Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

Oi, ačiū už komplimentus flirt.gif

QUOTE(davija @ 2008 12 15, 10:41)
auges pyragaičiai wub.gif tikrai atrodo taip paprasta, bet beprotiškai fantastiškai atrodo bigsmile.gif bet to šokaldo turbūt reikia nepagailėt, kad atlaikytų svorį varškytės ir grietinėlės g.gif



Šokolado nelabai daug reikia, aš du sluoksnius tepiau, o jo neužtepsi storai smile.gif

QUOTE(kastaneda @ 2008 12 15, 21:40)
Mergaites noriu Jusu paklausti, kepiau pyraga Zebra, kiek suprantau Jusu jis megiamas, bet....man jis tikrai nesigavo toks saunus(taip neiskilo ir taip graziai netarode), koki maciau cia nuotraukoje (dabar neberandu), bet noriu paprasyti, gal galit pakartoti recepta, nes vienos jis raso vienaip, kitos kitaip....vienur 2 stikl.miltu, kitur 200 gramu....Aciu


Aš Zebrą kepu iš
3 kiaušinių
2 stikl. cukraus
1 pok vanilinio cukraus
1 pok kepimo miltelių

1 stik. vandens
1 stikl. aliejaus
2 stikl miltų
kakavos.

Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 12 16, 11:41)
o tai kiaušo  trynis ir būna žalias? unsure.gif


trynį reikia sukti su cukrum ant garų(į puodą įpilti vandens,jį užvirinti,ant to puodo uždėti dubenėlį ir jame plakti kiaušinį,kol ištirps cukrus)
kai dubenį nuimi,tai ta masė būna tokia gerai šilta,tai gal visai žalias jis nėra g.gif
Atsakyti
Man tai labai skanus desertas žalius trynius išsukti su cukrum iki purios masės. Tą masė šaukšteliu pilama ant paruoštos kavos. Kadangi aš kavos negeriu, tai išsmaguriauju tą masę vieną. Man labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
ta skanesta vaikystei labai megdavau,tik dar kakavos isidedavom,dabar tai feeeeeeeeeeeee schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2008 12 16, 18:50)
Man tai labai skanus desertas žalius trynius išsukti su cukrum iki purios masės. Tą masė šaukšteliu pilama ant paruoštos kavos. Kadangi aš kavos negeriu, tai išsmaguriauju tą masę vieną. Man labai skanu thumbup.gif


jo,labai skanu thumbup.gif kartais ir mes pasidarom su kavute smile.gif

daividija na ir išradingumas thumbup.gif gal reikės kada pabandyt tokius sausainukus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivaP: 16 gruodžio 2008 - 21:27
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 16, 00:33)
Ju yra ivairiu , sitam tortui tinka  vanilinis arbe greitininis , ju yra visose parduotuvese pirkti , prie zele , kisieliu , vanilino ....t.t.

user posted image



labai,labai aciu 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
o sitie kremai tinka visiems tortams, nu kvailai paklausiau blush2.gif , nu bet vistiek labai jau idomu ir dar kiek reikia tu pakeliu vienam normalaus dydzio tortui sutepti, ir dar kiek toks kremas kainuoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 17 gruodžio 2008 - 07:45
labiau tinka biskvitiniam,reikia pusantro pakelio,as mokejau2,50lt.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2008 12 17, 07:44)
o sitie kremai tinka visiems tortams, nu kvailai paklausiau  blush2.gif , nu bet vistiek labai jau idomu ir dar kiek reikia tu pakeliu vienam normalaus dydzio tortui sutepti, ir dar kiek toks kremas kainuoja?


28 CM. formai as sunaudoju 2 pakelius - ne maziau , jei juo puosi ir sonus ir virsu , dar vieno , bet galima dalinti ji ir po puse pakelio jei dvieju per daug , mokejau URME 2,60 pardese 3.50 lito , iskokite turguose gausite pigiau .
Atsakyti
Prasau pagalbos 4u.gif

Zadu kepti Cinside florentinus, bet prisiprkau riesutu su zievelem, nes nei skaldytu migdolu, nei luptu zemes riesutu neradau pirkti. Gal galit patarti kaip juos kuo lengviau ir greiciau nulupti g.gif o paskui su kuo susmulkinti g.gif
Busiu labai dekinga uz patarimus thumbup.gif aciuks.gif
Atsakyti
reik trumpam sumest į verdantį vandenį, tada žievelė bus atšokusir labai lengvai nusilups.
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2008 12 17, 10:30)
Prasau pagalbos 4u.gif

Zadu kepti Cinside florentinus, bet prisiprkau riesutu su zievelem, nes nei skaldytu migdolu, nei luptu zemes riesutu neradau pirkti. Gal galit patarti kaip juos kuo lengviau ir greiciau nulupti g.gif o paskui su kuo susmulkinti g.gif
Busiu labai dekinga uz patarimus thumbup.gif aciuks.gif


Galima orkaitėj pakepint, tada lengvai nusilups mirksiukas.gif O jei neturit kavos malimo mašinėlės, riešutus galit sugrūst su papraščiausiu kočėlu biggrin.gif
Atsakyti