Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkėnai pykstasi

QUOTE(Jazira @ 2006 05 06, 06:02)
o kas butu, jei atsirastu trecias kolega ziurkenas biggrin.gif ?
gal susitaikytu? (pries bendra priesa smile.gif

Didziausia tikimybe,kad veisksmas vystytusi pagal formule 2+1=1 tongue.gif
Procesas gali uzsitesti ir buti skausmingas mirksiukas.gif
Atsakyti
O siaip ir Sirijos ir Dziungarijos ziurkenus geriausia laikyti po viena.Nes anksciau ar veliau jie visviena susipjauna iki krauju. verysad.gif O kad vienas budamas neliudetu,tai i narveli galima ideti metalini arba plastmasini ratuka,dar gyvunu parduotuvese buna pirkti tuneliu-labirintu,supyniu.Ir tada jusu ziurkenas tikrai netures laiko liudeti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rittusia: 29 gegužės 2006 - 00:50
Labukas smile.gif na as pati auginu džiungarijos žiurkėnus smile.gif turiu porelę, mergyte baltute, o tevelis kaip ir visi kiti pilkas smile.gif mergyte dažniausiai pyksta ant patinelio pries nėštumo galą, man taip jau 2kartus nutiko smile.gif tai va jei jau pešasi reikia juo satskirti:) beja parduodu žiurkeniukus smile.gif nes kas mėnesį jie man atsiveda vis nauju smile.gif tai jei kas norit kreipkitės wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleckia @ 2006 06 01, 18:51)
Labukas smile.gif na as pati auginu džiungarijos žiurkėnus smile.gif turiu porelę, mergyte baltute, o tevelis kaip ir visi kiti pilkas smile.gif  mergyte dažniausiai pyksta ant patinelio pries nėštumo galą, man taip jau 2kartus nutiko smile.gif tai va jei jau pešasi reikia juo satskirti:) beja parduodu žiurkeniukus smile.gif nes kas mėnesį jie man atsiveda vis nauju smile.gif tai jei kas norit kreipkitės wink.gif


o kokiam mieste jie gyvena? unsure.gif
pries keleta metu as irgi veisiau siuos ziurkenukus, labai patiko draugiski viens kitam pasitaike, niekada nesipyko, tik patinelis skaudziai kasdavo man, kai noredavau ji paimti blush2.gif
o jaunikliu vada kas puse men buvo, nes kartu auginau blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giekab: 01 birželio 2006 - 19:01
QUOTE(giekab @ 2006 06 01, 19:59)
o jaunikliu vada kas puse men buvo, nes kartu auginau  blink.gif

doh.gif
Mes pirkom 2 patinėlius, kad nesiveistų, bet... greičiausiai pardavėja apsiriko lotuliukas.gif Taigi dabar turim 6 mažučius. Viskas būtų gerai, jie minkštučiai, mieli, faini, bet mums prasidėjo alergija verysad.gif Vyras nuolat čiaudo namie būdamas, o aš jau bijau, kad vieną dieną neatsimerksiu, nes viena akis labai nekaip reaguoja verysad.gif Bijau ir pagalvoti kas bus, jei jų dar atsiras doh.gif
Gal kas norėtų? Dovanočiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleckia @ 2006 06 01, 18:51)
Labukas smile.gif na as pati auginu džiungarijos žiurkėnus smile.gif turiu porelę, mergyte baltute, o tevelis kaip ir visi kiti pilkas smile.gif  mergyte dažniausiai pyksta ant patinelio pries nėštumo galą, man taip jau 2kartus nutiko smile.gif tai va jei jau pešasi reikia juo satskirti:) beja parduodu žiurkeniukus smile.gif nes kas mėnesį jie man atsiveda vis nauju smile.gif tai jei kas norit kreipkitės wink.gif

Gal tu juos atskirk,ir duok patelei pailseti,nes kas menesi gimdydama jinai pas tave neisgyvens. verysad.gif Nusilps jos organizmas.
Atsakyti
QUOTE(rittusia @ 2006 06 02, 01:02)
Gal tu juos atskirk,ir duok patelei pailseti,nes kas menesi gimdydama jinai pas tave neisgyvens. verysad.gif Nusilps jos organizmas.

Esu daug eksperimentavęs su įvairiais graužikais,-esant optimalioms laikymo salygoms ir subalnuotam šėrimui,praktiškai gimdymų dažnumas neturi įtakos patelės amžiui...dirbtinai darant pertraukas,dažnai sutrinka patelių psichika ir fiziologija...Gamta "sukonstravo"graužikus tokius-nuolat besidauginančius tongue.gif
Atsakyti
smile.gif manieji žiurkenukai gyvena Mažeikiuose :)bet juk tam yra įvairios susisiekimo piemonės smile.gif as jau jaučiu kad manoji jau šiandien arba per artimiausias paras jau susilauks savųjų mažylių wink.gif as tai juos laikau atskirtus tol kol vaikučiai jau tampa savarankiški wink.gif po to vaikučius atskiriu o tėvelius suvedu, tai pradžioj mergyte pyksta labai, bet po kelių dienų vel susitaiko ir vel ramiai gyvena iki sekančio gimdimo smile.gif tai va kas norit žiurkeniukų po menesiuko gal bižki mažiau rasykit i a.z. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rittusia @ 2006 06 02, 00:02)
Gal tu juos atskirk,ir duok patelei pailseti,nes kas menesi gimdydama jinai pas tave neisgyvens. verysad.gif Nusilps jos organizmas.

Jų nereikia atskirti wink.gif

QUOTE(Kleckia @ 2006 06 02, 12:26)
smile.gif manieji žiurkenukai gyvena Mažeikiuose :)bet juk tam yra įvairios susisiekimo piemonės smile.gif  as jau jaučiu kad manoji jau šiandien arba per artimiausias paras jau susilauks savųjų mažylių wink.gif as tai juos laikau atskirtus tol kol vaikučiai jau tampa savarankiški wink.gif po to vaikučius atskiriu o tėvelius suvedu, tai pradžioj mergyte pyksta labai, bet po kelių dienų vel susitaiko ir vel ramiai gyvena iki sekančio gimdimo smile.gif tai va kas norit žiurkeniukų po menesiuko gal bižki mažiau rasykit i a.z. smile.gif

Keista ir smagu, kad tau taip gerai sekasi thumbup.gif Nes šiaip džiungarijos žiurkėnų porelės negalima atskirti, kadangi patinėlis padeda auginti vaikučius wub.gif Patelė viena gali nesugebėti jų užauginti unsure.gif Pas mus taip ir buvo- patinėlis labai rūpinosi mažiukais, kartais net labiau nei patelė wub.gif
Atsakyti
ogho kaip idomiai smile.gif pas mane tai patele pyksta ant patinelio pries gimdyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintaras Klimaitis @ 2006 06 02, 03:06)
Esu daug eksperimentavęs su įvairiais graužikais,-esant optimalioms laikymo salygoms ir subalnuotam šėrimui,praktiškai gimdymų dažnumas neturi įtakos patelės amžiui...dirbtinai darant pertraukas,dažnai sutrinka patelių psichika ir fiziologija...Gamta "sukonstravo"graužikus tokius-nuolat besidauginančius tongue.gif

Taciau prisimink kad tavo ziurkenas gyvena narve tarp keturiu sienu,o ne gamtoje,ir tu jam visviena nesuteiksi tokiu salygu,kiek jam duotu gamta.Mes taip pat valgome kokybiska ir subalansuota maista,bet jeigu gimdytumem kas metus,kazin kiek pratemtumem? g.gif
Atsakyti
sveiki dziurkeniuku myletojai, ieskm berniuko mielai dziungarijos ziurkeniukei balkshvos spalvos smile.gif
Atsakyti