Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiūti žaislai, apie pasiūtus meškiukus,lėlytes,z

nu va ir aš pasiuvau porą imbierinių meškiukų wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Turėjau šešis skirtingų spalvų, bet padovanojau ir pamiršau nupaveiksluoti.
user posted image
Atsakyti
šaunūs meškiai wub.gif wub.gif
Atsakyti
Naktibalda, giege meškiukai jūsų thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif Labai gražūs meškiukai!!!
Atsakyti
Naktibalda, giege super meškiukai, abi su mašina siuvot ar rankom?

benux puikus darbas, net nepasakyčiau, kad pirmas blynas

Ninin be žodžiu, nuostabu
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 01 03, 12:23)
Naktibalda, giege super meškiukai, abi su mašina siuvot ar rankom?

Siuvau rankomis.
Atsakyti
QUOTE(giege @ 2009 01 03, 15:42)
Siuvau rankomis.

O kaip tu prisiuvi ausytes, man kažkaip negražiai jos gaunasi blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 04 sausio 2009 - 20:09
Net nežinau kaip paaiškinti. Pas tave iš nuotraukos matyti, kad siūnant ausis siuvai pagal jų kraštą paliekant vinodai audinio. Aš tiesiog sudedu audinį bei ausis ir pagal gavos liniją susiuvu (ausų šonuose lieka daugiau audinio, o per vidurį mažiau), t.y. nesistengiu, kad liktų vienodas ausų audinio kraštas (jų neriečiu). Kažkaip labai painiai paaiškinau, bet gal suprasi.

Tik man nelabai patinka kita vieta: ties pažastim audinį traukia, nors prieš išversdama įkerpu keliose vietose, kad taip nebūtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giege: 04 sausio 2009 - 21:41
QUOTE(giege @ 2009 01 04, 21:37)
Net nežinau kaip paaiškinti. Pas tave iš nuotraukos matyti, kad siūnant ausis siuvai pagal jų kraštą paliekant vinodai audinio. Aš tiesiog sudedu audinį bei ausis ir pagal gavos liniją susiuvu (ausų šonuose lieka daugiau audinio, o per vidurį mažiau), t.y. nesistengiu, kad liktų vienodas ausų audinio kraštas (jų neriečiu). Kažkaip labai painiai paaiškinau, bet gal suprasi.

Tik man nelabai patinka kita vieta: ties pažastim audinį traukia, nors prieš išversdama įkerpu keliose vietose, kad taip nebūtų.


Nieko nesupratau blush2.gif

Aš darau taip, susiuvu ausis, jas išverčiu, paskui susiuvu meškiuką, jį išverčiu. Tada kišu į paliktą vietą ausis ir užsiuvu.

O pažasty gal per staigiai užsuki siūdama g.gif Nes aš niekur neįkirpynėju
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 01 04, 22:05)
Aš darau taip, susiuvu ausis, jas išverčiu, paskui susiuvu meškiuką, jį išverčiu. Tada kišu į paliktą vietą ausis ir užsiuvu.


Gal dabar bus aiškiau: susiuvu ausis, jas išverčiu, o tada susiūdama meškiuką iš karto prisiūnu ausis (tik jas reikia į vidų įstatyti), išverčiu meškiuką ...
Atsakyti
QUOTE(giege @ 2009 01 05, 20:11)
Gal dabar bus aiškiau: susiuvu ausis, jas išverčiu, o tada susiūdama meškiuką iš karto prisiūnu ausis (tik jas reikia į vidų įstatyti), išverčiu meškiuką ...

Va dabar supratau, taip ir galvojau, kad taip reikia siūti blush2.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti