Įkraunama...
Įkraunama...

Skelbimai

sveikos, galiu gera meistra vidaus apdailos rekomenduoti,patirtis 11 metu sioje srityje,dirba tik per rekomendacijas:)
Atsakyti
QUOTE(buubuu @ 2014 05 28, 14:34)
sveikos, galiu gera meistra vidaus apdailos rekomenduoti,patirtis 11 metu sioje srityje,dirba tik per rekomendacijas:)

O MIESTAS - paslaptis ? mirksiukas.gif
Atsakyti

noreciau to meistriuko tel.nr
Papildyta:
ieskau klaipedoje kas padarytu remonta virtuveje, tualete ir prieskambary
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adab: 28 gegužės 2014 - 22:37
Ieskau meistro/meistru komandos Vilniuje vidaus apdailos, sienu griovimo ir tt darbams, t.y. nuo iki.

Buciau labai dekinga uz kontaktus ir rekomendacijas, labai norisi pagaliau persikraustyt! 4u.gif
Atsakyti
Ieškau plytelių klojėjo Vilniuje, reikia, kad mokėtų dėti ir mozaiką. Jei turite ką rekomenduoti parašykite į AŽ.
Atsakyti
Sveikutes,

Gal kas galite rekomenduoti koki nebrangininka auksaranki meistriuka. Reikia damusti butuka po remonto, pakabinti veidrodzius, prisukti lentynas, ir kitus smulkius darbelius smile.gif busiu labai dekinga.
Atsakyti
Labai reikia patikimo glaistytojo/dažytojo Kaune.
Ačiū, kas pasidalins smile.gif
Atsakyti
QUOTE(withyou @ 2014 06 03, 18:13)
Ieškau plytelių klojėjo Vilniuje, reikia, kad mokėtų dėti ir mozaiką. Jei turite ką rekomenduoti parašykite į AŽ.


Ir aš ieškau plytelių klojėjo Vilniuje (salininkai), norime pasikeisti grindis virtuvės ir koridoriaus (šildomos) reiktų nuimti senas plyteles ir pakloti naujas. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
radau skelbimą laikraštyje, norėčiau paklausti, gal kas susidurė ir gali papasakoti:
Romas, 869829917. Darbų vykdytojas.
Atsakyti
Pasidalinkit prasau kas galit ir turit geru rekomendaciju apie vidaus apdailos meistrus Kaune. Konkreciai domina plyteliu klojimas bei gipskartonio lubu motavimas. Buciau labai dekinga.
Atsakyti
man reikia skubiai murininko Panevėžyje, bute reikia kelias sienas sumuryti. gal kas naudojosi, pazysta, ar pats gali?????
Atsakyti
QUOTE(withyou @ 2014 06 03, 17:13)
Ieškau plytelių klojėjo Vilniuje, reikia, kad mokėtų dėti ir mozaiką. Jei turite ką rekomenduoti parašykite į AŽ.


ir aš labai ieškau, meistras, su kuriuo tariausi, deja, paėmė kitą objektą, o man jau reikia klijuoti plyteles. Jeigu ką turite rekomenduoti-parašykite AŽ 4u.gif
Atsakyti