Įkraunama...
Įkraunama...

Muzika pilvukui

As tai irgi kai vaziuoju masinoj, klausausi kaip visada - tai, kas tuo metu patinka, o siaip turiu nusipirkus Starosaites lopsiniu albuma, tai stengiuosi mazyliui kuo dazniau paleist, o ir man ne prosal pasimokinti lopsiniu zodzius biggrin.gif nors negaliu sakyti,kad visos jos lopsines patinka g.gif va pabandysiu ir as Tajos albumeli parsisiust - man jos balsas thumbup.gif
Atsakyti
Aš klasikos klausau,kadangi mūsų tėtis muzikantas,tai namie nuolat tokia muzika skamba.O ir kai laukiausi pirmojo gydytoja pasakė,kad labai teigiamai veikia vaiką,ramesnis būna. g.gif
Atsakyti
As savo patyrimu galiu pasakyti, kad muzika nestumo metu tikrai turi itakos vaikucio muzikalumui, bei vystimuisi. Kai as laukiausi grojau, daug dainavau, klausiau muzikos. Ir tikrai matom rezultata nuo pat kudikystes smile.gif
Papildyta:
beje, pamirsau pamineti kokios muzikos klausiau..klausiau klasikos, ja grojau, vaiksciojau i dziazo koncertus(per juos mazius aktyviai makaluodavosi pilvelyje, su MB juokdavomes, kad soka biggrin.gif ) , roka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flamera @ 2009 08 30, 09:49)
4u.gif Sveikos būsimos mamytės. Įdomu sužinoti ar klausotės muzikos ir kokios? Aš net neabejoju, kad muzika turi įtakos. Tai kokią pasirinkti sau ir vaikeliui?  g.gif  bigsmile.gif


aš duodavau paklausyti mocarto, bacho kai gimė įjungiau dukrytei tą muziką galvojau gal nuo to geriau užmigs, mano atveju nepasitvirtino, mergaitė į tą muziką nereagavo
Atsakyti
QUOTE(Srika @ 2009 01 06, 20:54)
as irgi bandziau ausines prie pilvuko deti, ir uzleidau leta muzika, bet ne klasikine, tai mazyles neramios kazko pasidare, gal nepatiko g.gif
bet tp esu girdejusi kad klasikine muzika labai gerai mazyliams esantiems dar ysciose nestuke.gif  nestuke.gif


nedekit tu ausiniu ant pilvuko!!! taigi vaisius tai pilvuke plaukioja vandeny, o per vandeni bet koks garsas kaip garsiai girdis!! tai aisku, kad vaikeliui gaunasi per garsiai ir jis tampa neramus. tokiu atveju muzika ne padeda, o kenkia. tik atrodo, kad vaisius nieko negirdi, o per vandeni jis girdi viska, net vibracijas, net mamos kalbos tembra ir t.t. taigi pilnai uztenka klausytis muzikos paprastai ir vaisius tai puikiai girdes. jau nekalbant apie tai kiek puikiu emociju sukels mamai, o tai irgi vaikelis pajus smile.gif
pridedu nebloga straipsni smile.gif
http://www.mamosdien...-n-padainuokite
Atsakyti
manau, bet kuriuo atveju tikrai nepakenks smile.gif
Atsakyti
mes klausomes Mocarta smile.gif

user posted image
Atsakyti
Veiksminga tai ar ne, bet pas mus namie ir siaip pastoviai muzika skamba, ir klausomes ne klasikines, o mano pacios megstamu grupiu. Isigijom keleta kompaktu su pasakom vaikam, tai ir nestuke.gif , ir man ir tetei pries miega biggrin.gif Ir tikrai suaktyveja ji muzikai pasigirdus. smile.gif
Atsakyti
smagu pagalvojus, kad musu mazyliukams patinka muzika..... nestuke.gif ...as taipogi neseniai pradejau savo pilvuko gyventoja palepinti lopsinemis..... ax.gif ir mano atveju - tai veiksminga..... thumbup.gif mazylis pritaria i muzikos tona clap.gif
Atsakyti
Mes gavom dovanu cd Harmony & Balance Pregnancy relaxation music, labai gerai atpalaiduoja o ir leliukam patiko wub.gif
Atsakyti
Kol dirbau, tai nebuvo kada ir lepiti pilvuko muzika unsure.gif Bet dekretinėse būnant tikrai lepinsiu savo nestuke.gif wub.gif Šeip kažkada pastebėjau, kad rami muzika labiausiai patinka nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letta26: 21 sausio 2010 - 18:27
Aš skaičiau straipsnį apie klasikinės muzikos įtaką dar negimusiam vaikeliui ir įsiminiau, kad ten palankiausiai vertinami Mocarto kūriniai. Jie itin gerai veikia leliukus. Dabar, kol aš dar dirbu, tai vaikutis dažniau klausosi popso per radiją, kai automobiliu važinėju į darbą ir atgal, bet kai jau atostogausiu, reikės mažių palepinti klasikine muzika smile.gif. Taram taram tim tim
Atsakyti