Įkraunama...
Įkraunama...

TIGI

QUOTE(As_nematoma @ 2009 04 10, 08:25)
Taip, siunčiausi iš escentuals. Ir galvoju ateityje iš ten dar siųstis, nes tikrai patiko - greitis superinis, o kainos mažesnės negu kitur  thumbup.gif


O, sakykit, kai gaunat patvirtinima i el. pasta, atsakot ka nors ar nieko?
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2009 04 10, 10:20)
O, sakykit, kai gaunat patvirtinima i el. pasta, atsakot ka nors ar nieko?

Tikrai nereikia nieko atsakinėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajoraitė @ 2009 04 10, 12:19)
Tikrai nereikia nieko atsakinėti mirksiukas.gif


Na, uzsipirkau is naujo, ziuresim, kaip sikart seksis biggrin.gif . Pinigai is korteles kolkas nerezervuoti g.gif

Atsakyti
Gas kas galit isversti tiksliai 4u.gif :
Please note that no money will be debited from your account until items are dispatched.

Nelabai suprantu, ar pinigai bus nuskaiciuoti, kai as gausiu prekes? Ar jie nevisas turi, t.y. kol jie gaus visas mano uzsakytas prekes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2009 04 10, 15:16)
Gas kas galit isversti tiksliai 4u.gif :
Please note that no money will be debited from your account until items are dispatched.

Nelabai suprantu, ar pinigai bus nuskaiciuoti, kai as gausiu prekes? Ar jie nevisas turi, t.y. kol jie gaus visas mano uzsakytas prekes 4u.gif

Parašyta, kad pinigai nebus nuskaičiuoti nuo sąskaitos, kol prekės nebus išsiųstos. T.y. kai išsiųs, tada ir nuskaičiuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2009 04 10, 15:33)
Parašyta, kad pinigai nebus nuskaičiuoti nuo sąskaitos, kol prekės nebus išsiųstos. T.y. kai išsiųs, tada ir nuskaičiuos smile.gif


Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal kas artimiausiu metu žada užsisiakyti kanors iš tigi prisijungčiau pasidalintumem per puse tuos 5svarus. Nes man labai reikia šampuno ir vien dėl vieno šampūno siustis nesinori.ir dar už vieną siuntinuka moketi 5svarus vos ne 20lt. smile.gif smile.gif
Atsakyti
Kur galima įsigyti tą šokoladinę kaukę? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bella.@ @ 2009 04 15, 15:07)
Kur galima įsigyti tą šokoladinę kaukę? rolleyes.gif

Tai kad jos nebegamina g.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2009 04 15, 17:29)
Tai kad jos nebegamina  g.gif

tikrai nebegamina,nes kiek isieskojau parduotuviu,ir internete ieskojau,tai jau neber niekur.o gaila,patiko ji man labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vikiukstis @ 2009 04 15, 12:52)
Gal kas artimiausiu metu žada užsisiakyti kanors iš tigi prisijungčiau pasidalintumem per puse tuos 5svarus. Nes  man labai reikia šampuno ir vien dėl vieno šampūno siustis nesinori.ir dar už  vieną siuntinuka moketi 5svarus vos ne 20lt. smile.gif  smile.gif

As noriu, bet is lookfantastic.com. bet as irgi galiu tik prisijungti, nes neturiu kreditines korteles:)
Papildyta:
QUOTE(dovila @ 2009 04 15, 18:29)
tikrai nebegamina,nes kiek isieskojau parduotuviu,ir internete ieskojau,tai jau neber niekur.o gaila,patiko ji man labai thumbup.gif

O kokia nuomone apie metine kauke? ji pamaitina, padrekina normaliai?
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 16, 13:36)
As noriu, bet is lookfantastic.com. bet as irgi galiu tik prisijungti, nes neturiu kreditines korteles:)
Papildyta:

O kokia nuomone apie metine kauke? ji pamaitina, padrekina normaliai?

metine kauke man taip pat labai patiko.labai purus plaukai budavo ir zvilgedavo.padrekindavo tikrai gerai(nuo drekinimo ir tas zvilgesys atsirasdavo) thumbup.gif
Atsakyti