Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

TOOBULAAAA.... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nuostabus tortukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 12 25, 21:42)
grazus tortukas,tik ar kremo nemazoka,o gal tik taip atrodo g.gif


Tikrai tik taip atrodo, kad mazai kremo, ten jo pakankamai zinok tongue.gif

O as savojo skonio turbut neatrasiu rolleyes.gif man gal medaus tortas skaniausias rolleyes.gif

Cipciuk, tortas nuostabus Jusu!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 26 gruodžio 2008 - 10:37
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 26, 09:34)
Tikrai tik taip atrodo, kad mazai kremo, ten jo pakankamai zinok  tongue.gif

O as savojo skonio turbut neatrasiu  rolleyes.gif man gal medaus tortas skaniausias  rolleyes.gif

Cipciuk, tortas nuostabus Jusu!!!

galvoju ryt ta torta isikepti,kaip tau jo skonis,jauciu labai saldus,ar tau jis patiko,ar keptum dar syki g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 12 26, 12:04)
galvoju ryt ta torta isikepti,kaip tau jo skonis,jauciu labai saldus,ar tau jis patiko,ar keptum dar syki g.gif


Jis zinok kaip tik nera saldus labai g.gif nes lakstai tokie vos vos saldsteli, o ir kreme tos Rududu skardines kazkaip per daug nesijaucia, nes dedasi krakmolas, pienas, dar grietinele. Siaip skanus tortas, ypac vyro megstamas!
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 26, 11:09)
Jis zinok kaip tik nera saldus labai  g.gif nes lakstai tokie vos vos saldsteli, o ir kreme tos Rududu skardines kazkaip per daug nesijaucia, nes dedasi krakmolas, pienas, dar grietinele. Siaip skanus tortas, ypac vyro megstamas!

ai,reiks pabandyti,juk kitaip ir nesuzinosiu smile.gif
Atsakyti
Cipciuk, sakykite, o kokioje temperaturoje dziovinote morengus g.gif
Atsakyti
Su šv. kalėdom superkepėjėlės newyear.gif

user posted image


user posted image

Meduoliukus kepiau pagal tris receptus:nerytės,cipciuko ir bea(seniau tokius ir tekepdavau). Tai reziumuojant man patys pačiausi ir pagal tešlos darymą, taip kaip ji kočiojas ir skonį patys pačiausi gavosi pagal Nerytės receptuką. Darydamą pagal cipciuką susimoviau su tuo cukraus deginimu, gavos ne granulės o gabalai, kurie niekaip man neištirpo, todėl gal tešlą perkaitinau doh.gif o pagal bea, trūkumas, kad reikia tešlą šaldyt.

Jūsų tortai Fantastiniai bigsmile.gif

Aš dariau ananasinį, viskas thumbup.gif tik turbūt perdaug kepimo miltelių, dėjai pakelį, bet tas pakelis pakeliui nelygus doh.gif
Atsakyti
Cipciuk, ooooohooooo user posted image jaučiuosi taip kaip ta šypsenėlė lotuliukas.gif Pusvalandį gal spoksojau doh.gif Nu toks groožis wub.gif wub.gif wub.gif Sugalvojot mums čia naktį išdaigą iškrėst, ane g.gif Kada cipciuk, jūs miegat g.gif

davija, gražios tavo fotkės thumbup.gif , reiks kitam kartui Nerytės receptuką susirast bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2008 12 26, 14:19)
Su šv. kalėdom superkepėjėlės  newyear.gif

Labai siltos nuotraukytes wub.gif
Cipciuk-jus fantastiska moteris, tiek laiko skiriat mums papildomai issamiai viska isdestydama, grazaus zmogaus, grazus darbai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 12 25, 13:35)
Nu va,parodysiu savo nevykeliska egle,kol dar nesugrauzem.Tiesa,skani tai labai,as megstu tokius saldumynus wub.gif


daividija, tavo egle super thumbup.gif man kazkaip labai greit suplonejo ir tokia nei tokia nei siokia gavos, bet laabai skani, jau kaip ir nebera ax.gif
Atsakyti
cia ne mano darytas,o tetos drauges
Atsakyti