Įkraunama...
Įkraunama...

Vietos fotografavimuisi Vilniuje, gamtoje

Mergaites ar kas zino ar leidzia fotografuoti Verkiu rumuose? nes musu vestuves rugpjucio 20 diena, orai gali buti jau nekokie, tai mes norime keleta variantu tureti jei lytu lietus tai rumuose man atrodo butu kaip tik pasifotografuoti. Man idomu ar ten leidzia
Atsakyti
QUOTE(~Emilija~ @ 2011 04 19, 22:14)
Mergaites ar kas zino ar leidzia fotografuoti Verkiu rumuose? nes musu vestuves rugpjucio 20 diena, orai gali buti jau nekokie, tai mes norime keleta variantu tureti jei lytu lietus tai rumuose man atrodo butu kaip tik pasifotografuoti. Man idomu ar ten leidzia

taip , leidzia , kiek zinau valanda fotosesijos 100lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(goosia112 @ 2011 04 20, 12:37)
taip , leidzia , kiek zinau valanda fotosesijos 100lt smile.gif

Aciu Jums uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif

Maciau daug graziu vestuviniu nuotrauku Gruduose. Tik nesuprantu niekaip blush2.gif kur ta vieta randasi, gal cia koks kaimelis ar apylinke?? Net nezinau, bandziau ieskoti internetu, bet nieko neduoda. Gal merginos zinote sita vietele?? Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
kazkokia apmirusi temele..o taip reikia mum kokiu graziu vietu ir saulei svieciant ir lietui lyjant bigsmile.gif gal kas zinote kaip del europos pastato stogo? kaip del sekspyro viesbucio, ar ten tikrai 300lt fotosesija kainuoja? doh.gif
Atsakyti
zodziu pasake Sekspyro viesbutyje 400lt, o Narutyje 300lt /1val unsure.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rimvydele @ 2011 06 15, 12:08)
zodziu pasake Sekspyro viesbutyje 400lt, o Narutyje 300lt /1val unsure.gif  verysad.gif  verysad.gif

nėra ko norėt, vasarą viešbučiai perpildyti, ir tam, kad jūs galėtumėt ten nusifotografuot, reiktų palaikyt jį laisvą tai vienai valandai o gal net keliom jei ne vieni vestuvininkai užsimanys ateit, dėl ko gali būti prarasti dar didesni pinigai nei tie 400Lt... nes greičiausiai fotografuotis tai norėsit ne paprastame, o liukso klasės kambaryje smile.gif
Tik aš nelabai suprantu, kam vasarą tas viešbutis? Dar žiemą, tai suprantu, prispaudus šaltukui nueiti pasišildyti.... bet vasarą aš mieliau rinkčiausi kokį apleistą pastatą nei prabangų viešbutį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2011 06 16, 17:56)
nėra ko norėt, vasarą viešbučiai perpildyti, ir tam, kad jūs galėtumėt ten nusifotografuot, reiktų palaikyt jį laisvą tai vienai valandai o gal net keliom jei ne vieni vestuvininkai užsimanys ateit, dėl ko gali būti prarasti dar didesni pinigai nei tie 400Lt... nes greičiausiai fotografuotis tai norėsit ne paprastame, o liukso klasės kambaryje  smile.gif
Tik aš nelabai suprantu, kam vasarą tas viešbutis? Dar žiemą, tai suprantu, prispaudus šaltukui nueiti pasišildyti.... bet vasarą aš mieliau rinkčiausi kokį apleistą pastatą nei prabangų viešbutį  ax.gif

na reik tureti kazka atsargoje ir po stogu, jei blogas oras ax.gif
Atsakyti
gal kuri nusiziurejote Europos parka? ar ten yra kas gero, idomaus? g.gif
Atsakyti
nagi, pasidalinkite jau esamos ir dar busimos Vilniaus nuotakos, kur fotografavotes ar planuojate ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimvydele @ 2011 06 29, 13:32)
nagi, pasidalinkite jau esamos ir dar busimos Vilniaus nuotakos, kur fotografavotes ar planuojate ax.gif

Mes tai planuojame Verkiu rumuose ir prie ju, bet galvoju kur dar galetu buti idomesniu vietu, nes visi kazkodel traukia i Belmonta, o man ten jau taip neidomu, nes kai tik vestuves tai ir i Belmonta vaziuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~Emilija~ @ 2011 06 29, 21:53)
Mes tai planuojame Verkiu rumuose ir prie ju, bet galvoju kur dar galetu buti idomesniu vietu, nes visi kazkodel traukia i Belmonta, o man ten jau taip neidomu, nes kai tik vestuves tai ir i Belmonta vaziuoja  doh.gif

o jus ten is anksto uzsirasete? nes as kai skambinau, tai sake paskambint pries savaite ir jei jie nebus uzsakyti, tada galima bus daryti fotosesija, bet manau mazai tiketina, kad savaitgali vasaros ten laisva bus ax.gif
Atsakyti