Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

QUOTE(rasyte_ @ 2008 12 17, 10:30)
Prasau pagalbos 4u.gif

Zadu kepti Cinside florentinus, bet prisiprkau riesutu su zievelem, nes nei skaldytu migdolu, nei luptu zemes riesutu neradau pirkti. Gal galit patarti kaip juos kuo lengviau ir greiciau nulupti g.gif o paskui su kuo susmulkinti g.gif
Busiu labai dekinga uz patarimus thumbup.gif aciuks.gif


Rasyte
, migdolus uzplikyk verdanciu vandeniu , ir tuoj nulupk ( labai lengvai tai pasidaro ) , o arahisus( ZEMES RIESUTAI ) , keptuveje ar orkaiteje reikia pakepinti ir rankomis trinant zievele nubyres ....SEKMES !!!

Smulkink mesmale , kavamale , blenda , tarkuok ( sunkoka ), grusk kocelu , pridengusi ranksluosciu , kapok plaktuku .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipciukas: 17 gruodžio 2008 - 11:18
savaitgalį kepiau sausainius pagal Sonatinos varškinių ragelių motyvus tongue.gif
user posted image
VARŠKINIAI RAGELIAI
200 g varškės
100 g sviesto
1/4 a. š. druskos
150 g miltų

200-250 g marmelado (karščiui atsparaus, kepiniams)

Užminkyti tešlą, padalinti į du rutulius. Kiekvieną iškočioti į apskritimą, apipjauti kraštus naudojant didelę lėkštę. Padalinti į 12 dalių. Dėti po 1 a. š. marmelado ir atsargiai suvynioti.
Sudėti ant kepimo popieriumi išklotos skardos.
Kepti iki 200C įkaitintoje orkaitėje 20 min., kol pagels.
Kai atauš, pabarstyti cukraus pudra.

aišku,ir aš neturėjau jokio specmarmelado schmoll.gif tik braškinį naminį ir vaiko nesuvalgytą nuluptą obuolį.todėl į pusę ragelių buvo įvyniotos obuolių skiltelės,apibarstytos cinamonu ir ruduoju cukrumi,o kita pusė buvo su paprastu marmeladu,tik aš ji ne šaukšteliu dėjau,o tesiog tepiau ant tešlos-beveik nieko neišbėgo bigsmile.gif
labai skanūs sausainiai wub.gif ypač su obuoliais wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 17 gruodžio 2008 - 11:54
Labai aciu uz atsakymus aciuks.gif
Atsakyti
VARŠKINIAI RAGELIAI wub.gif reiks bandyti pagaminti cool.gif
Atsakyti
[quote=cipciukas,2008 12 14, 22:26]
AGUONELE ....na negi tau nemalonu matyti grazu paveiksleli ? gele , zveriuka ar dar ka nors ....negi tau tai nepakelia nuotaikos ? man jie toki mieli , linksmi , ir kartais taip pakelia slogia nuotaika verysad.gif , juk jie tam ir sudaryti , kad galima butu pasinaudoti .....kai per sutuoktuviu metines gavau tiek geliu , man atrode , kad jos visos pas mane pamerktos , taip malonu buvo .....bet prizadu , jei moderatoriai uzdraus tikrai nebedesiu schmoll.gif , o kol kas atsiprasau , bet su tavim nenoriu surikti .

gal nesupyksit blush2.gif paveiksliukai is ties puiku ir grazu bet ne visi turi tokius gerus internetinius rysius o per juos kol atidaro visas nuotraukytes kartais del to tenka isjungti kompiuteri nenusiziurejus jokio recepto.
labai skaniu nauju ideju ir vel prisiziurejau vel turesim ka savaitele pakepti. aciu kepejeles 4u.gif
Atsakyti
Larissa,labai skaniai atrodo rageliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo April-Aries: 17 gruodžio 2008 - 16:05
Cipciukas bandau daryti gumunius meduolius pagal tavo recepta smile.gif
Bet jauciu,kad kai ka negerai padariau doh.gif padeginta cukru supyliau i paruosta misini ir jis iskart sukietejo,idomu ar jis ant garu issilydis ar blogai padariau? blush2.gif
As kaip visad,kazka ne taip padarau doh.gif
Atsakyti
REIKIA PILTI I KARSTA , JAU BEVEIK VERDANTI MISINI , LAUK , KOL ISTIRPS , JEI LIKTU GUMULIUKU , TEKS PERKOSTI , PER SIETELI .
Atsakyti
Sian jau spejau sumeistrauti, tik nuotraukoj kaip visada truputi ne taip atrodo blush2.gif
user posted image
Viduj ananasinio torto biskvitas, kremas ir vel is pokelio blush2.gif
Atsakyti
Labutis,
poster_offtopic.gif
man iskilo tokia problema, kad nerandu grietines 36% riebumo doh.gif arba gal as ka netaip ziuriu. beje as airijoj gyvenu. radau double cream, wipping cream, single cream, kaip supratau kad double cream yra riebiausia, bet vistiek ten 36 riebumo nera. gal yra cia kas gyvena airijoj ir zino? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 17, 16:58)
REIKIA PILTI I KARSTA , JAU BEVEIK VERDANTI MISINI , LAUK , KOL ISTIRPS , JEI LIKTU GUMULIUKU , TEKS PERKOSTI , PER SIETELI .

palaukiau kol istirpo,o kelius maziukus gabaliukus per sieteli isgraibsciau 4u.gif
Kita karta zinosiu,ryt idesiu foto,nes nespejau papuosti visu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2008 12 17, 18:00)
Sian jau spejau sumeistrauti, tik nuotraukoj kaip visada truputi ne taip atrodo blush2.gif


tai gražus tas tortukas,papuoštas ir thumbup.gif
Atsakyti