Įkraunama...
Įkraunama...

Skelbimai

Kaune skubiai reikalingas meistras sienas padengti rodbandu, t.y. paruosti tapetavimui. Aciu uz rekomendacijas.
Atsakyti
Sveiki, gal ką nors žinote apie Paulių Meidų , radau skelbimą , kad atlieka remonto darbus, man labai reikia suremontuoti visą butą Kaune. Atsišaukė greitai, atsiuntė savo žmogų apžiūrėti buto, sakė gali greitai pradėti remontuoti. Sakė, kad duoda darbams garantiją ir t.t. Bet internete neko apie juos nerandu, bijau "užsirauti", kad nebūtų kokie aferistai. Jei ką žinot, galit ir į AZ parašyt. Labai lauksiu, nes turiu jau greitai susitikti.
Atsakyti
Radau, radau!!parekomendavo vienas žmogus, po švenčių susitiksim, žadėjo padaryti remontą. Viską sakė daro ir elektrą vedžioja ir tinkuoja ir dažo, deda plyteles. Kai suremontuos, jei tvarkingai padarys ir jei kam reiks, ir jeigu meistras sutiks galėsiu rekomenduoti. Jau buvau nusivylus, galvojau užtruksiu ilgai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara999: 17 balandžio 2014 - 20:38
QUOTE(Vasara999 @ 2014 04 17, 20:37)
Radau, radau!!parekomendavo vienas žmogus, po švenčių  susitiksim, žadėjo padaryti remontą. Viską sakė daro ir elektrą vedžioja ir tinkuoja ir dažo, deda plyteles. Kai suremontuos, jei tvarkingai padarys ir jei kam reiks, ir jeigu meistras sutiks galėsiu rekomenduoti. Jau buvau nusivylus, galvojau užtruksiu ilgai.

tai jei viskas ok tai man tikavimo darbam perleisit ji:)
Atsakyti
rutaimano, mano remontukas truks apie mėnesį, o po to, jei tik meistras sutiks, galėsiu duoti telefono nr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara999: 21 balandžio 2014 - 11:07
QUOTE(Vasara999 @ 2014 04 21, 11:04)
rutaimano, mano remontukas  truks apie mėnesį, o po to, jei tik meistras sutiks, galėsiu duoti telefono nr.

na Vasara999 jei iki to laiko nerasim ir jei meistras sutiks tai busiu dekinga
Atsakyti
Sveikos, reiktų gero apdailininko, kuris paruoštų sienas dažymui ir išdažytų. Būčiau dėkinga už rekomendacijas
Veiksmas Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lina*: 22 balandžio 2014 - 14:17
Ieskau kas isklijuotu plyteles virtuveje Klaipedoje 4u.gif lauksiu pasiulymu
Atsakyti
Labai reikėtų meistro, kuris Šiauliuose padėtų sutvarkyti virtuvę, vonią ir tualetą daugiabutyje. Būtų idealu, jei būtų susidūręs su monolitinio daugiaaukščio buto virtuvės ir balkono sujungimu.
Atsakyti
Sveikutes perskaiciau sita tema ir nusprendziau parekomenduoti vidaus apdailos meistreli Kaune.
Tai mano vyras , todel galiu ji rekomenduoti kaip tikrai gera meistra nes pas mus viskas pagal mano norus padaryta ir kiti kam dare liko patenkinti.
Jis pilnai irengia wc voniu kambarius pagal jusu planelius ar padeda susiplanuoti nuo iki
Kiek zinau medziagas gauna su nemazom nuolaidom. Taigi jeigu reik meistrelio kaune prasom.jo tel 865501069 MINDAUGAS
https://plus.google....CMHu-6nVhK_23QE
JEIGU KARTAIS NEATIDARYTU PUSLAPIO ,TAI NUOTRAUKAS SU REMONTAIS ATSIUSCIAU I PASTA
Atsakyti
Parekomenduokite meistrą Klaipėdoje, kuris galėtų įstatyti nestandartinio dydžio duris.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ((Smilte)): 24 balandžio 2014 - 17:03
Ieskom patikimu ir isbandytu vidaus apdailos meistru (komandos). Planuojami darbai nuo elektros isvedziojimo, sienu tinkavimo, dazymo iki vionios pilno irengimo. Labai lauksiu rekomendaciju geru ir ne super brangiu meistru smile.gif
Atsakyti