Įkraunama...
Įkraunama...

Muzika pilvukui

Sveikos, kadangi as nemegstu klasikos ,tai dabar klausau "foje" jie turi gan graziu letu dainu..tai visai neblogai... 4u.gif
Atsakyti
man tai nelabai patinka klasikine, tai ir vaikui neduodu klausyt. pati jam daug dainuoju
Atsakyti
o as skaiciau,kad kaip tik netinka klausytis Vivaldzio, Bacho, nes ju trankesne muzika.....
Geriausia Mocartas.. tai ir suprask zmogau kas gerai, o kas nelabai.. g.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirmagimes daznai klausiausi klasikos, bei vaiksciojau i ivairias nesciosioms skirtas muzikos pamokeles, taip pat beveik kasdien stengdavausi pagroti metalofonu. Paskutiniais menesiais, pilvuko gyventoja akivaizdziai reaguodavo ir atpazindavo garsus. Gimus dukrytei ir toliau su ja uzsiimdavau, daznai klausydavome nestumo metu klausytus cd, taip pat lankeme kudikiams skirtas pamokeles. Ne tik as, bet ir aplinkiniams buvo akivaizdu, jog nuo kudikystes dukryte stipriai reaguoja i girdima muzika bei ritma, jos reagavimas, bei elgesys stipriai skyresi nuo daugelio bendraamziu. ir dabar jai muzika yra "kazkas tokio" wub.gif todel manau, kad jei tik turite laiko - uzsiimkite su savo pilvuku gyventojais ar kudikiais - rezultatai bus akivaizdus thumbup.gif
Atsakyti
Aš pastebėjau, jog kokios trankios muzikos pačiai nesinori klausyti. Kaip pastebėjo pasakų šalis, jei užsiimsime, tai ir rezultatų pasieksime.
Atsakyti
būsiu nepopuliari ir pasisakysiu priešingai tongue.gif tikiuosi neįsižeis kitaip mąstančios.. 4u.gif

man tas muzikos klausymasis ir panašūs dalykai (juo labiau su ausinėm ant pilvo doh.gif ) atrodo kažkoks išgalvotas dalykas, ir straipsniais apie gera įtaką aš nelabai tikiu (sakyčiau genai savo daro arba ne). būčiau už lopšinių paniūniavimą, pasikalbėjimą su vaikučiu bet a la ten mocartų ir klasikos klausymasis man atrodo totalus "išmislas". ką tas mocartas reiškia vaikučiui? ir koks tikslas jam pilve klausytis tos muzikos išvis? nuraminti galima pakalbėjus, paniūniavus pačiai kažką, tai ir gimęs mamos balselį girdės, prisimins kažką artimo .. o mocartas, fojė.. g.gif ar duosit klausytis ir gimus tos pačios klasikos, kad gerus prisiminimus sukeltų? g.gif
įrašytos pasakos, lopšinės man išvis kažkieno sugalvotas verslo planas išnaudojant mamų tingėjimą... (nepykit prašau už kategoriškumą)

ir išvis pabandykit įsivaizduoti ką vaikelis ten girdi ir jei spurda ar iš laimės ar iš nepatogumo? kokioj tai nėštumo knygoj aprašė, ką maždaug vaikelis girdi (ar gali girdėti) pilvuke - garsas maždaug toks, kai panardini galvą į vandenį. tai dar ant viršaus prie visų ir taip sklindančių garsų vaikeliui (įskaitant mamos balsą, pilvo gurgėjimą, kraujo ūžimą, širdies plakimą) dar mocartas groja... schmoll.gif

Atsakyti
meravigliosa, drisciau jums papriestarauti. Apie Mocarto muzikos poveiki smegenims yra ne vienas mokslinis darbas parasytas. Ir tikrai nemazai tyrimu atlikta apie teigiama sios muzikos poveiki kudikiams.

Atsakyti
QUOTE(Drua @ 2010 07 27, 10:38)
meravigliosa, drisciau jums papriestarauti. Apie Mocarto muzikos poveiki smegenims yra ne vienas mokslinis darbas parasytas. Ir tikrai nemazai tyrimu atlikta apie teigiama sios muzikos poveiki kudikiams.


žinau, skaičiau.... bet skeptiškai į tai žiūriu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braske22 @ 2009 10 15, 16:58)
As kai pirmo laukiausi daznai klausydavausi Enyos, tai kai maziukas gime ir jei budavo neramus - uzdedavu Enya ir nurimdavo wub.gif  o vairuodama dazniausiai klausydavausi M1+, klausausi ir dabar ax.gif
O Tajos lopsines, tai thumbup.gif  patinka ir raminanciai veikia visa seima smile.gif  tai manau ir busimam leliukui patiks smile.gif

susidomejau ir as tajos lopsinem..
Atsakyti
Pati geriausia muzika pilvukui - dainuoti pacioms! thumbup.gif
Taciau bandau bent kiek niuniuoti, nu nemoku blush2.gif Geriau as pasokciau, bet dainavimas man schmoll.gif
o siaip kol kas klausausi meditaciniu ir indisku badzanu - paskutiniu metu mane labai veza thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane namie ir važiuojant automobiliu muzika visada būna įjungta (išskyrus kai TV ar filmus žiūrim, ar kai dirbu). Dažniausiai klausausi kokios nors radijo stoties: M-1 grojama muzika jau dažnai nebepatinka, per daug klubinės muzikos, tai dažniau įsijungiu Laisvąją bangą ar M-1 plius - ten ir ramesnė muzika, ir vertingesnė. Bet kartais taip atsibosta tas popsas ir taip pati užsimanau pasiklausyti gražios klasikinės muzikos smile.gif Va ir šiandien namie įsijungus Čaikovskio jau antrą cd klausau. Man Čaikovskio baletų muzika tiesiog pasakiška...smile.gif Aš pati mokiausi muzikos gimnazijoje 10 metų, tai man klasikinė muzika ne svetima ir jos per prievartą klausytis man nereikia smile.gif
Atsakyti
Klasikinė. Muzikalus zmogutis gimsta;> Girdėjau, kad ne mitas;]
Atsakyti