Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkėnai pykstasi

Sakyčiau kad čia dar pusė bėdos, kad pykstasi. Mes nusipirkom atseit dvi pateles, tai viena po kiek laiko pagimdė 7 vaikus doh.gif. Aš, žiopla, net nepatikrinau, patikėjau, ką zooparduotuvėj pasakė. Tai dabar turiu visą Džiungariją ir nebežinau kur padėti.
Zooparduotuvės jų net dykai nebeima. Taip kad patarčiau atskirti tuos besipešančius žiurkėnus, o tai dar didesnį galvos skausmą apturėsite.
Atsakyti
jau susitaike smile.gif nesuprasi ko jie ten nepasidalino... smile.gif o kita diena pradejo vaikucius gamint smile.gif tai po kiek laiko ir pas mus turbut dziungalija uzsiveis smile.gif nezinau ka daryt reiks, turesiu dovanu daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnisss @ 2005 07 25, 00:54)
jau susitaike smile.gif nesuprasi ko jie ten nepasidalino... smile.gif o kita diena pradejo vaikucius gamint smile.gif tai po kiek laiko ir pas mus turbut dziungalija uzsiveis smile.gif nezinau ka daryt reiks, turesiu dovanu daug biggrin.gif

Buk rami,neprisiveis... jei pati ju neveisi-pati patele ispjaus vaikus pries gimdydama nauja vada verysad.gif
Atsakyti
Aš irgi gavau dovanų per Kalėdas 2 džiungarijos žiurkėnus. Net nežinau, ar čia patelės ar patinėliai. g.gif Tik jie irgi kartais pykstasi, visad išskiriu juos ir vėl viskas ok, kartu miega biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(No_Angel* @ 2005 12 30, 00:00)
Aš irgi gavau dovanų per Kalėdas 2 džiungarijos žiurkėnus. Net nežinau, ar čia patelės ar patinėliai.  g.gif  Tik jie irgi kartais pykstasi, visad išskiriu juos ir vėl viskas ok, kartu miega  biggrin.gif

Dziungarai gyvena poromis(seimomis),bet ir seimose pasitaiko kivircu...Patina nuo pateles galima nesunkiai atskirti pagal atstuma tarp analines ir lytines angu,-pas patinus jis zymiai didesnis.Jei atstumas vienodas pas abu zverelius,reiskia,jie tos pacios lyties... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintaras Klimaitis @ 2005 12 30, 02:09)
Dziungarai gyvena poromis(seimomis),bet ir seimose pasitaiko kivircu...Patina nuo pateles galima nesunkiai atskirti pagal atstuma tarp analines ir lytines angu,-pas patinus jis zymiai didesnis.Jei atstumas vienodas pas abu zverelius,reiskia,jie tos pacios lyties... mirksiukas.gif


Ačiū, eisiu ištirt kokios lyties mano mažiukai smile.gif
Atsakyti
pas mano drauge irgi nerealiai pykdavosi,taip ir vargo ji tai vel atskiria tai suleidzia ir kol jau atrode,kad susitaike galutinai, atsikelusi drauge ryte pamate,kad patele tikraja ta zodzio prasme iskastravo patineli verysad.gif ziauru :verysad:taip,kad atsargiai,tik jums gali pasirodyti,kad viskas tvarkoj unsure.gif
Atsakyti
Ziurkenus reikia laikyti atskirai, suleisti tik poruotis. Kitaip jie anksciau ar veliau issipjauna, nesvarbu, ar pateles, ar patineliai. Mes laikem dvi pateles, pagyveno kartu apie keturis menesius, o paskui viena kitai kakla perkando. Pas draugus vienos pateles vaikai kartu gyveno, tai toks pat likimas. O jau pjaudavosi. Pradedavo nerealiai cypt ir toki keista kvapa leisti, susikimba ir kociojasi po narva. Tiesa pas mus buvo sirijos ziurkenai, taciau dar vienu pazistamu smiltpele suede patineli nuo kiausiniu blush2.gif ir po keliu dienu uzsilenke.
Ir internete skaiciau kad juos reikia laikyt atskirai, taciau nebuvo salygu.
Atsakyti
QUOTE(Kukė @ 2005 07 20, 15:24)
Sakyčiau kad čia dar pusė bėdos, kad pykstasi. Mes nusipirkom atseit dvi pateles, tai viena po kiek laiko pagimdė 7 vaikus  doh.gif. Aš, žiopla, net nepatikrinau, patikėjau, ką zooparduotuvėj pasakė. Tai dabar turiu visą Džiungariją ir nebežinau kur padėti.
Zooparduotuvės jų net dykai nebeima. Taip kad patarčiau atskirti tuos besipešančius žiurkėnus, o tai dar didesnį galvos skausmą apturėsite.

O mes kai pirkom, tai nuvarem i kalvariju turgu ir sakom, mums patineli duokit,tai tas pardavejas sako imkit patele, maziau smirda doh.gif doh.gif
Smirda gal ir maziau, tik ta patele jau ne vienam o desimtyje asmenu buvo schmoll.gif
Parsinesam namo, visi utiu tiu ziurkyte, o ta ziurkyte tik krimst i pirsta. Visus apkramte. Net i vet tarnyba skambinom paklaust ar buna pasiutusiu ziurkenu, tai veterinaras gardaus juoko apturejo rolleyes.gif
Ir ne durna pasitaike, ismoko narveli atsidaryt, tai kol neisdalinom tai namuose ziurkiu ferma buvo. Atsidarai stalciu o ten ziurkenas sausaini grauzia. unsure.gif Paskui uzsukom narva viela kad neatsidarytu ir tas ziurkytes isdalinom.
Atsakyti
QUOTE(Kukė @ 2005 07 20, 15:24)
Sakyčiau kad čia dar pusė bėdos, kad pykstasi. Mes nusipirkom atseit dvi pateles, tai viena po kiek laiko pagimdė 7 vaikus  doh.gif. Aš, žiopla, net nepatikrinau, patikėjau, ką zooparduotuvėj pasakė. Tai dabar turiu visą Džiungariją ir nebežinau kur padėti.
Zooparduotuvės jų net dykai nebeima. Taip kad patarčiau atskirti tuos besipešančius žiurkėnus, o tai dar didesnį galvos skausmą apturėsite.

O mes kai pirkom, tai nuvarem i kalvariju turgu ir sakom, mums patineli duokit,tai tas pardavejas sako imkit patele, maziau smirda doh.gif doh.gif
Smirda gal ir maziau, tik ta patele jau ne vienam o desimtyje asmenu buvo schmoll.gif
Parsinesam namo, visi utiu tiu ziurkyte, o ta ziurkyte tik krimst i pirsta. Visus apkramte. Net i vet tarnyba skambinom paklaust ar buna pasiutusiu ziurkenu, tai veterinaras gardaus juoko apturejo rolleyes.gif
Ir ne durna pasitaike, ismoko narveli atsidaryt, tai kol neisdalinom tai namuose ziurkiu ferma buvo. Atsidarai stalciu o ten ziurkenas sausaini grauzia. unsure.gif Paskui uzsukom narva viela kad neatsidarytu ir tas ziurkytes isdalinom.
Atsakyti
Siandien nusipirkau sirijos ziurkena cia svedijoje uz ji 70lt paklojau blush2.gif
Galvojau gal velaiu ir patele isigyti,bet kad jie ziuriu baisiai pesasi,tai iskilo didelis ?
Ir dar klausimas jei nepirksiu pateles ar is vienusumo jis nepadves
Atsakyti
QUOTE(Kukė @ 2005 07 20, 16:24)
Sakyčiau kad čia dar pusė bėdos, kad pykstasi. Mes nusipirkom atseit dvi pateles, tai viena po kiek laiko pagimdė 7 vaikus  doh.gif. Aš, žiopla, net nepatikrinau, patikėjau, ką zooparduotuvėj pasakė. Tai dabar turiu visą Džiungariją ir nebežinau kur padėti.

Pas mus panaši situacija- rudenį nusipirkom 2 patinėlius, bet ką tik sužinojom, kad viena buvo patelė, nes ką tik pagimdė krūvą vaikų blink.gif Ką daryti ir kaip elgtis, neįsivaizduoju doh.gif
Atsakyti