Įkraunama...
Įkraunama...

Skelbimai

Sis zmogus mum visame bute isdejo plyteles. Likome begalo patenkinti.. zmogus su ilgalaike patirtimi. Rekomenduoju: PLYTELIŲ KLOJIMAS

Vytautas tel. 867242112
http://www.skelbiu.l...s-18727524.html
Atsakyti
Skubiai reikalingas meistras Vilniuje apdailos darbams - plytelės, sienų griovimas, dažymas. Gal kas gali ką patikimo rekomenduoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gurmanita: 15 kovo 2014 - 17:19
SOS reikia tvarkingų patikimų meistrų Vilniuje, plytelės vonioje ir tualete sudėti, du kambarius ir koridorių išdažyti, lubas išdažyti. Jau dviejų meistrų laukiu po mėnesį ir vieni ir kiti pavedė, tai labai skubiai ieškome doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dovmoo @ 2014 03 17, 10:51)
SOS reikia tvarkingų patikimų meistrų Vilniuje, plytelės vonioje ir tualete sudėti, du kambarius ir koridorių išdažyti, lubas išdažyti. Jau dviejų meistrų laukiu po mėnesį ir vieni ir kiti pavedė, tai labai skubiai ieškome  doh.gif


Sveiki, mums rudenį labai kokybiškai klijavo plyteles, dėjo laminatą, suko gipsokartoną, dažė sienas rimtas apdailos meistras,be žalingų įpročių, kas be galo svarbu, kontaktus nusiunčiau į Az.
Atsakyti
QUOTE(EgidaVLN @ 2013 12 02, 11:39)
Gal kas nors galetu rekomenduoti meistra kuris uzsiema sienu dekoru (vidaus sienu) Vilniuje. Aciu wink.gif



labai graziai daro Margarita tel: 867769493 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusinda @ 2014 03 20, 17:32)
Sveiki, mums rudenį labai kokybiškai klijavo plyteles, dėjo laminatą, suko gipsokartoną, dažė sienas rimtas apdailos meistras,be žalingų įpročių, kas be galo svarbu, kontaktus nusiunčiau į Az.

O gal galit ir man kontaktus atsiust gal galit parasyt kiek dabar uz plyteliu klojima ima?
Atsakyti
QUOTE(aleksa @ 2014 03 27, 16:04)
O gal galit ir man kontaktus atsiust gal galit parasyt kiek dabar uz plyteliu klojima ima?


Sveiki, parašiau į AŽ
Atsakyti
Atejo svente ir i mano namus, turiu išgriautą vonią, bet neturiu MEISTRO. Taigi, gal kas galit parekomenduoti tokį patikimą meistrą, kuris sudėtų plyteles vonioje, gal pridetu ranka prie kitu darbu vonioje. Veiksmas Kaune..
Atsakyti
Vidaus apdaila Panevezys ir rajonas.
Plyteliu klojimas,Tapetavimas,Laminato dejimas,tinkavimas,dazymas,gipskardonio sukimas ir t,t.
Taip pat ir stybos darbai,statymas,griovimas ir t,t,.
Padeda nusipirkti medziagas,be zalingu yprociu,ramus,kulturingas smile.gif
telef.869819904
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Ieškau vidaus apdailos meistro Vilniuje. Tiesiog reikia perdažyti sienas bei kitame kambaryje išklijuoti tapetus. Gal galite kažką rekomenduoti, kad neapsigauti ir nenuplėštų kosminių pinigų blush2.gif būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
SOS
man dar vis reikia meistru sienu tinkavimui
Atsakyti
Rekomenduoju vidaus apdailos meistrą Šiauliuose, dirba kokybiškai, o kas svarbiausia be žalingų įpročių. Tel. 860087388
Atsakyti