Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvėje su vežimėliu

QUOTE(ramirėja @ 2008 12 18, 15:30)

Suprantu kitų nepasitenkinimą,tokiu atveju kurį pačiai teko matyti,ir kurio taip pat nepateisinu schmoll.gif  :kavinėj,joje savaitgalį kaip įprastai daug žmonių,atėjus jauna šeima su leliuku prie stalelio užsiima vietą,užsisako maisto,paskui kol laukia mama sumąsto pakeisti vaikui sauskelnes,pasiguldo lelių  ant stalo,nuima sugadintą su kvepiančiu turiniu doh.gif  unsure.gif pakeičia švarų,ir toliau patenkinti šnekučiuojasi laukdami garuojančio maisto cool.gif šalia sedėję žmonės,nepagailėjo replikų,bet manau tokiom mamom,jos nieko nereiškia unsure.gif


Dar taip nesugalvočiau blink.gif , o kur panaudotą turtą padėjo?
Atsakyti
QUOTE(mamike @ 2008 12 18, 13:34)
Dar taip nesugalvočiau blink.gif , o kur panaudotą turtą padėjo?

Nunešė į wc išmesti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(eiven @ 2008 12 18, 14:34)
Niekada nesuprasiu ir į priekį (jei nebus specialios kasos) nepraleisiu nėščiosios su pilnu krepšu alaus, degtinės ir cigarečių, nesvarbu, kam ir dėl ko ji ten perka. Tokių ne vieną teko matyti maximose
Būtent  drinks_cheers.gif
Ir dažniausiai vežimėliai (ar prekių, ar vaikų) pastatomi taip, kad nepraeisi, nepravažiuosi, nebent praskrisi. Nežinau, mane tėvai išauklėjo taip, kad ne tik į save kreipčiau dėmesį, bet šiais laikais žmonės su vežimėliais daro atvirkščiai.
Važiuoju kur noriu, nepravažiuoju, bet vis tiek važiuoju, nesvarbu, kad per kitų kojas (per didžiąją maximos žaislų akciją net trys mamytės su vaikučių vežimėliais sugebėjo kojas man nuvažiuoti, žodžio "atsiprašau" neišgirdau nė iš vienos  doh.gif  )

Nu ir patirtis jūsų doh.gif užuojauta jum,kad jūs tiek juodo matėt ir tiek mažai balto.Tai vat tam yra tos specelios kasos,kad mamytės maišus alaus be eilės nusipirkt galėtų ir kai jūs būsit mamytė,tai ir jūs galėsit,ten su maišais alaus be eilės apsipirkt ir džiaugsitės,kad tokios kasos yra.Mane tai tėvai auklėjo į žmones kaip į žmones žiūrėt,o ne kaip į priešus.Dažnai tenka netik tarp vežimų prasilenkt,bet ir tarp užgultų lentynų,bet aš jokios problemos nematau,juk visi norim apsipirkt,o šviesaforų maximoj nėra,kad eiusmą žmonių minios sureguliuotų.Dėl to užvažiavimo ant kojos tai aš asmeniškai atsiprašyčiau,net nieščia būdama kai man į pilvą su kašikų trinktelėjo,kad vos nenugriuvau tai irgi aš atsiprašiau,nes ta poniutė jauna buvo,vaikų neturėjo,tai manęs nesuprato,kad mano pilvas tai ne siena.Dėl pervažiuotų kojų,tai gal nė nepastebėjo,kai tokios grūstys,tai kaip sakoma tavo kojos tavo problemos,kaip ir mūsų vaikai yra mūsų problemos ir mes saugomės,kad mūsų vaikam galvų nenuneštų.Manau,kad kaip kam išvis nesveika eit į parduotuves.
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 12 18, 13:59)
Dėl to užvažiavimo ant kojos tai aš asmeniškai atsiprašyčiau,net nieščia būdama kai man į pilvą su kašikų trinktelėjo,kad vos nenugriuvau tai irgi aš atsiprašiau,nes ta poniutė jauna buvo,vaikų neturėjo,tai manęs nesuprato,kad mano pilvas tai ne siena.

Visos mamos su vaikais - senos? bigsmile.gif

QUOTE(astor @ 2008 12 18, 13:59)
Dėl pervažiuotų kojų,tai gal nė nepastebėjo,kai tokios grūstys,tai kaip sakoma tavo kojos tavo problemos,kaip ir mūsų vaikai yra mūsų problemos ir mes saugomės,kad mūsų vaikam galvų nenuneštų.Manau,kad kaip kam išvis nesveika eit į parduotuves.


Taigi pirma:
išvada - nesiskųsk, kad į vargšę matytę su vežimėliu atsistojusią skersai praėjimo kažkas ne taip pažiūrėjo.
Antra - kokio velnio, taip vaikus saugant, lįstį į žmonių minią, kur vaiką ir užkliūti, ir galvą nunešti gali?

Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 12 18, 13:59)
Nu ir patirtis jūsų doh.gif užuojauta jum,kad jūs tiek juodo matėt ir tiek mažai balto.Tai vat tam yra tos specelios kasos,kad mamytės maišus alaus be eilės nusipirkt galėtų ir kai jūs būsit mamytė,tai ir jūs galėsit,ten su maišais alaus be eilės apsipirkt ir džiaugsitės,kad tokios kasos yra.<...>

Galbūt jūs esate tokia mandagi, bet didesnė dauguma įvažiavusios į parduotuvę su vežimu pasijaučia esą šventosios karvės. Ir labai sunku būna tokioms "mamytėms" išaiškinti, kad tarp siaurų lentynų aš tikrai negaliu su jų vežimu "prasilenkti". Apie tai kiek pervažiavo per kojas ir apstumdė - patyliu.
Kasomi aš nesidžiaugiu, pas mus yra labiau "nieštesnių" personų, todėl žymiai greičiau už prekes apsimoku paprastose kasose ir apsilankau parduotuvėse iki 14 val., kada visi išlenda, kad JAU reikia apsipirkinėti.
Paskutinį kartą "fintas buvo" kai moteriškaitė užstatė mano mašiną taip, kad į ją aš niekaip negalėjau patekti, nes pilvas, dėja, neįsitraukia į vidų. O kai paprašiau patraukti, tai baisiai nepatenkinta burbėjo, NORS mašinoje tuo tarpu (pas ją) krykštavo 2-3 metų pyplis kėdutėje. Ir jai giliai dzin, nes ji - MOTINA, jai viskas galima.

Aš ne prieš mamas su vaikais prekybos centruose, aš prieš pačiū mamų kiaulišką elgesį, nes jos MAMOS, o kiti - te pasikaria.

cool.gif
Atsakyti
QUOTE(eiven @ 2008 12 18, 15:34)
Niekada nesuprasiu ir į priekį (jei nebus specialios kasos) nepraleisiu nėščiosios su pilnu krepšu alaus, degtinės ir cigarečių, nesvarbu, kam ir dėl ko ji ten perka. Tokių ne vieną teko matyti maximose


na labai tikiuosi kad paciai neteks stoveti prie kasos kai tave ziauriai pykina ir jautiesi taip lyg atrodo tuoj nugriusi. 4u.gif O su cigaretemsi ir alkoholiu bent jau man asmeniskai dar neteko matyti nesciso moters. biggrin.gif O jei tarp pirkiniu yra koaki tokai prekyte tai cia jau ne musu reikalas, jei zmogui reikai tai ir perka, maza kas, gimtadienis, susitikimas, sveciai draugai. smile.gif as asmeniskai nei geriau nei rukiau budama nescia, bet nusipirkti vienna kita buteli alkoholio tikrai teko. 4u.gif Jei reikia ir perki. net kai man buvo astuoniolika pries n metu, jei tik matau kad reikai uzleisti ir uzleidziu, ir jei reikdavo autobusde vieta atiduodavau nesciai ar su vaiku, ar senutei, senukui. smile.gif


Papildyta:
QUOTE(ramirėja @ 2008 12 18, 15:30)


Suprantu kitų nepasitenkinimą,tokiu atveju kurį pačiai teko matyti,ir kurio taip pat nepateisinu schmoll.gif  :kavinėj,joje savaitgalį kaip įprastai daug žmonių,atėjus jauna šeima su leliuku prie stalelio užsiima vietą,užsisako maisto,paskui kol laukia mama sumąsto pakeisti vaikui sauskelnes,pasiguldo lelių  ant stalo,nuima sugadintą su kvepiančiu turiniu doh.gif  unsure.gif pakeičia švarų,ir toliau patenkinti šnekučiuojasi laukdami garuojančio maisto cool.gif šalia sedėję žmonės,nepagailėjo replikų,bet manau tokiom mamom,jos nieko nereiškia unsure.gif



Cia jau yra labai negrazu, net nezinau kaip pavadinti. blink.gif keisti pampersa vidury kavines kur zmones valgo blink.gif as asmeniskai i svetimas sauskelnes net ziureti negaliu, savo vaiko tai viskas normalu, o valgant ziureti kai tai kazkas daro, tai nenoreciau, apetyitas momentaliai dingtu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(eiven @ 2008 12 18, 15:06)
Visos mamos su vaikais - senos?  bigsmile.gif
Taigi pirma:
išvada - nesiskųsk, kad į vargšę matytę su vežimėliu atsistojusią skersai praėjimo kažkas ne taip pažiūrėjo.
Antra - kokio velnio, taip vaikus saugant, lįstį į žmonių minią, kur vaiką ir užkliūti, ir galvą nunešti gali?

Sakydama jauna turėjau omenį nesubrendus iki supratimo,kad užgavus žmogų reik atsiprašyt,o ji tik pažvelgė į mane,į pilvą ir nuėjo,nors aš jai po kojom nesimaišiau,bet ji manes kažkaip nepastebėjo,kažką ėmė iš lentynos ir atsitrenkė ir daug tokių atvejų.

Čia temoj pirmiausia kalbam ne apie tai ar turim teisę vėžimus užstatyti ant praėjimo,o ar aplamai turim teisę į parduotuvę atvažiuot su vaikais,nes kažką labai nervina.
Aš kalbu apie aplamai toleranciją ir žmogiškumą,apie mandagumą.Toks vaizdas,kad tik mamytės nemandagios ir ant kojų važinėja ir už mina tik mamytės.Visur tas kojas numindo jai daugiau žmonių ir diedukai ir bobutės ir prie ko čia mamytės kaltos dėl visų ištikusių nelaimių.Tom mamytėm visos yra arba kažkada bus,jai moteris nemandagi tai ji su vaiku ar be jo bus nemandagi ir nesuprantu koks čia požiūrus į moterį su vaiku.

Dėl antro,tai nemandagių žmonių niekur neišvengsi,todėl reik saugot savo kojas ir vaikų galvas,juk neužsidarysi nuo viso pasaulio,o ir į parduotuves ne kaip į parką važiuojam,o dėl butinybės,nes ir mes valgom ir visokias kitas prekes naudojam.Mes ne kažkokia atskira dvikojų rūšis,o žmonės kaip ir visi ir nereik čia skirstyt į mamas ir ne mamas,neabejoju,kad ir jūs nešvytit mandagumu,vien iš jūsų posmų matos,kaip jūs reaguojat į žmones.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2008 12 18, 16:11)
Galbūt jūs esate tokia mandagi, bet didesnė dauguma įvažiavusios į parduotuvę su vežimu pasijaučia esą šventosios karvės. Ir labai sunku būna tokioms "mamytėms" išaiškinti, kad tarp siaurų lentynų aš tikrai negaliu su jų vežimu "prasilenkti". Apie tai kiek pervažiavo per kojas ir apstumdė - patyliu.
Kasomi aš nesidžiaugiu, pas mus yra labiau "nieštesnių" personų, todėl žymiai greičiau už prekes apsimoku paprastose kasose ir apsilankau parduotuvėse iki 14 val., kada visi išlenda, kad JAU reikia apsipirkinėti.
Paskutinį kartą "fintas buvo" kai moteriškaitė užstatė mano mašiną taip, kad į ją aš niekaip negalėjau patekti, nes pilvas, dėja, neįsitraukia į vidų. O kai paprašiau patraukti, tai baisiai nepatenkinta burbėjo, NORS mašinoje tuo tarpu (pas ją) krykštavo 2-3 metų pyplis kėdutėje. Ir jai giliai dzin, nes ji - MOTINA, jai viskas galima.

Aš ne prieš mamas su vaikais prekybos centruose, aš prieš pačiū mamų kiaulišką elgesį, nes jos MAMOS, o kiti - te pasikaria.

cool.gif



tikrai pritariu jusu nuomoniai, cia keliso diskutuojam, o juk yra visokiu kuriom tikrai dzin daug kas. ir del masinu ir del visko. reikai buti tolerantiskomis. as asmeniskai saugausi ir saugau savo vaika kad kas nepastumtu.Bet ir nesu is tu mamu kurios ui kaip lepina vaikuti, kad jam viskas galima. jei reikai ir palieku tolaiu kad pasedetu. o i tarpukus kur tik vezimas telpa net nelendu, nes tik ivesk lentynas isvartys. doh.gif I tokius plysiukus net ner ko lysti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 12 18, 14:34)
Mes ne kažkokia atskira dvikojų rūšis,o žmonės kaip ir visi ir nereik čia skirstyt į mamas ir ne mamas,neabejoju,kad ir jūs nešvytit mandagumu,vien iš jūsų posmų matos,kaip jūs reaguojat į žmones.


Aha. Aš pasaulio blogio įsikūnijimas. Šėtonas tiesog. Ypatingai sutelkusi neapykantą ant vargšių mamyčių su vaikučiais, pamatau tokias ir žvilgsniu deginu lotuliukas.gif

Būtent, kai kurios mamos save išskiria kaip atskirą dvikojų rūšį - MAMAS, kurioms ir kurių vaikams galima viskas
Atsakyti
QUOTE(eiven @ 2008 12 18, 15:42)
Aha. Aš pasaulio blogio įsikūnijimas. Šėtonas tiesog. Ypatingai sutelkusi neapykantą ant vargšių mamyčių su vaikučiais, pamatau tokias ir žvilgsniu deginu  lotuliukas.gif

Būtent, kai kurios mamos save išskiria kaip atskirą dvikojų rūšį - MAMAS, kurioms ir kurių vaikams galima viskas

Tikrai nemanau,kad moteriai su vaiku galima daugiau,nei tai kuri be vaiko ir vaikučiai viešoj vietoj gali daryt viską,nes jie maži.Visiems galioja tos pačios taisyklės ir tos kasos ne tam,kad pagerbt maytes su vaikais,o tam,kad sunku vaiką ilgą laiką išlaikyt vienoj vietoj,verkentį ant rankų ir t.t. ir ta specelizuota kasa dirba tik viena iš 10 kasų,taip,kad nuskriaustų nematau.O kad vaikai vėžimose sėdi tai man labiau patinka nei laksto po parduotuvę,nes esu vienasyk net nugriovus vieną vaiką,lėkė atbulas ir atrsitrenkė į mane.
Atsakyti
Nukrypom nuo temos.
AR GALIMA PARDUOTUVĖJE SU VAIKIŠKU VEŽIMĖLIU, APLINKINIŲ REAKCIJA.
o apie atskirą dvikojų rūšį galima diskutuoti kitur ir neklaidinti savo komentarais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamike @ 2008 12 18, 15:57)
Nukrypom nuo temos.
AR GALIMA PARDUOTUVĖJE SU VAIKIŠKU VEŽIMĖLIU, APLINKINIŲ REAKCIJA.
o apie atskirą  dvikojų rūšį galima diskutuoti kitur ir neklaidinti savo komentarais 4u.gif

Galima 4u.gif reakcija neidomi,nes nematau skirtumo tarp maximos vėžimu ir vaikiškų vėžimėlių,deja vaikiški vežimėliai dar manivringesni,nei tie maximos gardai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astor: 18 gruodžio 2008 - 15:10