Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno ''Varpo'' gimnazija

Na nežinau, pabaigiau šią mokyklą. Kai pradėjau lankyti, lygis buvo aukštas. Paskui pradėjo smukti... Yra gerų mokytojų, bet yra ir daug prastų. 12-oj klasėj, kai ruošiamės jau egzaminams, parašiau direktorei prašymą, kad perkeltų mane į kitą grupę anglu kalbos (kitoj grupėj buvo laisva vieta, kalbėjau su tos grupės mokytoju). Pamokos metu, mokytoja pasakodavo, ką jos anūkas veikė, kur ėjo, kaip jos šuo gyvena ir t.t. (o aš tiesiog norėjau mokytis, nesimokant tai buvo labai gerai, nes nereikėjo per pamoką nieko veikt, tik klausyt). Direktorė pasiūlė: "Nepatinka, eik į kita mokyklą!Kitoj grupėj vietos nėra." (nes ta mokytoja, direktorės draugė) Pas tą mokytoją reikėjo eit papildomai nebent, girdavosi, kad iš kitų mokyklų pas ją ateina mokytis, kokia ji gera mokytoja ir t.t.

Kitas didžiulis minusas. Mokykla labai dažnai būdavo užrakinta. Jausdavomės kaip kalėjime. Būdavo tokių, kurie norėdavo ir pro langą išlipdavo. Išleisdavo patikrinę ar tikrai pasibaigė PAGAL TVARKARAŠTĮ pamokos. Nesvarbu, kad mokytojo nebūdavo ir pan. Jei reik pas daktarus ir pan. privalo atvažiuoti pasiimti tėvai (nors ne visi tėvai turi galimybę atsiprašyt iš darbo ir važiuot, kad išleistų, pvz kokį 9-oką)

Dėl uniformos, ne duok D, ateisi su džinsais juodais žiemą (juk šilčiau). Neįleisdavo į mokyklą Bartašius. Kelnės privalėjo būt juodos, ir negalėjo būt su jokiom juostelėm (kaip kad būna kostiuminės kelnės). Eidavo per klases, tikrindavo, ar visi su uniformom. Buvau su juodom kelnėm ir švarku, tai užrašė, kad be uniformos. Nors pats dažnai tikrai ne su kostiumu vaikščiodavo.

Buvo ir kitas pavaduotojas Lukoševičius. Kabinete savo rūkydavo. Peleninė būdavo visada pilna (nežinau ar taip galima elgtis mokykloje), bet nesikeitė tai daug metų, kol neišėjo kažkur kitur dirbt.

Kai vyko išleistuvės, užrakino mokyklą taip pat. Pasibaigus video juostelei, nes filmavom, neleido išeit iš mokyklos iki mašinos pasiimt. Maždaug taip: "Išeisi, tai nebeįeisi, nes durų nedarinėsim".

Lietuvių kalbos mokytojos, jei visos liko, tai tikrai superinės. Tiek Simanavičienė, tiek Vilkienė. Su matematikos mokytojais situacija prastesnė bent buvo. Istorijos mokytojai irgi neblogi, bent jau Gasiūnienė ir Mačiulis. Anglų k, mokytojui Kruglinskui dėčiau didžiulį pliusą.

Kitas dalykas, pastovios rinkliavos ale remontui. Tai langam reikėjo, tai WC. Dar 5-oj klasėj rinkom didžiulius pinigus sienai izoliuot, nes direktorės kabinetas šalia, tai jai ale trukdydavom. Dėl rinkliavų, rodė net per žinias... Bet direktorė pasiteisino, kad tai nebuvo PRIVALOMA. Tačiau neatnešus, kaskart klausdavo, kada bus pinigėliai atnešti..

Jei reiktų man savo vaiką vest į šitą mokyklą, manau, nevesčiau. schmoll.gif Yra tikrai geresnių, kur nežiūri į kiekvieno vaiko tėvų kišenę ir nedaro iš mokyklos kalėjimo. Griežta tvarka gerai, bet kas per daug - nesveika.
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2010 06 03, 09:39)
Gasiūnienė


Gasiūnaitė wink.gif

O ta anglų mokytoja... Kartais ne G.Šlamienę turite omenyje? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lacrymosa @ 2010 06 13, 18:51)
Gasiūnaitė wink.gif

O ta anglų mokytoja... Kartais ne G.Šlamienę turite omenyje? hihihi.gif


Sorry, Gasiūnaitė. mirksiukas.gif

Tą pačia.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2010 06 13, 19:08)
Tą pačia..  doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nežinau, kada baigėte mokyklą, bet ši mokytoja nepasikeitė dar iki dabar hihihi.gif Dar dabar ji nepamiršta pasidalinti savo anūko išgyvenimais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lacrymosa: 13 birželio 2010 - 19:59
QUOTE(Lacrymosa @ 2010 06 13, 20:57)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Nežinau, kada baigėte mokyklą, bet ši mokytoja nepasikeitė dar iki dabar hihihi.gif Dar dabar ji nepamiršta pasidalinti savo anūko išgyvenimais  biggrin.gif


Pabaigiau 2006metais.

Manau, kad tokių mokytojų gimnazijoj neturėtų būt. Man pvz asmeniškai visiškai būdavo neįdomus mokytojų asmeninis gyvenimas, nes norėjau labai gerai pasiruošti baigiamiesiems egzaminams. O kad visa tai nepasikeitė iki dabar, tai tik parodo, kad mokyklos lygis nei kiek nepakilo..
Atsakyti
Sveikos , šiais mokslo metais pradėsiu eiti į Varpo gimnaziją.
Gal galit pasakyti ar vis dar būtina eiti į mokyklą su sijonais?
Atsakyti
QUOTE(destinyx @ 2010 06 24, 22:40)
Sveikos , šiais mokslo metais pradėsiu eiti į Varpo gimnaziją.
Gal galit pasakyti ar vis dar būtina eiti į mokyklą su sijonais?


Uniforma būtina. Arba sijonas arba uniforminės kelnės iš tokios pat medžiagos, kaip švarkas. Tik kad ta švarko medžiaga prastoka, tai kelnės greitai nusitrinti turėtų schmoll.gif Anksčiau leisdavo su paprastom juodom eiti, bet kažko apsigalvojo nuo anų mokslo metų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lacrymosa: 25 birželio 2010 - 18:26
QUOTE(destinyx @ 2010 06 24, 22:40)
Sveikos , šiais mokslo metais pradėsiu eiti į Varpo gimnaziją.
Gal galit pasakyti ar vis dar būtina eiti į mokyklą su sijonais?

Sveika, į kelintą klasę? wink.gif Europinę ar paprastą?
Yeeah, būtina. ;/ Bet aš nešiojau juodus džinsus anų mm pradžioj, lyg ir niekas (išskyrus auklėtoją) neprisikabino. Tai darom išvadą, kad uniformą gali nešioti priklausomai nuo auklėtojos griežtumo. ^^
Atsakyti
QUOTE(Wooo @ 2010 06 27, 13:09)
Sveika, į kelintą klasę? wink.gif Europinę ar paprastą?
Yeeah, būtina. ;/ Bet aš nešiojau juodus džinsus anų mm pradžioj, lyg ir niekas (išskyrus auklėtoją) neprisikabino. Tai darom išvadą, kad uniformą gali nešioti priklausomai nuo auklėtojos griežtumo. ^^


Sveika, aš į 9a- europinę.
Bet žiauriai bijau. Kadandi neesu iš tų "moksliukų" O skaičiau kad viskas ten sustiprinta tai išvis... (mano vidurkis 7,7)
Atsakyti
QUOTE(Wooo @ 2010 06 27, 13:09)
Sveika, į kelintą klasę? wink.gif Europinę ar paprastą?
Yeeah, būtina. ;/ Bet aš nešiojau juodus džinsus anų mm pradžioj, lyg ir niekas (išskyrus auklėtoją) neprisikabino. Tai darom išvadą, kad uniformą gali nešioti priklausomai nuo auklėtojos griežtumo. ^^


Žinoma, kiekviena auklėtoja stengiasi, kad jos auklėtiniai visi laikytųsi taisyklių, menkas malonumas pamatyti kur nors mokytojų kambaryje savo auklėtinių pavardes prie sugautų vėluojančių ar be uniformų atėjusių. O šeip juk maždaug nuo žiemos prasidėjo reidai vadinami uniformų... Kasdieną maždaug nuo 07:40 jau prie budinčios stovėdavo pavaduotoja su direktore ir tikrindavo kas su uniforma kas ne. doh.gif O dar jeigu būdavo prasilenki su pavaduotoja netyčiom koridoriuje, irgi susistabdydavo ir primindavo, kad šioj mokykloj toks dalykas, kaip uniforma yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(destinyx @ 2010 06 27, 13:16)
Sveika, aš į 9a- europinę.
Bet žiauriai bijau. Kadandi neesu iš tų "moksliukų" O skaičiau kad viskas ten sustiprinta tai išvis... (mano vidurkis 7,7)


Strange. Manęs su 7,5 nepriėmė į europinę. Na, gal tau pasisekė. Europinėj, kaip suprantu, atvarys dauguma moksliukų (pavydžiu, todėl kitais metais ir aš mirtinai stengsiuos tokia būt) (su dešimtukais, devintukais, aštuntukais, gi ten tipo stiprios klasės). Bus dėstoma kai kurios pamokos porą kartų į mėnesį (jei neklystu) anglų kalba. Nėra taip jau viskas sustiprinta... nors nelabai galiu palygint su kitomis mokyklomis... iš kur atvarai? Jei nori, galim susitikti Rugsėjo pirmą (arba pačiam Rugpjūčio gale, man dar reiks sužinot kurioj kl būsiu), aprodysiu mokyklą ^^

QUOTE(Lacrymosa @ 2010 06 27, 13:20)
Žinoma, kiekviena auklėtoja stengiasi, kad jos auklėtiniai visi laikytųsi taisyklių, menkas malonumas pamatyti kur nors mokytojų kambaryje savo auklėtinių pavardes prie sugautų vėluojančių ar be uniformų atėjusių. O šeip juk maždaug nuo žiemos prasidėjo reidai vadinami uniformų... Kasdieną maždaug nuo 07:40 jau prie budinčios stovėdavo pavaduotoja su direktore ir tikrindavo kas su uniforma kas ne. doh.gif O dar jeigu būdavo prasilenki su pavaduotoja netyčiom koridoriuje, irgi susistabdydavo ir primindavo, kad šioj mokykloj toks dalykas, kaip uniforma yra  smile.gif

Nu jo, žiemą, kai dauguma tik su džinsais eina. Šalta su sijonu. Dabar, vasarą net neprisimenu to Žieminio jausmo, kai reikėdavo kulniuoti namo. Kojos šala, striukė gi ne iki žemės. Nors nebloga idėja...
Galima gi septintą ryto su džinsais į mokyklą prasmukt, jei nebijai Bartašių susitikt biggrin.gif
Žiemą daug žmogėnų su džinsais mačiau, net be švarkų. Įdomu, kas jų auklėtojos.
Ir dar įdomu, ar europinėj klasėj yra galimybė dalyvauti mainų programose. Jei taip, tai pavydžiu pavydžiu pavydžiu... blogai mokiaus aštuntoj kl., tai dabar pavydėsiu visiems iš eilės. Pati kalta doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wooo: 27 birželio 2010 - 12:28
QUOTE(Wooo @ 2010 06 27, 13:22)
Strange. Manęs su 7,5 nepriėmė į europinę. Na, gal tau pasisekė. Europinėj, kaip suprantu, atvarys dauguma moksliukų (pavydžiu, todėl kitais metais ir aš mirtinai stengsiuos tokia būt) (su dešimtukais, devintukais, aštuntukais, gi ten tipo stiprios klasės). Bus dėstoma kai kurios pamokos porą kartų į mėnesį (jei neklystu) anglų kalba. Nėra taip jau viskas sustiprinta... nors nelabai galiu palygint su kitomis mokyklomis... iš kur atvarai? Jei nori, galim susitikti Rugsėjo pirmą (arba pačiam Rugpjūčio gale, man dar reiks sužinot kurioj kl būsiu), aprodysiu mokyklą ^^

Tai supratau tu dabar neesi europinėje klasėje?
Jei teisingai supratau tiesiog palygink su savo klase (mokymusi) aišku jei nesunku smile.gif
O atvarau tai iš Jonučių vidurinės jei tokią žinai xD
Na nežinau tikriausiai galėsim ;D
Papildyta:
QUOTE(Wooo @ 2010 06 27, 13:22)
Strange. Manęs su 7,5 nepriėmė į europinę. Na, gal
Galima gi septintą ryto su džinsais į mokyklą prasmukt, jei nebijai Bartašių susitikt biggrin.gif
Žiemą daug žmogėnų su džinsais mačiau, net be švarkų. Įdomu, kas jų auklėtojos.
Ir dar įdomu, ar europinėj klasėj yra galimybė dalyvauti mainų programose. Jei taip, tai pavydžiu pavydžiu pavydžiu... blogai mokiaus aštuntoj kl., tai dabar pavydėsiu visiems iš eilės. Pati kalta  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Na kiek man sakė direktorė tai reikia aktyviai dalyvauti tarptautiniuose projektuose ir tada gal pasiseks ir išrinks į tą mainų programą.
Beje nepavydėk tiesiog pasėdėk prie mokslų daugiau ir kitais metais pakliūsi į europinę klasę ;D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo destinyx: 27 birželio 2010 - 12:35