Įkraunama...
Įkraunama...

Vietos fotografavimuisi Vilniuje, gamtoje

QUOTE(Anqeliukas @ 2008 08 24, 17:12)
Merginos, gelbėkite user posted image Mūsų vestuvės rugsįjo 5 d., viską apskaičiavus matau kad turime porą valandų laisvo laiko tarpą po fotografavimosi (fotografuosimės Belmonte) ir restorano Traukuose (restoranas 19 val.). Šiandien buvome nuvažiavę link Trakų, ieškojome kokios vietelės kur būtų kokie suoliukai, nes visą dieną nuo pat ryto būsime ant kojų ir tas dvi valandas stypsoti kad ir gražioje vietoje bet ant kojų labai nesinori... Su savimi planuojame turėti užkandžių, gėrimų, vestuves darome kuklias - viso bus 14 žmonių, leisti pinigus ir kažkur mokėti papildomai nesinori ir nelabai ir galime... Ką daryti? O jei bus lietaus?
Gal ką patarsite? Būčiau labai dėkinga už idėjas...



Belmonte yra pazintinis takas, jis taip eina ratu, pereini tilteli ir i kaire, ten yra superiniu vietu thumbup.gif galite isanksto nuvaziuot pasiziureti, apeit ratuka
Atsakyti
QUOTE(zi-zi @ 2006 03 11, 14:26)
Labutis,
noriu ir aš keleta naujų vietų pasiūlyti, kur gavosi laaabai šiaunios nuotraukos.
Prie Čiurlionio menų gimnazijos laiptų, gatvės pusėje. Žiemos metu ten vaizdelis nekoks, bet kai pradės viskas žaliuot... Nuotraukose atrodo, kad fotografavomės Palangoje prie gintaro muziejaus.
Taip pat kažkas paminėjo Užtraki, bet nepasakė, kad ten daug mažiau jaunųjų važiuoja, yra didelis parkas su alėja, senas dvaras, kitoje ežero pusėje matosi Trakų pilis, yra suoliukai, netgi tiltukas, taigi tikimybė, kad nuotraukose matysis kita jaunųjų pora, kuri taip pat fotkinsis tikimybė l.maža, beje VISKAS NEMOKAMAI.

Mano nuomone BELMONTAS jau l.pasikėlė ir mokėti tokius pinigėlius tikrai neverta, nes nebus jau ten daug vietų kur fotkintis, nes atminkit, vasaros metu ant kiekvieno kampo bus pilna jaunavedžių.
O kas planuoja darytis nuotraukėles ant trijų kryžių kalno, tai galvoja tik apie vaizdą, bet man gaila tų žmonių kurie lips ant to kalno. Pirmiausia pabandykit pačios pavasari su kulnais užlipti ant to kalno, kiek tai užtruks ir ar po to norėsis dar kurnors eiti.
Tik prašau neįsižeisti, o priimti kaip draugiška patarimą! Taip pat drąsiai klauskit savo fotografų dėl gražių ir mažiau lankomų vietų.

Papildyta:
Kas labai norės galėsiu atsiųst keleta nuotraukų, kad galėtumėt pačios susidaryti savo nuomonę.

Buciau be galo dekinga, jei atsiustumet nuotrauku prie ciurlionio laiptu ir uzutrakio pilies. r.karskyte@gmail . com labai labai aciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mano vestuves buvo pernai vasara.. galiu Jums visoms pasiulyti keleta variantu:
1) tai butu VU botanikos sodas, labai grazios nuotraukos gaunasi.. mes dar nuomavomes karieta su baltu arkliu smile.gif
2) traku vokes parkas, ten yra saltinelis, rumai, vasara (jei paprasote is anksto ) gali ijungti fontana.. Mus dar buvo ileidi i rumu vidu.
3) po to dar per musu vestuves buvo biski senamiescio (uzupis, angelas ...)

Jei pageidausit galiu atsiusti nuotraukas, nes nelabai moku ideti cianai smile.gif


Atsakyti
QUOTE(makro @ 2010 04 07, 21:41)
Sveikos, mano vestuves buvo pernai vasara.. galiu Jums visoms pasiulyti keleta variantu:
1) tai butu VU botanikos sodas, labai grazios nuotraukos gaunasi.. mes dar nuomavomes karieta su baltu arkliu smile.gif
2) traku vokes parkas, ten yra saltinelis, rumai, vasara (jei paprasote is anksto ) gali ijungti fontana.. Mus dar buvo ileidi i rumu vidu.
3) po to dar  per musu vestuves buvo biski senamiescio (uzupis, angelas ...)

Jei pageidausit galiu atsiusti nuotraukas, nes nelabai moku ideti cianai smile.gif

Butu labai idomu pamatyt nuotraukas smile.gif r.karskyte@gmail. com ir dar klausimas, kiek kainavo fotosesija VU botanikos sode ir kiek vokes parke?
Atsakyti
QUOTE(makro @ 2010 04 07, 22:41)
Sveikos, mano vestuves buvo pernai vasara.. galiu Jums visoms pasiulyti keleta variantu:
1) tai butu VU botanikos sodas, labai grazios nuotraukos gaunasi.. mes dar nuomavomes karieta su baltu arkliu smile.gif
2) traku vokes parkas, ten yra saltinelis, rumai, vasara (jei paprasote is anksto ) gali ijungti fontana.. Mus dar buvo ileidi i rumu vidu.
3) po to dar  per musu vestuves buvo biski senamiescio (uzupis, angelas ...)

Jei pageidausit galiu atsiusti nuotraukas, nes nelabai moku ideti cianai smile.gif


Sveiki, gal galetumet atsiusti foto i erigar111@yahoo.com
Atsakyti
Sveikos mergaites, rugpjuti isteka sese, teks pas ja svočiauti.
Labai noriu gražios, neeilines fotosesijos. Atsibodo nuotraukose nuolat matyti Kernavės gamta, planuojam lekt i Vilniu ir ten pasifotografuoti.
Noriu jusu paprasyti/paklausti gal kas zinot ar jau netgi fotografavotes kokioj neeilinej vietoj( ispiesta siena, koks zvyro karjeras, ar idomesne, grazesne gamta ar pastatai. Lauksiu pasiulymų, pasisakymų
Atsakyti
Kylam.
Laukiam patarimu
Atsakyti
Labas visoms,

labai atsiprasau, kad neatsiunciau nuotrauku, taciau tuoj pasitaisysiu ir issiusiu..Tiesiog buvo isvykusi..Fotosesija Vokeje nieko nekainavo, taciau ji norite, kad butu ijungtas fontanas arba del fotosesijos rumu vidyje reikia susitarti anksciau..Fotano ijungimas 2009 m. mums kainavo 50 Lt.

O kas liecia VU botanikos sode, tai 1 val. karietos kainavo 100 Lt. . Del savo vestuviu tai nieko nenoreciau keisti..tai buvo viena laimingiausiu mano dienu, jei butu galimybe noreciau dar karta pakartoti smile.gifsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(poniav @ 2010 04 18, 18:56)
Sveikos mergaites, rugpjuti isteka sese, teks pas ja svočiauti.
Labai noriu gražios, neeilines fotosesijos. Atsibodo nuotraukose nuolat matyti Kernavės gamta, planuojam lekt i Vilniu ir ten pasifotografuoti.
Noriu jusu paprasyti/paklausti gal kas zinot ar jau netgi fotografavotes kokioj neeilinej vietoj( ispiesta siena, koks zvyro karjeras, ar idomesne, grazesne gamta ar pastatai. Lauksiu pasiulymų, pasisakymų


jami kavos ir eini po senamiesti pasivaiksciot. uzupy yra geru vietu, man asmeniskai pagaudzisu grazu prie Europos prekybos centro gaunasi, zinau kas fotkinosi statomame akropoly prie vingio parko... galvot reik ir jum, ir fotografui smile.gif
Atsakyti
As dabar galvoju, kazi kokia situacija su Vingio parku? smile.gif esu macius foto, kai jaunieji sau romantiskai raketem ten zaidzia, arba jaunikis kamuoli gainioja smile.gif
Papildyta:
Europos geografinis centras vaziuojant ant moletu smile.gif 26 kilometre smile.gif ten grazu smile.gif
Atsakyti
Gal žinote kiek kainuoja ant Europos stogo? Ar iš ten leidžiama? smile.gif
Atsakyti
Nesu Vilnietė, tai gal patarsit. Gal žinot kur prie Vilniaus galima rasti "obelyną" ar medelyną kokį - nes pavasarį norėtųsi prie daug daug žydinčių gražių obelėlių pasifotografuot wub.gif
Atsakyti