Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

Sveikos,

sakykit, o tam Daividijos Napoleonui bemiele tesla paimi, pakocioji, na apipjauni norimos formos, o paskui likusias atraizas galima vel paminkyt ir iskociot, ar jau nebe?
Atsakyti
Na pagal taisykles - nebe , bet as bandysiu ir su perminkyta , nes labai jau jos daug liks unsure.gif , o blynuku bus mazoka ( bent is vieno pakelio ) , o del kociojimo as klausiau , sake reikia pakocioti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 29, 11:02)
Na pagal taisykles - nebe , bet as bandysiu ir su perminkyta , nes labai jau jos daug liks  unsure.gif , o blynuku bus mazoka ( bent is vieno pakelio ) , o del kociojimo as klausiau , sake reikia pakocioti  smile.gif


Sudomino mane tas tortas. Nusipirkau akcijines teslos biggrin.gif
Atsakyti
Tai ir pas mane du pokiukai , ale , kad norisi ka nors naujo isbandyti ax.gif , bet is sitas skaniai atrodo , ai , kas saus i galva ta ir meistrausiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 12 28, 20:35)
Mergaites
Va tas mano NAPOLEONCIKO gabaliukas  ax.gif



O vergeli karsta.gif karsta.gif jau taip skanu turetu būti, noriuuuuu wub.gif
Atsakyti
As tai pakociojau vel,imu gbaleli naujos teslos,po apacia priklijuoju atraizas ir iskocioju lotuliukas.gif Nu man tai jie labai issipute.
Eisiu ir as tortu kept.gal pavyks ka nors grazaus nulipdyt..
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 12 29, 11:32)
As tai pakociojau vel,imu gbaleli naujos teslos,po apacia priklijuoju atraizas ir iskocioju lotuliukas.gif Nu man tai jie labai issipute.
Eisiu ir as tortu kept.gal pavyks ka nors grazaus nulipdyt..


Parodyk nors viena savisky , kuris negrazus
mastau.gif
Atsakyti
Aij mergos, sulipdziau Juodaji miska RECEPTAS. Bet atvirai pasakysiu, kaip tingejau puosti... na realiai aisku grazesnis gavosi, nes fotikas spalvas kazkaip iskraipo. Dar ir tai viena tik padori foto gavosi, nes tai atspindys kazkoks, tai vel kas doh.gif

(Gelytes Cipciuko lipdytos blush2.gif ) Reikia gi prisiruosti paciai palipdyt...

Sakyciau sitas gavosi geriau, nei pirmas mano Juodas miskas, o biskvito skonis wub.gif beje, tepiau tris biskvitus, ant vidurinio dejau sokolado sluoksneli, vysnias ir grietinele. Nes jau butu per storas tortas su 4 biskvitais.
Dar grietinele kazko patezo, gal prastai isplakiau.

Beje i sokoladini glaju, dar dejau sviesto (100 g sokolado, 50 g sviesto, 2 saukstai pieno). Taip gaunasi man minkstesnis, kai sustingsta.

Prapjauto nebus biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 29 gruodžio 2008 - 12:50
Vau bigsmile.gif .......fainuolis , kodel nebus prapjauto unsure.gif ???.....kazkam darei ???.....aaaaaa prisiminiau vyro broliui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 29, 12:54)
Vau  bigsmile.gif .......fainuolis , kodel nebus prapjauto unsure.gif ???.....kazkam darei ???.....aaaaaa prisiminiau vyro broliui doh.gif


Aha, vyro broliui unsure.gif Bet siaip biskvita tai naudosiu ir kokiam kitam tortui, labai gerulis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 29, 12:46)
Aij mergos, sulipdziau Juodaji miska RECEPTAS. Bet atvirai pasakysiu, kaip tingejau puosti... na realiai aisku grazesnis gavosi, nes fotikas spalvas kazkaip iskraipo. Dar ir tai viena tik padori foto gavosi, nes tai atspindys kazkoks, tai vel kas  doh.gif

(Gelytes Cipciuko lipdytos  blush2.gif ) Reikia gi prisiruosti paciai palipdyt...

Sakyciau sitas gavosi geriau, nei pirmas mano Juodas miskas, o biskvito skonis  wub.gif beje, tepiau tris biskvitus, ant vidurinio dejau sokolado sluoksneli, vysnias ir grietinele. Nes jau butu per storas tortas su 4 biskvitais.
Dar grietinele kazko patezo, gal prastai isplakiau.

Beje i sokoladini glaju, dar dejau sviesto (100 g sokolado, 50 g sviesto, 2 saukstai pieno). Taip gaunasi man minkstesnis, kai sustingsta.

Prapjauto nebus biggrin.gif

user posted image

gražus tortas 4u.gif

žinok,iš karto akis užkliuvo už rožytės,sakau čia gi turbūt cipsiuko braižas,ir akurat lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 12 28, 22:35)
Mergaites
Va tas mano NAPOLEONCIKO gabaliukas  ax.gif

user posted image

Bet jau skanus, slapias, nesaldus, neriebus.  thumbup.gif  thumbup.gif  Sluoksniai plonuciai (cia ju 9). Misheles neragavau, bet beveik kaip Misheles lotuliukas.gif Turbut, pats skaniausias mano tortas, kuri esu kepusi. Aciu tau, Daividija uz ideja

kai ant saldumo patraukia, mes daznai perkam napoleono pyraga, bet turbut reiks ir paciai pabandyt sumeistraut toki grozi cool.gif
Atsakyti