai nemaloni... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(korrne @ 2008 12 18, 22:15)

O šiaip tai aišku geriau nesiknaisioti ir neieškoti, nes po to ramybės neturėsi kol visko neišsiaiškisi... O dar ir ta informacija gali būti labai nemaloni...  ax.gif


Faktas, kad nemaloni. O ir tiktai ne apie orą kalba eina rolleyes.gif
Atsakyti
gal vyras tik seip plepa ir viskas ,i pasimatyma ju netempia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nu prisigalvoja jie visko tease.gif
Atsakyti
rimanciuke, esi labai teisi kad patikrinai ir nesijausk del to kalta ir neleisk kad tave vyras itikintu kad tu pasaluniskai snipinejai. Taip sakoma, daviriai no praviriai! mirksiukas.gif Siaip jei jis iesko informacijos, pazintyse nesiregistruotu... Gal jam cia toks lengvas seksualinio tipo bendravimas, kaip iprotis, kurio truputi gedijasi, todel ir slepia. Tada gal nieko blogo, reiketu tiksliau pasiaiskint ko jam truksta is taves. Bet jei tikslingai rezga pazintis - tada triniti.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukugelele @ 2008 12 28, 22:32)
rimanciuke, esi labai teisi kad patikrinai ir nesijausk del to kalta ir neleisk kad tave vyras itikintu kad tu pasaluniskai snipinejai. Taip sakoma, daviriai no praviriai!  mirksiukas.gif  Siaip jei jis iesko informacijos, pazintyse nesiregistruotu... Gal jam cia toks lengvas seksualinio tipo bendravimas, kaip iprotis, kurio truputi gedijasi, todel ir slepia. Tada gal nieko blogo, reiketu tiksliau pasiaiskint ko jam truksta is taves. Bet jei tikslingai rezga pazintis - tada  triniti.gif


aciu labai uz palaikyma. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimanciuke @ 2008 12 29, 17:23)
aciu labai uz palaikyma.  4u.gif


Ar jau išsiaiškinot dėl šios bėdos?
Atsakyti
Na tai tikrai neturi būti toleruojama...Geriausia paklaust jo paties, ką tokio ten randa, gal paaiškės, jog ne tiek kitų jam trūksta, kiek šiaip kažko naujo būtent jūsų santykiuose, ko gal sakyt nedrįsta... Kitas klausimas - kiek pažengęs tas jo lankymasis? Nežinau kaip ten tiksliai, ar būtina užsiregistruot, ar ne? Jei neužsiregistravęs jis, gal šiaip, peržiūrėjo kelis puslapius kad pasijuokt - daug kas taip daro, nes tos svetainės tokių klounų pilnos biggrin.gif biggrin.gif Ar matei istorijoj kažkokį konkretaus profilio žiūrėjimą, žinutės rašymą? Skaudu labai, tikiu, bet tam kad dar labiau savęs neskaudint, nesutirštink spalvų prieš laiką (na, aišku, ir neteisink jo, jei tikrai yra kaltas).
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2008 12 29, 18:33)
Ar jau išsiaiškinot dėl šios bėdos?


labai ilgai tylejome vienas ant kito pykdami, taciau po tokiu nekalbadieniu (nors jie pas mus gan reti tik tuo atveju kai jau tikrai labai rimtai susipykstam) jis vistik prabilo. labai gailejosi ir zadejo kad to tikrai nebebus. zinoma as rodziau ir savo ragiukus taciau pagrindinis mano tikslas buvo issiaikinti kas kaip ir kodel. tai va jis man paaskino kad jis ten nesiregistravo (nors registracijos langas tikrai buvo istorijoje) ir siaip is durnumo ir smalsumo nusprende pasiziurineti kas ten vyksta. bandziau klausti kodel ir is kur tas smalsumas (juk tai jau nebe pirmas kartas ir jis zadejo kad to nebebus) bet jis sito paasikinti nenorejo tik vis zadejo kad tai tikrai paskutinis kartas. sake kad jam su manim viskas gerai, kad jam nieko netruksta, kad jam su manim gera. skirtis del to tikrai neverta ir butu labai neprotinga todel atleidau bet pasitikejimas juo nebera toks didelis kaip buvo iki to. ziuresim tikiuosi tai nesikartos.
dar karta aciu visoms uz patarimus ir palaikyma.

Atsakyti
QUOTE(rimanciuke @ 2008 12 12, 20:27)
sveikos mergaites,

siandien aptikau kad mano vyras, kuri be galo mylejau ir myliu ir kuriuo visada be galo pasitikejau, narso po sex pazintis. gavau soka nes tai mane zemina ir man tai tikrai labai skaudu. negi jam kazko truksta su manim? kaip i tai reaguoti? tuo labiau kad tai daro pasislepes ir po to dar zinoma nedrista net prisipazint.
padekit teisingai pasielgti sitoj situacijoj

Taip, jam tikrai kazko truksta su tavim.
Parodyk jam kad geresnes uz tave nebus ir jokie vienkartiniai nuotykiai neverti. O kaip, zinai tik pati jei pazisti vyra.
Atsakyti
QUOTE(JaunasTetis @ 2008 12 30, 10:53)
Parodyk jam kad geresnes uz tave nebus ir jokie vienkartiniai nuotykiai neverti. O kaip, zinai tik pati jei pazisti vyra.

Abejoju, kad ji vyrą supranta. O geresnių yra ir bus, taigi nereikia sau neįmanomų dalykų užskrauti.
Atsakyti
[quote=Medinis,2008 12 30, 12:59]
Abejoju, kad ji vyrą supranta. O geresnių yra ir bus, taigi nereikia sau neįmanomų dalykų užskrauti.
[/quote

Jei nesuprasciau jo, o jis manes kazi ar sitiek metu butume kartu ax.gif
Atsakyti