Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno ''Varpo'' gimnazija

Gal kas besimokantis ar besimokančiojo mama galėtų papasakoti apie šią gimnaziją? Koks mokymo lygis, atmosfera? O gal su kitom gimnazijom galima palyginti? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2008 12 16, 10:01)
Gal kas besimokantis ar besimokančiojo mama galėtų papasakoti apie šią gimnaziją? Koks mokymo lygis, atmosfera? O gal su kitom gimnazijom galima palyginti? Ačiū 4u.gif


Mokymosi programa stipri ir lanksti. Mokytojai stengiasi del vaiku ir ismoko. (mes atejome i sita mokykla su prastais pazymiais, dabar reikalai geri) Klasese bendravimas pasibaisetinas. Vaikai ziaurus. Bet gabus. Gerai pagalvokite ar jusu vaikas pasiruoses kovoti uz save.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upsikaz: 28 sausio 2009 - 13:50
QUOTE(iinga @ 2009 01 27, 09:58)
Mokymosi programa stipri ir lanksti. Mokytojai stengiasi del vaiku ir ismoko. (mes atejome i sita mokykla su prastais pazymiais, dabar reikalai geri) Klasese bendravimas pasibaisetinas. Vaikai ziaurus. Bet gabus. Gerai pagalvokite ar jusu vaikas pasiruoses kovoti uz save.


mokymosi programa iš tiesų lanksti, bet ne stipri. tai tik jaukas, pritraukti mokinių.
mokytojų yra visokių. šiuo požiūriu, kaip ir visur. pažymių gerėjimas ne visada rodo žinių gerėjimą. kartais būna net atvirkščiai. žinoma, ne visada.
dėl bendravimo - sutinku. tik kažin ar kitur geriau..
gabumo požiūriu mokiniai niekuo neišsiskiria iš kitose vidurinėse mokyklose besimokančių mokinių. paaiškinsiu kodėl: mokykloje tragiškai sumažėję mokinių, taigi tuo pačiu susiduriama su didesnėmis finansinėmis problemomis, darbuotojų pertekliumi, konkurencingumo problemomis ir t.t. taigi natūralu, kad negali būti jokios mokinių atrankos pagal gabumą. net jei tokia skelbiama - ji fiktyvi. kaip ir klasių skirstymas į a, b, sustiprintas, europines ar panašiai - tai tik vadybos triukai. jei norite atrankos pagal gabumus, dairykitės į Jablonskio, KTU gimnazijas.
Atsakyti
Jeigu is ten ismestu pavaduotoja A. Bartasiu tai mokytis dar butu imanoma
Atsakyti
Dukra nori tarti porą žodžių

Apie visas mokyklas kalba daug nesąmonių, jei klausant nuomonių, tai apskritai neverta niekur stoti. Mano vidurkis 9,7 aš buvau paskirta į europinę klasę, į kurią TIKRAI paskyrė pagal nuopelnus ir mokymąsi. Europinės klasės mokosi geriausiai iš visų 9tų klasių, mokytis sunku, parinkti stipriausi mokytojai, mokomės viską sustiprintai, mano klasėje užsienio kalba- vokiečių, mokomasi metus į priekį nuo kitų 9tų klasių. Šimtabale yra daug kas nepatenkinti, tačiau šia programa gali save ir savo galimybes realiai įvertinti ir ji padeda ruoštis egzaminams. Dėl neteisingo skirstymo tai tik viena 9ta buvo išskirstyta po visas klases, nes vaikai tarpusavyje nelabai pritapo toje klasėje, taigi, kad jie įsilietų į kitas kompanijas, buvo dalimis išskirstyti į kitas 9tas klases. Mano klasėje mokosi LABAI DRAUGIŠKI mokiniai, taip pat bendrauju ir su kitomis mokyklos klasėmis, visos devintos labai draugiškas, taip pat ir kitų klasių mokiniai yra labai bendraujantys ir nežinant kaip yra iš tikrųjų nereikia pasikliauti gandais. Pati į ,,Varpo" gimnazija patekau dėl savo mokymosi rezultatų, iš 8nių bandžūsių(iš mano buvusios mokyklos) patekome tik 2 mokiniai, mokėmės geriausiai. Pažymiai jei ir nerodo mokymosi rezultatų, tai šimtabalė tikrai viską atskleidžia, nes balai skirstomi pagal sunkuma,lygį patikrinimo. Kadangi mokomės europinėj klasėj, kitais metais turime teisę rinktis trečią kalbą, ispanų arba italų. Dalyvaujame,, Laiptų" projekte, kuris buvo skirtas gabiausiems 9-11kl mokiniams, turime mokinių seimą, kuriame galime išdėstyti savo idėjas, galime siūlyti savo idėjas dėl šimtabalės posėdžiuose, į kuriuos pasireikšt kviečiami mokiniai, turime pilną teisę dalyvauti mokyklos gyvenime. Jei esi bendraujantis žmogus, mokiniai tikrai nepasirodys žiaurūs, apskritai, tai tas ,,MOKINIAI ŽIAURŪS" tai yra vartojam kiekvienoje mokykloje, ir apie rasą ir apie jablonskį tas pats ir dar daugiau girdėta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gude: 24 gegužės 2009 - 11:19
ar galima paklausti kelintoje klaseje dabar mokosi jusu dukra ?
Atsakyti
Devintoje klasėje.
Atsakyti
dukra mokosi sioje gimnazijoje 8-oje klaseje,tai patenkinta.Del vaiku,tai pakankamai draugiski,nes is kur atejom ,tai nepalyginsi g.gif .Mokymo lygis-aukstas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inga2320 @ 2009 05 23, 17:23)
Jeigu is ten ismestu pavaduotoja A. Bartasiu tai mokytis dar butu imanoma

O kuo tau tas Bartašius trukdo? Man tai niekuo, turėjau problemėlę, kreipiausi, padėjo, be jokių ten kyšių ar ko. Nepažįstamas diedas, pirmą kartą gyvenime mane matė.
Atsakyti
QUOTE(gude @ 2009 05 24, 12:16)
Dukra nori tarti porą žodžių

labai gražu, kad Jūsų mergaitė taip galvoja. duokdie, kad su tokiomis mintimis ir gražiais prisiminimais mokyklą ir baigtų.
Atsakyti
Mokausi šioje mokykloje nuo 5 klasės ir kitais metais jau būsiu Varpo gimnazijos abiturientė. Kaip ir kiekviena mokykla, taip ir šioji turi savų + ir savų - smile.gif Bet man asmeniškai ji labai patinka smile.gif Daugumai labai kliūna 100balė sistema, kurią mūsų mokykla turi vienintelė Lietuvoje. O man patinka, ir net labai smile.gif Todėl, kad iškarto pagal pažymius pasimato, kuris mokinys mokosi, stengiasi,o kuris tik durnių volioja smile.gif Nebėra tokios nesamonės, kaip su 10bale sistema, kad sakykim gera mokinė, visada gaudavo per matematikos pamokas 10ukus, nes sunkiai mokydavosi, darydavo ND ir jai žinoma pusmetyje gaunasi 10. O štai sakykim koks nors dykaduonis, kuris ateina į pamokas tik laiką prastumti, nedarydavęs niekada ND, nieko nesimokydavęs rinkdavosi dvejetus, ir artėjant pusmečio galui iš šperos.lt ištraukęs krūvą referatų nuneša mokytojui, kuris jam parašo dešimtukų ir pusmečio gale jam sakykim išeina 9. Tai kur teisybė tokiu atveju? Kai mokinys daug dirba, stengiasi, ir tuos balus gauna už žinias nes nori kažko pasiekt, o čia kažkoks tinginys, kuriam mokslai dzin, už kelis referatus sugeba gauti tokį pažimį, dėl kurio geras mokinys turėjo tiek daug stengtis? O poto kažkodėl per egzaminus atsiskeidžia kortos, kai koks nors berniūkštis, kuriam išėjo iš matematikos 10, egzo neišlaiko biggrin.gif Tai va manau kad tą šimtabalė ir yra didžiulis pliusas mokyklai, kad iškarto matosi kas ir kaip smile.gif Mokytojas iškarto gali žinoti, ko tikėtis iš vaiko smile.gif
O dėl bendravimo... Juk klasėje būna ~30 vaikų, visi jie su skirtingais siekiais, interesais, charakteriais. Ir negali juk visada visi gražiai sutikt smile.gif Dar ir dabar,mano klasėje yra keletas žmonių, su kuriais vieni ar kiti žiaaauriai susiėda, charakteriai skirtingi ir nieko čia nepakeisi smile.gif Aišku, sakyčiau, kad reikia būti tolerantiškam kitų atžvilgiu, bet patikėkit, kai diena iš dienos trini suolą toj pačioje klasėje su kokia nors nepakenčiama, pasikėlusia ilgauodege, mėgstančia sūrį, tai tiek tos tolerancijos ir belieka ax.gif Ir beje kitose mokyklose taip pat visko būna smile.gif
Man mano mokykla labai patinka. Mokytojai super, ir pats Bartašius kol nesusiduri ganėtinai piktas atrodo, bet šeip labai fainas jis, ypač kaip mokytojas labai geras smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lacrymosa: 16 birželio 2009 - 17:07