Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

QUOTE(Inočka @ 2008 12 28, 15:43)
Mergaites
Mano NAPOLEONCIKAS is bemieles sluoksniotos teslos. blush2.gif



Kaip as cia prazioplinau sita torta blink.gif 4u.gif fainuolis.. o tos gelytes kokios fainos ir dideles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 29, 11:03)
Sudomino mane tas tortas. Nusipirkau akcijines teslos biggrin.gif

O aš akcijinės nebegavau lotuliukas.gif Išpirko supermamos matyt lotuliukas.gif Bet visvien planuoju daryt kada nors ax.gif Tik aš tai kvadratinį darysiu ax.gif nebus jokių atraižų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2008 12 29, 17:36)
O aš akcijinės nebegavau  lotuliukas.gif  Išpirko supermamos matyt  lotuliukas.gif  Bet visvien planuoju daryt kada nors ax.gif  Tik aš tai kvadratinį darysiu  ax.gif  nebus jokių atraižų  bigsmile.gif


Kad as irgi kvadratini turbut darysiu. Galvoju gal gimtadieniui pasidaryt. Ale jei nesigaus g.gif bet vistiek pakociojus manau ir ta kvadratine forma normaliai nesigaus g.gif

O kiek laiko ir kokioj temperaturoj reikia kepti?

Dar maciau pardej buvo dvieju rusiu bemiele. Viena po 250 g du gabaliukai. O kita pakuote 6 paploteliai.
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 29, 18:42)
Kad as irgi kvadratini turbut darysiu. Galvoju gal gimtadieniui pasidaryt. Ale jei nesigaus  g.gif bet vistiek pakociojus manau ir ta kvadratine forma normaliai nesigaus  g.gif

O kiek laiko ir kokioj temperaturoj reikia kepti?

Dar maciau pardej buvo dvieju rusiu bemiele. Viena po 250 g du gabaliukai. O kita pakuote 6 paploteliai.

Mane irgi labai sudomino tas torciukas,idomu jei toki pasidaryti su tikru plikytu kremu,turetu buti skanu g.gif
O gal kas zino plikyto kremo receptuka,niekur nerandu doh.gif
Atsakyti
Aha, man irgi įdomu pasidarė kaip reikia daryti Napoleoną iš pirktos sluoksniuotos tešlos blush2.gif pertepimai tokie patys kaip to tikrojo pagal Mišelę? jau susipainiojau jūsų Napoleonuose blush2.gif kur pagal kokį receptą gaminta....bet atrodo visi šauniai thumbup.gif
Papildyta:
pertepimo receptuką su pirkta tešla jau radau, tik iškilo kitas klausimukas: ar iš pirktinės tešlos nesigauna pyragas toks tarsi guminis? ax.gif gal visgi kept geriau papločius? o gal kuri bandėte pirktus specialius papločius napoleono tortukui? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 29, 17:42)
Kad as irgi kvadratini turbut darysiu. Galvoju gal gimtadieniui pasidaryt. Ale jei nesigaus  g.gif bet vistiek pakociojus manau ir ta kvadratine forma normaliai nesigaus  g.gif

O kiek laiko ir kokioj temperaturoj reikia kepti?

Dar maciau pardej buvo dvieju rusiu bemiele. Viena po 250 g du gabaliukai. O kita pakuote 6 paploteliai.

Man tai labiausiai patinka Mantingos bemielė sluoksniuota tešla geltonam įpakavime, po 6 paplotėlius ax.gif

Ten man rodos rašo 10-15 min, bet mano įkaitintoj orkaitėj kepa pusvalandį blink.gif Tai žiūrėk pagal saviškę mirksiukas.gif


QUOTE(Shokoladka @ 2008 12 29, 17:56)
Aha, man irgi įdomu pasidarė kaip reikia daryti Napoleoną iš pirktos sluoksniuotos tešlos  blush2.gif  pertepimai tokie patys kaip to tikrojo pagal Mišelę? jau susipainiojau jūsų Napoleonuose  blush2.gif  kur pagal kokį receptą gaminta....bet atrodo visi šauniai  thumbup.gif

Manau tokie patys, bet gali daryt pagal Daividiją arba Inočką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shokoladka @ 2008 12 29, 18:04)
Aha, man irgi įdomu pasidarė kaip reikia daryti Napoleoną iš pirktos sluoksniuotos tešlos  blush2.gif  pertepimai tokie patys kaip to tikrojo pagal Mišelę? jau susipainiojau jūsų Napoleonuose  blush2.gif  kur pagal kokį receptą gaminta....bet atrodo visi šauniai  thumbup.gif
Papildyta:
pertepimo receptuką su pirkta tešla jau radau, tik iškilo kitas klausimukas: ar iš pirktinės tešlos nesigauna pyragas toks tarsi guminis?  ax.gif  gal visgi kept geriau papločius? o gal kuri bandėte pirktus specialius papločius napoleono tortukui?  wub.gif


As bandziau daryt ne karta su pirktiniais Napoleono lakstais. Ten tokie tikri sluoksniuoti lakstai. Rutos firminej pardej pirkdavau Vilniuje. Nu super skanus, ir nebrangus. Pertepima darydavau: 2 indeliai kondensuoto, 1,5 pakelio sviesto, 2 citrinu sultys, ir siek tiek nutarkuota zievele. Nu niam thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Owly @ 2008 12 29, 18:09)
Man tai labiausiai patinka Mantingos bemielė sluoksniuota tešla geltonam įpakavime, po 6 paplotėlius  ax.gif



As pirkau tuos kur melynoj pakuotej smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 29 gruodžio 2008 - 18:13
Merginos, kepiau as is gatavos bemieles sluoksniotos teslos, tai kociojau, kaip popieriaus laba, labai plonai, kepe jau ikaitintoje 200 c. temperaturoje gal kokias 3-4 min. I skarda dejau is kart 2 lakstus, nes pas mane buvo 18 cm. skersmens. Zodziu labai greitai. O krema dariau plykita. Va CIA parasiau koki krema. Ten kremo norma 250 gr. bemieles teslos. Va TAIP atrodo gabaliukas.
Tortas labai skanus thumbup.gif O antra diena dar skanesnis.
Cia as i viena viska sudejau, o tai isbarsyta buvo blush2.gif

Tai, tikrai galite isbandyti. Kaip ir as pabandziau, padariau nediduka tortuka, produktu nedaug.

Rugegele23, juokio skirtumo kokia tesla pirksi, kalbu apie gabaliuku kieki. Vistiek paimi gabaliuka ir iskocioji, apipjauni, nes iskepes labai trupa ir labai tankiai reikia subadyti sakute. Apipjautus likucius vel su teslos gabaliuku iskocioji.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 29 gruodžio 2008 - 19:38
nu reiks man kada pabandyti Inockos torcika, nes jau taip gundanciai ir nesunkiai padaromas atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 12 29, 19:27)
Merginos, kepiau as is gatavos bemieles sluoksniotos teslos, tai kociojau, kaip popieriaus laba, labai plonai, kepe jau ikaitintoje 200 c. temperaturoje gal kokias 3-4 min. I skarda dejau is kart 2 lakstus, nes pas mane buvo 18 cm. skersmens. Zodziu labai greitai. O krema dariau plykita. Va CIA parasiau koki krema. Ten kremo norma 250 gr. bemieles teslos. Va TAIP atrodo gabaliukas.
Tortas labai skanus  thumbup.gif O antra diena dar skanesnis.
Cia as i viena viska sudejau, o tai isbarsyta buvo blush2.gif



nu padariau ir as toki, bet gaila, kad neturejau spanguoliu doh.gif . man labiau pyragiskas gavosi, nes dariau staciakampi ir lakstu viso 6vnt. tai toks maziukas lotuliukas.gif pirma kart torta dariau, tai vis ta krema taupiau, kad uztektu visiems sutept, bet galu gale dar jo liko cool.gif
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2008 12 29, 21:36)
nu padariau ir as toki, bet gaila, kad neturejau spanguoliu doh.gif . man labiau pyragiskas gavosi, nes dariau staciakampi ir lakstu viso 6vnt. tai toks maziukas lotuliukas.gif pirma kart torta dariau, tai vis ta krema taupiau, kad uztektu visiems sutept, bet galu gale dar jo liko cool.gif



o tai tu darei iš vieno pakelio tos tešlos ar dviejų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(witalyli @ 2008 12 29, 21:00)
o tai tu darei iš vieno pakelio tos tešlos ar dviejų?  g.gif


is 1, o reikejo is 2 g.gif
Atsakyti