Įkraunama...
Įkraunama...

Sex pažintys

nori vyras tiesiog pakaitinti savo fantazijas.. ko cia nervuojates.. viskas ok smile.gif
Atsakyti
As nieko blogo nematyciau, jei aptikciau, kad siaip ziurineja puslapius suaugusiems.
Bet jei konkreciai iesko pazinciu tai schmoll.gif
Atsakyti
Nematau nieko blogo, tame tai tikrai dar nereiškia kad jis tikrai tam pasiryžes eiti į kaire, gal tiesiog jis ieško intymiuose santykiuose atgaivos, ar kažko, gal pas jus monotonija, ir vis tas pats per ta pati. Gal jis specialiai tai norėjo kad jūs pamatytumėt, ir sureaguotumet atitinkamai, padarytumėt išvadas, gal jam kažko naujo norisi ir jis nedrysta taip jums tiesiai šviesiai išsipasakoti. Gal tai įžiebtų jūs imtis kažkokių veiksmų jūsų lovos reikaluose ir t.t. Daug variantu galim čia įžvelgti. Tik jam nepasisekė rezultatas netoks kokio tikėjosi matyt.
Atsakyti
Nustebsit, bet dažniausiai vyrams visko užtenka, o jie vistiek eina į kairę. Nes net pats nuostabiausias seksas su pažįstamu kūnu neprilygs vidutiniškam seksui su nauju kūnu. Kad ir kaip būtų patogu apsiavus namines šlepetes, bet virpulio prideda tik nauji batai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 12 20, 00:38)
Nustebsit, bet dažniausiai vyrams visko užtenka, o jie vistiek eina į kairę. Nes net pats nuostabiausias seksas su pažįstamu kūnu neprilygs vidutiniškam seksui su nauju kūnu. Kad ir kaip būtų patogu apsiavus namines šlepetes, bet virpulio prideda tik nauji batai smile.gif


Cia galioja tiems, kurie turi silpnybe naujiems batams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 12 20, 12:55)
Cia galioja tiems, kurie turi silpnybe naujiems batams  4u.gif

kam nepatinka tai, kas nauja?
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 12 20, 16:03)
kam nepatinka tai, kas nauja?


man nepatinka.
Atsakyti
QUOTE(zydraizalia @ 2014 12 20, 23:22)
man nepatinka.

tu juk ir ne vyras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 12 21, 01:18)
tu juk ir ne vyras  mirksiukas.gif


bet zmogus.biggrin.gif tikrai ne visi vyrai rinktusi "naujus batus". kaip ir ne kiekvienai moteriai istikimybe - vertybe.
Atsakyti
QUOTE(zydraizalia @ 2014 12 21, 12:17)
bet zmogus.biggrin.gif tikrai ne visi vyrai rinktusi "naujus batus". kaip ir ne kiekvienai moteriai istikimybe - vertybe.

aš nekalbu apie visus vyrus, tik apie neištikimus. Labai retai vyras eina į šoną dėl tk, kad jam kažko trūksta, dažniausiai tiesiog vien dėl naujo kūno.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 12 21, 12:36)
aš nekalbu apie visus vyrus, tik apie neištikimus. Labai retai vyras eina į šoną dėl tk, kad jam kažko trūksta, dažniausiai tiesiog vien dėl naujo kūno.

Dirbat kazkoki darba susijusi su apklausom ir statistikom, kad taip zinot kodel dazniausiai ir retciausiai vyrai vaiksto i sonus?
Atsakyti
QUOTE(Persimanija @ 2014 12 21, 14:04)
Dirbat kazkoki darba susijusi su apklausom ir statistikom, kad taip zinot kodel dazniausiai ir retciausiai vyrai vaiksto i sonus?

ne su apklausom - su neištikimais vyrais smile.gif
Atsakyti