Įkraunama...
Įkraunama...

Atidėtos vestuvės... :-(

QUOTE(_celeste @ 2005 07 27, 16:49)
as tai jau nuo ketvirtadienio negaliu nusiraminti, akys i akis nebepanašios, pasižiūriu į nuotrauką - o ten jis taip gražiai šypsosi - ir vėl taip liūdna pasidaro...
net didžiasiam priešui to nelinkėčiau...
p.s. dar kartą dėkui už paramą, bet laikytis šiuo metu neįmanoma...
kažkaip šias dvi savaites iki vestuvių tikrai kitaip įsivaizdavau...


Užuojauta tau, na tikrai suprantu tave ir tikrai to niekam nelinkėčiau patirt. Nesuprantu aš to gyvenimo, kodėl tokius pokštus krečia ir būtent pačiu netinkamiausiu laiku?.. sad.gif Man dar irgi sunku po močiutės laidotuvių, bet gyvenimas eina toliau ir bandom tai priimti kaip dar vieną gyvenimo išbandymą, galbūt paskutinį, prieš sukuriant šeimą. Mes jį įveiskim, ir tikiu, kad būsim laimingi. smile.gif
Tad stiprybės ir jėgų kovojant su gyvenimo pokštais...
Atsakyti
Musu vestuves rugpjucio men., pries 3 savaites mire mano busimo vyro sesuo (ji su vyru turejo buti liudininkais). Mes vestuvių neatidesim. Buvom uzsisake muzikanta, atsaukem. Galvoju reikia uzsakyti restorane staliuka ir kukliai papietauti. Bet ar nieko neizeisiu, kad vaziuosim i restorana pietauti, gi ten ir muzika groja ir viska... Patarkit ka daryti ? Juk po ceremonijos nevaziuosi tiesiai namo. Mano busimasis nelabai nori tu pietu restorane, as jau net nezinau ka daryt.
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2005 08 02, 11:17)
Musu vestuves rugpjucio men., pries 3 savaites mire mano busimo vyro sesuo (ji su vyru turejo buti liudininkais). Mes vestuvių neatidesim. Buvom uzsisake muzikanta, atsaukem. Galvoju reikia uzsakyti restorane staliuka ir kukliai papietauti. Bet ar nieko neizeisiu, kad vaziuosim i restorana pietauti, gi ten ir muzika groja ir viska... Patarkit ka daryti ? Juk po ceremonijos nevaziuosi tiesiai namo. Mano busimasis nelabai nori tu pietu restorane, as jau net nezinau ka daryt.


čia turėtumėte nuspręsti jūs abu... tuo labiau kad tai vyro sesuo...
tėtis prieš dvi savaites iki vestuvių mirė tai mess net nedvejodami atidėjom vestuves...
bet čia sesuo, bus praėję daugiau nei mėnuo, galima ir neatidėti, o pažymėti vestuvių progą kukliame artimųjų ratelyje...

kitas dalykas jei nuspręsit daryt restorane, ta muzika juk netrukdo, nesėdėsite gi visiškoje tyloje ir nesiklausysite šalučių barškėjimo...
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2005 08 02, 11:17)
Musu vestuves rugpjucio men., pries 3 savaites mire mano busimo vyro sesuo (ji su vyru turejo buti liudininkais). Mes vestuvių neatidesim. Buvom uzsisake muzikanta, atsaukem. Galvoju reikia uzsakyti restorane staliuka ir kukliai papietauti. Bet ar nieko neizeisiu, kad vaziuosim i restorana pietauti, gi ten ir muzika groja ir viska... Patarkit ka daryti ? Juk po ceremonijos nevaziuosi tiesiai namo. Mano busimasis nelabai nori tu pietu restorane, as jau net nezinau ka daryt.

Tai nevažiuokit į triukšmingą užeigą, išsirinkit kokį ramesnį restoraną su iškilmingesne aplinka. Tiesiog bus tokia vestuvinė vakarienė, ir tiek. Jei ten koks muzikantas su pianinu ar saksofonu gros, tikrai nebus per triukšminga, tiesiog foninė muzika, ir tiek. Aišku, pakalbėk su saviškiu, visgi tai jo sesuo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2005 08 02, 11:17)
Musu vestuves rugpjucio men., pries 3 savaites mire mano busimo vyro sesuo (ji su vyru turejo buti liudininkais). Mes vestuvių neatidesim. Buvom uzsisake muzikanta, atsaukem. Galvoju reikia uzsakyti restorane staliuka ir kukliai papietauti. Bet ar nieko neizeisiu, kad vaziuosim i restorana pietauti, gi ten ir muzika groja ir viska... Patarkit ka daryti ? Juk po ceremonijos nevaziuosi tiesiai namo. Mano busimasis nelabai nori tu pietu restorane, as jau net nezinau ka daryt.


Baisu verysad.gif Sunku ka ir patarti, nes atrodys kad linksminates, nors taip ir turetu buti, nes tai jusu svente
Atsakyti
Perskaiciau sia tema ir taip susimasciau.Gryzo MB is darbo,as jam sakau,jei taip butu...Ka darytume?O jis sako:na,cia geras klausimas...Rimtai,ka daryti reiktu?
Mes nusprendem,kad vestuviu neatidetume,tik pakoreguotume eiga.Nes jei tas zmogus buvo mielas ir brangus,tai nieko puse metu nepakeis...Tas skausmas lieka visam gyvenimui.Mano mylima tete,tetes sesuo jau puse metu,kaip mire,o mes dar per visas sventes apsiverkiame prisimine.Tikiu,kad ir per vestuves tvyros sioke tokia itampele,nors per vestuves bus praeje metai ir keletas menesiu.Gerai tik tai,kad mano tete sokti sutinka tik po metu,tai tikiuosi jau visi soksim ir juoksimes.
O kas del smuiku ir saksofonu per vestuves,tai jie tik verkti privercia,visi surimteja ir pan...Reikia tiesiog atsisedus pamastyti,ka padaryti jose kitaip,kad visi gerai jaustusi ir...Nes nieko jau nebepakeisi...Skausmas nei po metu nepraeina verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggate: 07 vasario 2007 - 19:14
sveikos, skaitau man pazistama situacija.
Musu vestuves po 4 menesiu. Taciau vienas is teveliu serga mirtina ir nepagydoma liga, klastinga ir galincia pasiglemzti artima is musu bet kada.
Nuolat apie tai galvoju. Vienu atveju galvoju, jog vestuviu nenoreciau atideti, tiesiog jei reikes, pakoreguosim jas. jei, zinoma, taip atsitiktu (neduok Dieve), kad artimas zmogus iskeliatu visai prie vestuves, manau, nenoreciau svesti, teisiog atidetumem svente. Zinoma, tevelio ar mamos netekties niekada nepamirsi. Bet kai mirsta toks artimas zmogus kaip tetis ar mama, neisivaizduoju sventimo ir linksmybiu, skausmui ir liudesiui praeiti reiketu laiko, bent nusiraminimui..

Dabar irgi nelengva. Kiekviena diena bijai skambucio, nakty apskritai baisu isgirsti suskambant telefona..liga tokia reta, kad niekas pagelbeti negali, vienas Dievas verysad.gif

Bet vestuves tai nauja seima, nauja pradzia. Mama ar tetis visuomet lieka vaiku sirdyse, ju siela, prisiminimai visada sirdeleje.
Atsakyti
QUOTE(Silence @ 2007 02 24, 16:53)
sveikos, skaitau man pazistama situacija.
Musu vestuves po 4 menesiu.  Taciau vienas is teveliu serga mirtina ir nepagydoma liga, klastinga ir galincia pasiglemzti artima is musu bet kada.

Tokiu atveju,tikrai atideciau ir as vestuves.Nes tikrai labai sunku ir dabar tokiomis akimirkomis ne vestuves galvoje.LAikykis,Silence.As tikrai puikiai zinau,ka tu jauti,nes pati patyriau neseniai brangaus zmogaus netekti.Ir po siai dienai asara braukiu prisiminusi...
Atsakyti
Skaitau ir ašaros rieda, kokia pažįstama situacija... likus porai mėnėsių iki mano vestuvių nelauktai mirė mano tėvelis...patikėkit net jokio svarstymo nebuvo ar nukelti vestuves ar ne... taigi nukelem metams, jos dabar jau ne už kalnų, tačiau išliko didelė baimė, kad neduok Dieve vėl kas asitiktų, to tikrai neištverčiau... Pamenu ta dieną kai turėjo būti vestuvės vaikčiojau kaip pertrenkta, aišku to neparodžiau niekam, tik ryte atsikelus taip nužliumbiau zalpa, neverkiau, o žliumbiau... verysad.gif Taip svajojau kad tėvelis mane nuvestų prie altoriaus, bet... Tokių jausmų nelinkėčiau nei didžiausiam priešui...
Atsakyti
Isivaizduoju.Mes irgi,kaip neseniai neteke artimo zmogaus...Tai...As irgi bijau dabar,kad kazkam taip nutiks vel is artimuju.Tokia kaip fobija pasidare.
Svarbiausia,kad zmogus vaiksciojo sveikas,niekada nesiskunde sveikata.Atsventem Velykas.Teta buvo energinga,zaide kvadrata su visais gamtoje.Po savaites isveze i ligonine,o po keliu dienu mire.Mire nuo retos ligos.Atsake jai visi organai.Kas keisciausia,pries puse metu mums tai buvo isburusi bureja,kad mirs is gimines zmogus,kad atsakys visi organai.Manem,kad tai mociute,kuris jau is ligoniniu neiseina su silpna sveikata.Pasiruosem jau tam blogiausiam,o mire jauna teta-paciame jegu zydejime.
Na,verkiu as kiekviena diena.Bus vestuves ir jos taip truks musu buryje.Ji tokia aktyvi buvo,primastydavo visko.Be to pedagoge dirbi,tai...Laidotuves buvo tragiskos...Visa mokykla suvaziavo.Paliko 4vaikus ir vyra... cray.gif
Na,bet mes guodziames,kad dabar jai geriau ten kazkur,nei zemeje...Nes cia darosi kazkoks chaosas...Gerus zmones pasiima i dangu...O ji buvo nuostabus zmogus...
Taciau,neprisiminkime tu siurpiu ivykiu...Nes jie tikrai slegiantys verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggate: 26 vasario 2007 - 11:56
Kai sužinjau jog tėčiui III stadijos vėžys irgi kilo tokių minčių...Dabar iki vestuvių liko 5 mėnesiai, kolkas jo būklė stabilizuojasi, gydosi...tikiuosi jog viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2007 02 27, 15:54)
Kai sužinjau jog tėčiui III stadijos vėžys irgi kilo tokių minčių...Dabar iki vestuvių liko 5 mėnesiai, kolkas jo būklė stabilizuojasi, gydosi...tikiuosi jog viskas bus gerai.



linkiu kad viskas butu ok thumbup.gif
Atsakyti